Ana Sayfa / Saç / Renk Fikirleri / Açık Kahverenginin Tonlarıyla Hazırlanan 17 Saç Modeli

Açık Kahverenginin Tonlarıyla Hazırlanan 17 Saç Modeli

Saçlarda doğallığın sembollerinden olan kahverenginin tercih edilebilecek birçok tonu var. Birbirinden hoş tonları bulunan kahverengi aynı zamanda saçlarını boyatmak isteyenler için en risksiz olanıdır. Ten rengi uyumu açısından da işinizi kolaylaştıran kahverenginin özellikle açık tonlarıyla hazırlanan saçlar daha çekici ve kullanışlı oluyor. Size fikir verme amacıyla birbirinden güzel tonlardan hazırlanan saç örneklerini sizin için derledik.
Sonraki Geri

Künt Kesim Kahve Saç kunt-kesim-kahve

Bob kesimi saçlarda da açık kahve tonları mükemmel bir görüntü sergiliyor. Orta ve ince dokulu saçlar için ideal olan bu kesimle, kahverenginin uyumu sizi mutlu edecek.

Hafif Açık Renkli Saçlar hafif-acik-renkli-sac

Bob kesimle hareketlendirdiğiniz saçlarınızı kahvenin en açık tonlarıyla renklendirdiğinizde ortaya bu göz alıcı görünüm çıkacak. Bu renk özellikle sizi yaz aylarında çok şık bir forma kavuşturacak.

Tonlu Kahverengi Saç tonlu kahverengi

Orta boy saç modelleri için kahverenginin açık tonlarını tercih ederek çok  şık görünebilirsiniz. Diplerden uçlara doğru daha da açılan renk tonlarına sahip olan saçlar hem kullanışlı hem de modern

Sıcak Ve Boyutlu Kahve sicak-boyutlu-kahve-ombre

Kahverenginin sıcak tonlarıyla hazırlanan bu model, koyu renk sevenler için yaz aylarında kullanabilecekleri bir seçenek sunuyor.

Bronz Kahve Ombre Bronz-kahve-ombre

Bu saçlar açık ve bronz tenin karışımını yansıtıyor. Doğal ve yumuşak bir forma sahip olan saçlar açık ve koyu kahverengiyle hareketleniyor.

Açık Kahverengi Saça Sarı Ombre acik-kahverengi-saca-sari-ombre

  Son derece doğal bir görünüme sahip olan bu modelde açık kahve tonlarının geçişi muazzam. Uzun saç modelleri ve dalgalı saçlarda kendini daha da iyi gösterecek olan renk, sizin yaz ayları için vazgeçilmeziniz olacak.

Yumuşak Açık Kahverengi Saç yumusak-acik-kahverengi-sac

Kahverenginin birden fazla açık tonunun yumuşak birlikteliği sonucu ortaya çıkan bu model, son derece modern bir görüntü sergiliyor. Uzun ve dalgalı saçlarda doğal bir forma da bürünen renkler, birbiriyle uyum içinde.

Tonlamalı Açık Kahverengi Saç Tonlamalı-acik-kahverengi-sac

Kahverenginin açık ve koyu tonlarının karışımıyla yapılan balyaj bu saç modeline çok yakışmış. Sert çizgiler olmadan saçlara doğallık ve yoğunluk katan tonlar sizin de dikkatinizi çekecek.

Açık Kahverengi Saç Acik-kahverengi-sac

Küllü sarı ve kumralın karışımı sonucu ortaya çıkan bu renk, modern bir görünümü garantiliyor. Diplerde derinlik kazanılan ve uçlarda açık tonlar kullanılan bu saçlar, özellikle geçiş mevsimlerinde sizin kurtarıcınız olacak.

Kahverengi Boyutlu Saç Kahverengi-boyutlu-sac

Sıcak tonlarla hazırlanan uzun saç modelleri  harika görünüyor. Diplerden uçlara doğru açılan renk geçişlerine sahip bu model, size kullanım kolaylığı da sağlıyor.

Doğal Açık Kahverengi Saç dogal-acik-kahverengi-sac

Tercihiniz her zaman doğallıktan yanaysa, bu renk tam da size göre. Genelinde fazla ton farkı bulunmayan saçlar daha çok düz kullanımda hoş bir görüntü sergileyecek.

Romantik ve Açık Yumuşak Kahverengi Saç yumusak-kahve-sac

Bu saçta kullanılan tonlar, romantik ve yumuşak bir dokuya sahip. Uçlardaki yumuşak dalgalara uygulanan renkle saçların daha hacimli bir görünüm kazanması sağlanmış

Hafif Kahverengi Saçlar hafif-kahverengi-sac

Sarının altın tonuyla renklendirilen kahverengi saçlar mükemmel bir görünüme sahip. Özellikle de dalgalı saçlarda kendini gösteren bu renk uyumu sizi de mutlu edecek.

Açık Kahverengi Tonları acık-kahverengi-sac

Brezilya modasını simgeleyen bu renkler, trendlere uygun ve havalı bir görünüm arzulayan kadınlara özel. Bu renk tonlarıyla süslenen saçlarınız yüzünü de aydınlatacak.

Boyutlu Kahve Boyutlu-Kahve-Sac

Sarışın hanımların kış ayları için şık bir görünüme bürünmesine yardımcı olacak renkleri bu modelde görebilirsiniz. Boyutsal vurguların ve yumuşak çizgilerin yer aldığı bu model, saçlarınıza modern bir hava da katacak.

Doğal Açık Kahverengi Saçlar dogal-kahverengi-sac

Kahverengi saçlara sahip olan ancak saçlarına biraz renk katmak isteyen hanımların ihtiyacını karşılayabilecek bir model. Doğal görünümün ön planda olduğu bu renk sizi cezbedecek.

Açık Kahverengi Bob Saç kahverengi-bob-sac

Sezonun en trend renklerinden olan mocha kahve, özellikle saçlarını koyulaştırmak isteyen sarışınlara hitap eden bir renk. Kolayca açılabilecek bir renk de olan mocha kahve her mevsim rahatlıkla kullanılabilir.

Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

Dağınık Bukleli Erkek Kıvırcık Saç Model Örneği

Erkek Kıvırcık Saç Modelleri

Erkek Kıvırcık saç modelleri , ne yazık ki başa çıkması çok zor olan saçlardır. Şekil …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir