Ana Sayfa / Saç / En Şık Erkek Saç Modelleri

En Şık Erkek Saç Modelleri

En şık erkek saç modelleri  arasında seçim yaparken en az kadın saçları kadar zorlandığımızı söyleyebilirim. Artık erkekler de saç bakımlarına ve stillerine dikkat ederler. Onlar için de birbirinden farklı tarzda saç modelleriyle karşılaşmak mümkün. Her saç cinsine, yüz şekline ve tarza uygun şekilde farklı deneyimler yapmak isteyen erkeklere fikir vermek amacıyla en şık 10 saç kesimini paylaşıyoruz. Kendinize uygun olanı seçip yakışıp yakışmayacağını deneyerek görebilirsiniz.
Sonraki Geri

Mükemmel Geçiş

Kısa saç kesiminden vazgeçemeyen ya da ilk kez denemek isteyenler, bu modeli seçebilirsiniz. Yanları kısa kesilen ve üstte biraz daha uzun bırakılan saçlarla hem kendinize özgü bir tarz yaratabilir hem de şık görünmek için fazla zaman harcamaktan kurtulabilirsiniz.

Klasik Stil

Bu model, yuvarlak bir yüz şekline ve düz saçlara sahip olan erkekler için klasik saç kesimlerinden biri. Günün her bölümünde şık görünüm ve rahat kullanım imkanı sunan bu kesimi, farklı deneyimlerden uzak kalmak ve daha garanti seçimler yapmak isteyenler tercih edebilir. Doğal formu dalgalı olan saçlar için erkeklerde birbirinden şık saç modeliyle karşılaşabilirsiniz. Bunlardan biri de kısa kesimdir. Yanlarının tamamen kısaltılıp üst bölümünün uzun ve doğal formuyla bırakıldığı bu kesim, çekici ve şık bir tarzı sembolize ediyor.

Dağınık Model

En şık erkek saç modelleri   arasında bizim favorimiz sayılabilecek bu  saç modeli  doğal ve dağınık görünümü sevenler için bu model vazgeçilmez olacaktır. İdeal uzunlukta kesilen saçlar, dağınık görünümüyle özellikle spor ve rahat bir tarza sahip olan erkekler için en kullanışlı model.

Kalın Telli Saçlar İçin Kısa Kesim

Kalın telli saçlara sahip olan erkekler için en uygun kesimlerden biri bu model. Üst bölümün uzun yanların kısa bırakıldığı saçlar sayesinde yüzünüzde daha erkeksi ve çekici bir ifade yakalayacaksınız.

Sade ve Düz Kesim

Klasik ve sade görünümün dışına çıkmak istemeyenler, saçlarında bu kesimi rahatlıkla kullanabilirler. Kısa olması sebebiyle fazla bakım ve uğraş gerektirmeyen bu model, her yüz şekli için de son derece uyumlu olacak.

Doğal Dokulu

Saçlarında az bakım gerektiren ancak şık bir görünüm isteyen erkekler, bu modeli rahatlıkla tercih edebilirler. Son derece doğal ve klasik bir tarza sahip olan bu kesim, her ortamda sizin şık görünmenizi de sağlayacak.

Kıvırcık Saçlar İçin Kısa Kesim

Uzun kıvırcık saçlara sahip olan ve değişiklik arayan erkekler, klasik ve kullanışlı olan bu kesimi seçebilirler. Uzun saçın bakımından sıkılan ve rahat etmek isteyenler, saçlarını bu şekilde kestirdikleri zaman hem şık görünecek hem de zamandan tasarruf edecekler.

Günlük ve Klasik Model

Özellikle çalışan erkeklerin tercih ettiği bu kesim klasik ve kullanımı kolay bir model olarak karşımıza çıkıyor. Hemen her yüz şekline de uyum sağlayabilen bu kesim, günlük kullanımda sizi çok rahat ettirecek.

Modern Kesim

Saçlarının havalı görünmesini isteyen erkekler hem modern hem de klasik dokunuşları bir arada barındıran bu kesimi tercih edebilirler. Birkaç dokunuşla kolayca şekil verilebilecek olan bu model, hem günlük hem de özel zamanlarda sizi şık bir görünüme kavuşturacak.

 
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

Saç Dökülmesinin Psikolojik Sebepleri

Saç Dökülmesinin Psikolojik Nedenleri

Saç dökülmesinin psikolojik nedenleri son zamanlarda yoğun bir şekilde araştırmalara neden olmaktadır. Cilt hastalıkları ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.