Ana Sayfa / Saç / Erkek Saç Modelleri / Erkekler İçin En İyi Uzun Saç Modelleri

Erkekler İçin En İyi Uzun Saç Modelleri

Bilindiği gibi uzun saçlı erkekler her zaman daha çekici ve havalı bir tarza sahip olurlar. Bakımının zor ve zahmetli olması sebebiyle herkes tarafından tercih edilmeyen uzun saçlar, erkeksi ve seksi görünümün en büyük özelliğidir. İster kıvırcık olun ister düz, her saç cinsine uygun uzun saç modelleri vardır. Günlük ve özel zamanlarda farklı stil ve model imkanı da sunan uzun saçlardan en dikkat çekenlerini sizler için araştırdık. Erkekler İçin En İyi Uzun Saç Modelleri  arasında ilham alabilirsiniz.
Sonraki Geri

Dağınık Toplama

Uzun ve düz saçlarınızı dağınık ve spor bir görünüme kavuşturmak istediğinizde toplamanız yeterli olacak. İster küçük bir düğüm ister atkuyruğu olsun bu model sizin tarzınızla dikkat çekmenize yardımcı olacak.

Omuz Hizasında Dağınık Saçlar

Kalın telli saçlara sahip olan erkekler, omuz hizasına kadar uzattıkları saçlarıyla hem doğallığa hem de erkeksi görünüme dikkat çekebilirler. Dağınık ve salaş görünümden hoşlanan erkekler, bu kesim ile aradıkları modele kavuşacaklar.

Topuz

Uzun saçlı erkeklerin tercih edeceği bu topuz, onların daha seksi ve iddialı bir görünüme kavuşmalarını sağlayacak. Bu model dışarıdan bakıldığında, sizin kendinize ait bir tarzınızın olduğu konusunda da büyük tüyolar verecek.

Dalgalı Saçlar

Dalgalı ve hafif uzun saçlar için en ideal model bu olabilir. Geriye doğru taranarak şekil verilen saçlar, hem şık hem de doğal bir görünüme kavuşmanızı sağlayacak.

Kıvırcık Saçlar

Eğer çok ince buklelere sahip saçlarınız varsa, bunları uzun bir kesimle doğal görünümlerini koruyarak taşıyabilirsiniz. Dağınık ve özgür bir tarzı sembolize eden kıvırcık uzun saçlar, fazla bakım gerektirdiği için sizin zamanınızı alabilir.

Tepe Topuz

Düz ve uzun saçlı erkeklerin günlük hayatta en çok kullandığı modellerden biri. Hem hareket rahatlığı hem de spor bir görünüm kazandıran bu tepe topuz, özellikle gençlere fazlasıyla yakışıyor.

Katlı Kesim

Erkekler İçin En İyi Uzun Saç Modelleri arasında ne kısa ne de çok uzun saç kullanmak istemeyen erkekler için ortalama bir uzunluğa sahip olan bu kesim ideal bir seçim olacaktır. Tamamen kat verilerek hazırlanan bu model, ince telli saçlara bile sahip olsanız havalı ve hacimli görünmelerini sağlayacak.

Yuvarlak Kesim

Kıvırcık saçlara sahip olan erkekler, çekici bir görünüm içi saçlarınızı yuvarlak bir kesimle tamamlayabilirler. Şekil vermek için fazla zamanınızı da almayacak olan bu kesim dağınık ve salaş görünümü şık bir havayla taşımanızı sağlayacak.

 
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

Dağınık Bukleli Erkek Kıvırcık Saç Model Örneği

Erkek Kıvırcık Saç Modelleri

Erkek Kıvırcık saç modelleri , ne yazık ki başa çıkması çok zor olan saçlardır. Şekil …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir