Ana Sayfa / Makyaj / Kış Ayları İçin En Uygun Dumanlı Göz Makyajları

Kış Ayları İçin En Uygun Dumanlı Göz Makyajları

Dumanlı göz makyajı özellikle kış ve sonbahar aylarının vazgeçilmez makyajları arasındadır. Neredeyse her yıl trendlerin arasında kendisine yer bulan dumanlı makyaj modeli, bakışlara farklı bir hava katarak sizi büyüleyici bir güzelliğe kavuşturuyor. Göz makyajında dramatik etkiyi seviyorsanız, bu kış mutlaka denemen gereken 5 makyaj önerisini size sunuyoruz.
Sonraki Geri
Gece Makyajı Göz makyajlarında bordo ile kızıl tonları geçtiğimiz yıldan beri fazlaca kullanılıyor. Bu trend bu yıl da popülerliğini devam ettirecek. Özellikle gece makyajı ile  uyum sağlayan kızıl tonları dumanlı göz makyajında kendini daha da iyi gösteriyor ve muazzam bakışlar elde edilmesini sağlıyor. Hem metalik hem de mat tonlarını zevkinize göre kullanabilirsiniz. Gözleriyle karşısındaki etkilemek ve çarpıcı bir etki yaratmak isteyenler bu makyajı deneyebilir
İddialı Makyaj Makyajda bordonun ardından en popüler renk olarak karşımıza altın çıkıyor. altın ve metalik toprak tonlarının mükemmel uyumunu dumanlı bir makyajla gözlerinizde taşıyabilirsiniz. Her cilt ve göz rengine uyum sağlayan bu tonlar sizi klasik görünümün çok üzerine çıkaracak. Altın ve toprak tonlarındaki dumanlı makyaj sizi hem şık hem de çarpıcı bir görünüme kavuşturacak.
Sade ve Çekici Hem sade hem de çekici bir göz makyajı istiyorsanız, bunu nude tonlarıyla elde edebilirsiniz. Nude tonlarıyle ışıltılı renkleri bir arada kullanarak yapacağınız dumanlı göz makyajı sizi mükemmel bir görünüme kavuşturacak. Bu makyajda ayrıca siyah tonlarını da kullanarak gözlerinizi daha belirgin hale getirebilirsiniz.
Romantik Makyaj Romantizim denildiğinde akla ilk gelen renk pembe oluyor. Romantik tarzdaki makyajın da başrolü pembe tonları oluyor doğal olarak. Özellikle gri ve pembe tonlarının bir arada kullanılmasıyla yapılan dumanlı göz makyajları sizi şirin kız moduna da kavuşturacak.
Rock Makyajı Asi kız görünümü arzulayanlar için tavsiyemiz siyah ve lacivert. İki koyu tonla yapacağınız dumanlı göz makyajı sizi hayalinizde görünüme kavuşturacak. Ayrıca bu renklere gümüşü de eklediğinizde mükemmel bir uyum yakalayacaksınız.
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

Dağınık Bukleli Erkek Kıvırcık Saç Model Örneği

Erkek Kıvırcık Saç Modelleri

Erkek Kıvırcık saç modelleri , ne yazık ki başa çıkması çok zor olan saçlardır. Şekil …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir