Ana Sayfa / Saç / Şık Görünümlü Uzun Saç Modelleri

Şık Görünümlü Uzun Saç Modelleri

Uzun saç modelleri arasında tercih yapacak kadınlar her zaman daha şanslıdır. Birbirinden farklı modeller arasından her istediklerini saçlarına uygulatabilirler. Hem şık hem de spor ve doğal görünümlü saç modelleri en çok uzun saçlılar için farklılık gösteriyor. Günlük kullanım ve özel davetler için şık görünümlü uzun  saç modelleri arayan uzun saçlı kadınlara ilham verecek nitelikte uzun saç modelleri galerisi hazırladık. Bu sayfadaki örnekleri inceleyerek kendinize uygun saç modelini bulabilirsiniz.
Sonraki Geri
Uzun Katmanlı SaçlarUzun katmanlı saç modeli nasıldır Uzun saçlarında seksi ve kadınsı bir hava yaratmak isteyen kadınlar, üst bölümden aşağıya kadar uzanan katlarla saçlarını şekle sokabilirler. Doğal dalgalarla süslendiği zaman bu kesim kendini daha da güzel gösterecek ve sizi şık görünüme kavuşturacaktır.
Doğal Katmanlı SaçlarDoğal katmanlı kadın saçı modeli nasıldır Saçlarında şıklığı doğal modellerde arayanlar, bu kesim size ilham verecek. Uzun saçlara eklenen doğal katmanlar hem sade hem de zarif bir görünümü garantiliyor. Bu model size kullanım rahatlığı da sunuyor. Sadece yıkayıp kuruttuğunuz zaman bile bu model son derece şık bir görünüme bürünecek.
Ombreli Doğal KatmanlarOmbreli doğal katmanlı kadın saçı modeli nasıldır Uzun saçlarınıza ince katmanlar ekleyerek hareketli ve modern bir model haline getirebilirsiniz. Ayrıca saçlarınıza yaptıracağınız ombre hem sizin hem de saçlarınızın havasını değiştirecek. Katmanların daha belirgin hale gelmesini sağlayacak olan ombre ayrıca ışıltı da katacak.
Yoğun Katmanlı SaçlarYoğun katmanlı kadın saçı modeli nasıldır Uzun saçlarınızı yoğun katmanlı bir kesimle süslediğinizde harika bir görünüm de elde etmiş olacaksınız. Kusursuz ve şık bir model arıyorsanız, bu kesim sizin için ideal olacaktır.
Uzun Seksi DalgalarUzun ve seksi kadın saçı modeli nasıldır Kadınsı ve sade stilleri seviyorsanız, bu model tam da size göre. Uzun ve dolgun saçlarınızı dalgalarla süsleyerek istediğiniz görüntüye ulaşabilirsiniz.
Parlak ve Kadınsı SaçlarParlak ve kadınsı saç modeli nasıldır İddialı ve kadınsı görünmekten hoşlananlar için son derece şık bir model. Gerek renk gerekse kesimiyle cesur bir görünüme sahip olan bu saçlar sizi hayallerinizdeki görünüme kavuşturacak.
Saçlarda Shaggy DalgalarıShaggy dalgalı kadın modeli saçı nasıldır Kalın telli ve uzun saçlara sahipseniz, shaggy dalgaları sizin kurtarıcınız olabilir. Bu model sayesinde hem şık görünecek hem de vurgulu saçlara sahip olacaksınız.
Doğal Düz SaçlarDoğal düz kadın saçı modeli nasıldır Düz ve uzun saçlarınız varsa, siz de saçlarınızla hem modern görünebilir hem de havalı bir tarz kazanabilirsiniz. Saçlarınıza birkaç farklı tonla vurgu yapıp bir de ön kısmına ince katlar atarsanız harika bir modele kavuşmuş olursunuz.
Kahküllü Dalgalı SaçlarKahküllü dalgalı kadın saçı modeli nasıldır Uzun ve kalın telli saçlar için uygun bir model. Kahkül kesiminin de kullanıldığı bu modelde yüzünüz de çerçevelenmiş olacak. Hem modern hem de bohem dokunuşlara sahip olan bu saçlarla her zaman şık görünebilirsiniz.
Parlak Karamel KatmanlarParlak karamel katmanlı kadın saçı modeli nasıldır Uzun ve katlı kesime sahip olan saçlarınızı karamel tonlarına boyayarak şık görünümü elde edebilirsiniz. Renk ve kesimin vurgusuyla saçlarınız daha parlak görünecek.
Çok Katmanlı ve Renkli SaçlarÇok katmanlı ve renkli kadın saçı modeli nasıldır Farkını ortaya koymak ve cesur seçimler yapmak isteyenler, saçlarınızda bu model ve renkleri taşıyabilirsiniz. Katlı kesilen dalgalı saçlarınızı rengarenk boyayarak daha vurgulu hale getirebilirsiniz.
Balyajlı ve Katmanlı StilBalyajlı ve katmanlı kadın saçı modeli nasıldır Farklı boyda katlarla süslenen saçlarınız balyaj ile buluştuğunda ortaya bu harika görünüm çıkacak. Bu saç modeli zahmetsiz ve şık bir görünüm vaat ediyor.
Karamel Şeritlerkaramel şeritli kadın saçı modeli nasıldır Uzun saçlarınızı doğal dalgalarla hareketlendirip, karamel tonlarında şeritler ekleyerek hem vurgulu hem de şık bir model elde edebilirsiniz. Bu saçlarla girdiğiniz her ortamda dikkat çekeceksiniz.
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

Dağınık Bukleli Erkek Kıvırcık Saç Model Örneği

Erkek Kıvırcık Saç Modelleri

Erkek Kıvırcık saç modelleri , ne yazık ki başa çıkması çok zor olan saçlardır. Şekil …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir