Ana Sayfa / Saç / Renk Fikirleri / Koyu Kahverengi Saç Modelleri

Koyu Kahverengi Saç Modelleri

Koyu kahverengi saç modelleri saçlarda en çok görülen doğal renk olarak karşımıza çıkıyor. Klasik olarak da adlandırılabilecek olan koyu kahve tonlarını basitlikten çıkararak canlılık ve farklılık katmak da mümkün. Koyu kahve tonları birçok renk tonuyla harmanlanarak hareketli bir forma kavuşturulabiliyor. Yapacağınız küçük dokunuşlarla saçlarınızda canlı ve renkli görünümü elde edebilirsiniz. Bu konuda size fikir vermek amacıyla 10 koyu kahverengi saç modelini bir araya topladık. Ayrıca kahverengi saç kullanmayı tercih eden okuyucularımız için hazırladığımız Kahverengi Küt Saç Modelleri Yazımıza Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz.
Sonraki Geri
Parlak Kahverengi Koyu kahverengi saçlarınıza aralıklarla atacağınız birkaç ton açık renk detayları saçlarınızın daha parlak ve renkli görünmesini sağlayacak. Özellikle de katlı saçlarda bu renkler kendini daha iyi gösterecek.
Kahverengi ve Gümüş Koyu kahverengi saç modelleri arasında farklı ve dikkat çeken bir görünüme bürünmek isterseniz, gümüş sizin ihtiyacınızı en güzel şekilde karşılayabilir. Aralıklarla saçlara eklenecek gümüş renk, hem daha parlak hem de daha iddialı saçlara sahip olmanızı sağlayacak.
Doğal ÇizgilerDoğal çizgili saç modeli nasıldır Zemininde koyu kahve tonunun yer aldığı saçlarda eklenecek sarı ve çikolata tonundaki şeritler sizi bambaşka bir görünüme bürüyecek. Bu renklerin bir arada kullanılması sayesinde daha vurgulu saçlara sahip olacaksınız.
Bakır Tonlama Koyu renk saçları vurgulamak isteyenler, hayal ettikleri görünümü daha açık tonlardaki şeritlerle yakalayabilirler. Bu noktada da koyu kahverengi zeminin üzerine atılacak bakır detaylar sizi memnun edebilir. Bakır tonlarının saçta duruşu hakkında fikir edinmek isterseniz Bakır Ombre Saç Modelleri sayfamıza göz atmanızı tavsiye ederiz.
Karamel Detaylar Koyu kahverengi saçlarınızın uçlarını karamel tonuyla boyattığınız zaman iddialı bir görünüme kavuşacaksınız. Diplerden koyu gelen ve uçlarda açılan renk tonları mükemmel bir uyum sağlayacak.
Metalik Zeminde koyu bir renk tonu bulunan saçlara iddialı ve yaratıcı bir tarz eklemek istediğinizde yardımınıza işte bu metalik renkler koşacak. Mavi ve gümüşün metalik tonlarını koyu kahverengi saçlarınıza eklediğinizde renkli ve özgür ruhlu biri olduğunuzu da belli edeceksiniz.
Mor Balyaj Koyu kahverengi saçlara renk katmak amacıyla kullanılan sarı ve karamel tonlarının dışına çıkarak farklı bir görünüm deneyimlemek isteyenler moru tercih edebilirler. Saçların uçlarına eklenecek mor detaylar sizi havalı bir tarza kavuşturacak.
Kahverengi Balyaj Koyu kahverengi saçlara renk katmanın en basit ve doğal yolu daha açık tonların ve sarıların kullanılmasıdır. Birçok renk tonuyla yapılacak balyaj, saçınızın renkli ve sıcak bir görünüme bürünmesine yardımcı olacak.
Kırmızı Detaylar Koyu kahverengi saçlarına daha iddialı ve kadınsı bir görünüm eklemek isteyenler, kırmızı tonlarını tercih edebilirler. Kahverengi ile kırmızının bir arada kullandığı saçlar sizi havalı ve çekici bir tarza kavuşturacak.
Sarı Ombre Koyu kahverengi saç modelleri arasında en çok kullanılan tekniklerden biri ombredir. Sarının açık ve koyu tonlarıyla yapılan ombre hem saçlara renk katılmasına hem de mükemmel bir uyum ve geçişin sağlanmasına yardımcı olur.
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

Dağınık Bukleli Erkek Kıvırcık Saç Model Örneği

Erkek Kıvırcık Saç Modelleri

Erkek Kıvırcık saç modelleri , ne yazık ki başa çıkması çok zor olan saçlardır. Şekil …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir