Ana Sayfa / Saç / Harika Örgülü 11 Saç Modeli

Harika Örgülü 11 Saç Modeli

Saçlarınız ister düz olsun ister dalgalı, örgünün her modelini kolayca uygulayabilirsiniz. Tabi örgünün güzel görünmesi için saçlarınızın mutlaka uzun ve düz kesimli olması gerekiyor. Katlı kesilen saçlarda örgüler istenilen görselliğe ulaşamıyor. 2018 yılının da trendleri arasında bulunan örgüler arasından birbirinden farklı onlarca model bulabilirsiniz. Her tarza ve zevke uyum sağlayabilecek örgülü saç modelleri arasından kendinize en uygun olanı seçerek şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Örgülü saçlarla hem günlük hayatta şıklığınızı tamamlayabilir hem de özel davetler de de adınızdan söz ettirebilirsiniz. İlham niteliği taşıyan diğer saç modelleri için diğer sayfalarımıza göz atabilirsiniz.
Sonraki Geri
Yarım Örgü Daha çok özel davetler için uyumlu olacak olan bu örgü modeli, saçlarınızı şık bir görünüme kavuşturacak. Yarım şekilde örülen saçlar ve alt kısımda açık bırakılan dalgalı bölüm aralarındaki mükemmel uyumla sizi mekanın en dikkat çeken kadını yapabilir.
Yarım Dağınık Örgü Uzun ve ombreli saçlarda muazzam bir görsellik kazanan bu örgü modeli de kır düğünlerinde gelinler için seçilen örgülü saç modellerinden biri. Dağınık ve kalın şekilde yapılan yarım örgü, arkadan bakıldığında çok hoş bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlıyor.
Örgü Topuz Kabarık ve hafif dağınık formdaki topuza alt kısımdan eklenen örgü detayı, bu modele bambaşka bir hava getiriyor. Dağınık şekilde örülen örgü saça arkadan bakıldığında farklı bir izlenim bırakıyor.
Örgülü Ense Topuzu Şık davetler için son derece uygun bir model, örgülü ense topuzu. Gelin adaylarının da tercih edebileceği bu model, zarif ve asil bir görünümün yakalanmasına yardımcı oluyor.
Çift Ters Örgü Özellikle küçük kız çocukları için tercih edilen çift ters örgü, uzun saçlar için son derece toparlayıcı bir model olarak karşımıza çıkıyor. Sevimli ve şirin bir havaya sahip olan bu model, genç kızlar tarafından da günlük hayatta tercih edilebiliyor.
Salaş Örgülü Taç Örgülü taç da en beğenilen salaş modeller arasında yer alıyor. Balıksırtı şeklinde örülen ve arkada birleştirilen saçlarla elde edilen taç görünümü, kır düğünlerinin vazgeçilmezlerinden.
Dağınık Örgülü Topuz Günlük kullanım için son derece uygun olan dağınık örgülü topuz, spor şıklığın elde edilmesini sağlıyor. Kolayca uygulama imkanı da sunan bu model, özellikle sarı saçlarda çok güzel bir görünüm kazanıyor.
Salaş Örgülü Atkuyruğu Saçların önünden başlayarak geriye doğru örülecek salaş balıksırtı, arkada bir kuyruğuyla birleştiğinde mükemmel bir model ortaya çıkıyor. Günlük kullanıma uygun olan bu model, uzun saçlarda daha da güzel bir görünüm meydana getiriyor.
Yarım Düğüm Örgü Yarım şekilde toplanan saçları değişik örgü modelleriyle süsleyerek sıradanlıktan uzaklaştırarak farklı ve özgün bir görünüme bürüyebilirsiniz.
Örgü Topuz Balıksırtı iki örgüyü birleştirerek hazırlanan örgülü topuz modelleri çok fazla kullanılmakta. Her ortama uyumlu olan bu modellerin yapımı da göründüğü kadar zor değil. Evde kendiniz bile kolayca hazırlayabilirsiniz.
Örgülü Şık Topuz Öözel gün davetler için son derece uyumlu olan örgülü şık topuz modelleri, gelin başı olarak da sıkça kullanılıyor. Küçük saç aksesuarlarıyla da süslenebilen bu modeller, şık ve zarif görünümü garantiliyor.
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

Dağınık Bukleli Erkek Kıvırcık Saç Model Örneği

Erkek Kıvırcık Saç Modelleri

Erkek Kıvırcık saç modelleri , ne yazık ki başa çıkması çok zor olan saçlardır. Şekil …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir