Ana Sayfa / Saç / 10 Şık Gelin Saçı Modeli

10 Şık Gelin Saçı Modeli

Günümüzde her sektörün geliştiği gibi kuaförler de çok hızlı hizmet verebilmektedir. Bayanların en büyük hayali ve en mutlu günü olan düğün gününde kendilerini özel ve güzel hissetmek istemeleri için birbirinden şık gelin saç modelleri bulunmaktadır.

Dağınık Gelin Topuzu

Dalgalı veya maşalı saçınıza dağınık bir görünüm verebilir ve saçınızı aksesuar ile güzel gösterebilirsiniz. Örneğin saçınıza boncuklu taç, aksesuarlı toka veya simli taç kullanabilirsiniz. İlgili Haber : Trend Siyah Saç Modelleri

Romantik Gelin Topuzu

Gür saçlı gelinlerin daha çok tercih ettiği bu model saçların daha güzel görünmesini sağlar. Bu nedenle romantik gelin topuzu çok sık tercih edilebilir.

Örgülü Gelin Topuzu

Saçı salaş bir şekilde balıksırtı, düz örgü yandan veya tersten örerek saça daha güzel bir görünüm verilebilir.
Sonraki Geri

Alçak Topuz Gelin Saçı Modeli

Alçak Topuz Gelin Saçı Modeli Zarafetin ve şıklığın en güzel halidir alçak topuz. İnci dokunuşlarının trendler arasında olduğu şu günlerde tercihinizi çiçeklerden ya da taşlardan yana da kullanabilirsiniz. Topuzun verdiği açıklık ve ışıkla makyajınızı ve takılarınızı gönül rahatlığıyla ön plana çıkarabilirsiniz. Modern şıklık sade bir gelinlik veya elbise ile taçlandırılabilir.

At Kuyruklu Gelin Saçı Modelleri

At Kuyruklu Gelin Saçı Modelleri At kuyruğu çok yönlü bir saç modelidir. Birkaç çarpıcı dokunuşla saçlarını üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Baş üstünüzde hacimli saçlarla bu görünümü daha da şık bir hale getirebilirsiniz. Saçlarınızı daha güçlü göstermek için ek saçlardan destek alıp hileler yapabilir tokaları saklayarak işleri daha çekici bir halde sokabilirsiniz. Bu sayede makyajınız ve küpeleriniz hep ön planda olacaktır.

Balerin Topuzu Gelin Saçı

Balerin Topuzu Gelin Saçı Oval yüz şekli ve yüksek elmacık kemiklerinizi çarpıcı bir makyajla ortaya çıkarırken sade şıklığın zarif topuzunu kullanabilirsiniz. 2000’li yılların gözdesi şu sıralar geri döndü denebilir. Balerin topuzu klasik olarak şıklığın zarafetin en güzel halidir. Kulaklarınız ve gerdanınızda sergileyeceğiniz üründe olduğu gibi dikkat çekecektir. Baleden esinlenerek ortaya çıkan bu modelin gelinlikleri de kıyafetlerden ilham almaktadır. Burada kostüm ile gelinlik arasındaki farkı unutmamakta fayda var. Sadeliğin en güzel halini yaşayacak gelinlerin dikkatine.

Balık Kuyruğu Örgüleri

Balık Kuyruğu Örgüleri Popüler örgü modelleri arasında balık kuyruğu çokça kullanılır. Bir çok örgü modeli gibi bozulma derdi olmayan rahat bir saç olacaktır. Detaylara çeşitli dokunuşlar yapabilir çiçek ve aksesuarlar hatta ipek kurdeleler ekleyerek canlandırabilirsiniz.

Çiçek Süslemeli Gelin Saçı Modelleri

Çiçek Süslemeli Gelin Saçı Modelleri Son günlerin trendlerinden olan inciler kalın saç bantları ve taçlarla hayatımıza tekrar giriş yapmıştır. Moda sever takipçi gelinlerin tercihleri arasında kabul görmüştür. Bu taçların ve bantların görünümünü daha iyi sağlamak için bol bırakılan kabarıklığı ve havalı görünümü yakalamak kesinle olmazsa olmazdır. Saçların arka planda kaldığı kalın modeller içinde rahatlığı ön planda tutarak geçireceğiniz bir düğün gününü hayal edebilirsiniz.

Dağınık Saçlarda Yarım Örgü Gelin Saçı

Dağınık Saçlarda Yarım Örgü Gelin Saçı Örgüyü seven bir gelinseniz ve saçlarınız uzun değilse muhteşem bir çözümle örgülü yarım modeller keşfine başlayabilirsiniz.

Doğal Lüleler

Doğal Lüleler Doğuştan güzel lülelere sahipseniz yüzünüzü saçlar ardına gizlemek yerine yarı yukarı yarı aşağıya modelle ön plana çıkarmak mümkün. Buklelerinizi parlatmak en güzel haline getirmek için daha özel bir gün düşünemezsiniz.

Fransız Esintili Topuzlar 

Fransız Esintili Topuzlar  Nostalji severlerin modaya geri dönen modelleri arasındadır Fransız dokunuşlu topuzlar. Geleneksel düğün seven gelinlerin tercihleri arasında sıkça karşımıza çıkar.

Hollywood Dalgaları  

Hollywood Dalgaları   Altın çağ olarak bilinen dönemin eski Hollywood görkeminin modası asla geçmez. Belki de tüm yüz şekillerine yakışan bu model çarpıcı, kadınsı ve şıktır.

İri Dalgalar

İri Dalgalar Saçlarınız uzun ve hacimli kalın telli ise ve örgü de istemiyorsanız bu model tam size göre. Plaj düğünlerinin en şık halidir. Burada verebileceğimiz en iyi tüyo köklerinizi hacim verecek pudralarla tazelemeniz ve dalga kabarmaları içinde saç spreyini eksik etmemeniz. Küçük dokunuşlar tamamen zevkinize kalmış.
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

Platin Sarısı Saç Modelleri Nelerdir

Platin Sarısı Saç Modelleri

Saç renginizi değiştirmek istiyorsanız ve bu konuda henüz bir kara veremediyseniz mutlaka Platin Sarısı Saç Modelleri hakkında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir