Ana Sayfa / Saç / Renk Fikirleri / Ünlülerin Tercih Ettiği En Güzel Kızıl Tonları

Ünlülerin Tercih Ettiği En Güzel Kızıl Tonları

En Güzel Kızıl tonları sizin saçlarınızda olsun istiyor  ama birbirinden çekici kızıl tonları arasında hangisini seçeceğinize karar veremiyorsanız önerilerimize kulak asın. Kızıl saç renkleri sıradan ve kolay bulunan bir saç rengi  olmadığı için dikkat çekici bir özelliğe  sahiptir. Birbirinden farklı birçok tonu bulunan kızıl rengi, ünlüler de çok fazla tercih ediyor. Eğer saçlarınızda bir değişiklik yapmayı planlıyorsanız, size bu düşüncenizde yardımcı olabilecek örnekleri bir araya topladık. Ünlü isimlerin tercih ettiği en güzel kızıl  tonları tek tek inceleme zamanı.

Sonraki Geri

Julia Roberts julia-roberts-kizil-sac

“Pretty Woman” adlı filminde ilk kez kızıl saçlarla gördüğümüz Julia Roberts, o muhteşem görüntüden pek vazgeçemiyor. Kızılın sıcak tonlarından olan bu seçim, iddialı görünümü de garantiliyor.

Jessica Chastain jessica-chastain-kizil-sac

Hollywood’un kızıl fenomeni olarak anılan Jessica Chastain, tartışmasız bu rengin en çok yakıştığı insanlardan biri. Kızılın koyu tonlarından çok genellikle açık ve bakıra yakın tonlarını tercih eden Chastain’in rengi özellikle bembeyaz bir tene sahipseniz size muazzam bir uyum sağlayacaktır.

Emma Stone emma-stone-kizil-sac

Kırmızı halının ikonik kızıllarından olan Emme Stone’un kullandığı tonlarda zaman zaman değişiklikler olsa da genellikle açık tonları tercih ediyor. Stone gibi beyaz ten ve çilli bir yüze sahipseniz bakır ve zencefil tonlarındaki kızıllar size çok yakışacaktır.

Julianne Moore Julianne-Moore_kizil-sac

Kızıl saçlı kraliçe olarak anılan Julianne Moore, kızıl saçın en çok yakıştığı ünlülerden biri. Genellikle koyu tonları tercih eden ancak bazende zencefil tonlarıyla saçlarını gölgelendiren Moore’un kullandığı tonlara da bayılacaksınız. En güzel kızıl tonları kullanımında en iyi  örneklerden biri.

Rihanna Rihanna kızıl saç

Kızıl tonlar daha çok beyaz tenli insanlara yakışır ama bu kuralı değiştiren bir ünlü var ki o da Rihanna. Esmer tenine rağmen kızılın en koyusundan en açığına kadar her çeşidini cesurca deneyip taşıyan Rihanna, kızıl tonların esmerlere de yakışabileceğini kanıtlamış oldu.

Debra Messing debra-messing-kizil-sac

Eğer koyu renk saçlara sahipseniz ve kızılı denemek istiyorsanız, size verebileceğimiz en güzel örneklerden biri Debra Messing. Koyu renk üzerine kızılı deneyen Messing’in saçlarındaki renk derinliği ve geçişleri mükemmel görünüyor.

Ellie Kemper ellie-kemper-kizil-sac

Beyaz tenliler için yine mükemmel bir kızıl tonuyla karşı karşıyayız. Kiremit kırmızısı ile canlı kırmızının arasındaki sıcak bir tonu tercih eden Ellie Kemper, kızılı en iyi taşıyan ünlülerden biri.

Dascha Polanco dascha-polanco-kizil-sac

Kumrallar ve buğday tenliler için kızılın uygun tonu, kahve kızıl oluyor. Dascha Polanco örneğinde gördüğünüz gibi kahverengiyle harmanlanan kızıl da mükemmel bir sonuç ortaya çıkarıyor.

Bryce Dallas Howard Byrce-dallas-howard-kizil-sac

Doğal kızıllar için de saçlarına vurgu yapmalarını sağlayacak çözümler mevcut. Bryce Dallas Howard örneğinde olduğu gibi. Doğal kızıl saçlarınıza altın çilek tonunda gölgeler ve ışıltılar katarak kendinize yeni bir görünüm kazandırablirsiniz.

Florence Welch florence-welch-kizil-sac

Bakır tonlarına boyatacağınız saçlarınıza kehribar rengi gölgeler ekletmenizi de tavsiye ederiz. Florence Welch örneğinde olduğu gibi bu gölgelendirme ve renk uyumuyla saçlarınızda sıcak bir görünüm elde edebilirsiniz.

Nicole Kidman nicole-kidman-kizil-sac

Yıllarca kızıl tonlarıyla karşımıza çıkan ünlülerden biri, Nicole Kidman. Genellikle sıcak ve bakır tonlarını tercih eden Kidman, son zamanlarda ise kızıl ile sarının birlikteliğini tercih ediyor. Keskin bir tondan çok daha yumuşak tercihler yapmak isteyenler için bu örnek güzel bir fikir verebilir.

 

Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

Örgülü topu saç modelleri nelerdir

Uzun ve İnce Telli Saçlar İçin Saç Modelleri

Uzun ve ince telli saçlar için saç modelleri arasında karar vermek genel kanının aksine aslında …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir