Ana Sayfa / Saç / Şıklığıyla Şaşırtan At Kuyruğu Modelleri

Şıklığıyla Şaşırtan At Kuyruğu Modelleri

Atkuyruğu, kadınlar için hem zahmetsiz hem de şık görünümü garantileyen modellerden biri. Yapımının kolay olması ve kadınları uzun süreli hazırlık süreçlerinden kurtarması sebebiyle atkuyruğu modelleri hem günlük hem de özel davet zamanlarında fazlaca tercih ediliyor. Klasiğin yanı sıra birçok farklı seçenek ve formda da seçeneğin  bulunduğu   atkuyruğu modelleri  için birbirinden şık alternatifleri sizin için bir araya topladık.
Sonraki Geri
Klasik ve Dağınık Atkuyruğu Genellikle günlük kullanımda tercih edilen bu model, hem spor hem de şık bir tarza uyum sağlayabilecek özelliklere sahip.
Düşük Ense Atkuyruğu Uzun saçlara sahipseniz, ense hizasında dağınık şekilde toplayacağınız saçlarınızla günlük kullanım için uygun bir model bulmuş olacaksınız.
Romantik Dağınık Atkuyruğu Daha çok özel günlerde kullanım imkanı sunan bu atkuyruğu sizi hem kadınsı hem de zarif bir görünüme kavuşturacak. Dalgalı saçların bükülerek şekil verilmesi sonucunda yapılacak olan bu model, özellikle yaz aylarında ve açık hava mekanlarında yapılan davetlerde tercih edilecek.
Örgülü Atkuyruğu Saçın ön kısmından yapılan gevşek bir balıksırtı örgüyle hazırlanacak olan atkuyruğu kombinleneceği kıyafetlere göre hem gündüz hem de gece kullanım imkanı sunuyor. Örgü detayıyla havalı bir görünüm kazanacak olan atkuyruğunu hazırlamak fazla vaktinizi de almayacak.
Retro Tarz Atkuyruğu Retro tarza uygun bir saç modeli arıyorsanız, ön bölümü krepeyle kabartılmış, arkada hacimli şekilde toplanmış bir atkuyruğu hayalinizdeki görünümü kazanmanıza yardımcı olacak.
Örgü ve Düğümlü Atkuyruğu Saçınızdan alacağınız bir tutamı en baştan sona kadar örün. Daha sonra bu örgüyü de saçınızın kalan kısmıyla atkuyruğu formuna sokun. Gevşek şekilde toplayacağınız saçlarınızda tokanın görünmemesi için de yine saçınızla oluşturacağınız bir düğüm şık görünümü de garantileyecek.
Örgü Bantlı Kısa Atkuyruğu Kısa saçlar için de birbirinden şık atkuyruğu modeline ulaşmak çok kolay. Klasik görünümün dışında farklı deneyimler arayanlar, kalın bir örgüyle yapacağınız bantla süsleyeceğiniz atkuyruğunuzu çok seveceksiniz.
Süslü Yan Atkuyruğu Sofistike bir görünüm arayanlar için en uygun atkuyruğu modeli bu olabilir. Örgüyle süslenen ve yan tarafta toplanan atkuyruğu şık davetler için tercih edebileceğiniz hoş bir model sunuyor.
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

Dağınık Bukleli Erkek Kıvırcık Saç Model Örneği

Erkek Kıvırcık Saç Modelleri

Erkek Kıvırcık saç modelleri , ne yazık ki başa çıkması çok zor olan saçlardır. Şekil …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir