Ana Sayfa / Saç / Renk Fikirleri / 14 Renkli Saç Modeli

14 Renkli Saç Modeli

Son yıllarda artan renkli saç modeli  modası hiç hız kesmeden devam ediyor. Genci yaşlısı birçok özgür ruhlu ve renkli kişiliğe sahip kadın, saçlarında cesaret isteyen renkli saç   kullanıyor. Hem iddialı hem de fark yaratan bir görünüm kazandıran renkli saçlar, özellikle de yaz aylarında tercih ediliyor. Birbirinden farklı renk tonlarını kullanmak büyük cesaret isteyen birşey.  Siz de bu cesareti kendinizde görüyorsanız ve denemek istiyorsanız, cesaret isteyen renkli saç modeli  modellerini  inceledikten sonra kararınızı daha kolay verebilirsiniz.
Sonraki Geri
İddialı ve özgür ruhlu kadınların tercihi olan bu kısa saç kesimini birde sıcak bakır tonlarına boyatırsanız fark yaratacağınızdan şüpheniz olmasın
Son yılların en çok tercih edilen saç renklerinden olan maviyi ombrede kullanıp mükemmel bir görünüm elde edebilirsiniz.
Turuncuyu hiç böyle iddialı gördünüz mü? Fosforlu turuncu saçlar da artık çok moda.
Şeker kızların rengi pembe, saçlarda da ayrı bir iddia kazanıyor.
Hem canlı hem de kadınsı bir renk. Kırmızı ile koyu tonlardaki pembenin karışımıyla elde edilen bu renk kısa saçlarda daha da dikkat çekiyor.
Gökyüzünü saçlarında görmek isteyenlere özel bir ton. Mavinin en dikkat çekici görünümünü buz rengi tonuyla yakalayabilirsiniz.
Kısacık saçlarda böyle canlı bir turuncu sizi farklı kılacak.
Pembenin en trend ve en iddialı tonu rose gold. Bu renk saçlarınızda mükemmelliği temsil edecek.
Saçlarda iki renk uyumu arayanlar, açık tondaki sarı ile canlı maviyi kullanmaya ne dersiniz?
Mor ile grinin bir arada kullanılması sonucu ortaya çıkan bu muazzam renk sizi sıradışı bir çekiciliğe kavuşturacak.
Yeşil ve mavinin karışımı saçlarınızda yaratıcı bir görsellik sunacak. Bu ton sizi hem cesur hem de iddialı bir profile kavuşturacak.
Pembenin en açık tonuyla saçlarınızı fark yaratan bir tarza bürümeye hazır mısınız? Fazla makyaj gerektiren bu rengi kullanmak hem eğlenceli hem de biraz zor olacak.
Koyu mavi tonu hem esmer hem de açık tenli kadınlara fazlasıyla uyum sağlayacak. Bu ton, cesaret isteyen renkler arasında sizin dikkatinizi kolay çekecek.
Şeker gibi saçlara sahip olmak için pembenin bu canlı ve sevimli tonunu seçmeniz yeterli olacak.
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

Dağınık Bukleli Erkek Kıvırcık Saç Model Örneği

Erkek Kıvırcık Saç Modelleri

Erkek Kıvırcık saç modelleri , ne yazık ki başa çıkması çok zor olan saçlardır. Şekil …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir