Ana Sayfa / Saç / Ünlülerin Tercihi 8 Uzun Saç Stili

Ünlülerin Tercihi 8 Uzun Saç Stili

Uzun saçın kadınlar üzerindeki etkisini herkes bilir. Daha kadınsı ve çekici görünmek için genellikle uzun saç stilleri tercih edilir. Bu tercihten yana ünlü isimler de var tabi. Yüz şekillerine ve tarzlarına en uygun uzun saç stilleri arasında  tercih yapan ünlü isimlerden siz de ilham alabilirsiniz. Çok fazla model seçeneği sunan uzun saçlara sahip olmak bakım için de fazla zaman ayırma gereksinimini beraberinde getiriyor. Uzun saçı tüm zorlukları ve güzellikleriyle kabul edenler, sizin için bazı ünlülerin seçimlerini sayfamızda bir araya getirdik, hemen inceleyin.
Sonraki Geri
Sarah Jessica Parker Sarah Jessica Parker Uzun Saç Stili Yüz hatlarını belirginleştirmek isteyenler, Sarah Jessica Parker’ın saç kesimini tercih edebilirler. Ön bölümünde aşağıya doğru inen katlarla ince telli saçlarınızı mükemmel bir görünüme kavuşturabilirsiniz.
Martha Hunt Martha Hunt Uuzun Saç Sitili Sade ve doğal bir model arayan uzun saçlı kadınlar, Martha Hunt’ın uzun dalgalı saçları size ilham verebilir. Ortadan ayrılan ve ince dalgalarla süslenen bu saçlar modern bir görünümü de garantiliyor.
Jennifer Lopez Jennifer Lopez Uzun Saç Stili Uzun saç stilleri  arasında Jennifer Lopez’in uzun ve sade saçları size hem klasik hem de modern bir görünümün garantisini sunuyor. Ortadan eşit şekilde ayrılan ve uç kısımlarına katlar eklenen düz ve uzun saçlar her ortamda kullanım imkanı da sunuyor.
Gisele Bündchen Gisele Bündchen Uzun Saç Stili Uzun saçlarınızı Gisele Bündchen’in yaptığı gibi doğal dalagalarla süsleyebilirsiniz. Bu model size daha havalı ve hareketli bir tarz katacak.
Jessica Alba Jessica Alba Uzun Saç Stili Uzun ve düz saçlarınızı Jessica Alba modeliyle süsleyebilirsiniz. Ortadan ayırdığınız saçlarınızın bir tarafını kulağınızın arkasına aldığınız zaman da son derece zarif bir görüntü sergileyeceksiniz.
Lais Ribeiro Lais Ribeiro Uzun Saç Stili Tüm yüz şekillerine uyum sağlayabilen bu saç modeli, Lais Ribeiro’ya olduğu kadar size de yakışacak. Saçların uç bölümlerinde hafif ve doğal dalgalar stilinize hareket katacak.
Camila Cabello Camila Cabello Uzun Saç Stili 60lı yılların esintisini saçlarında taşıyan Camila Cabello, tarzıyla farkını ortaya koyuyor. Kahküllü ve doğal dalgalı bu saç modeli sizi salaş bir tarza kavuşturacak.
Hailee Steinfeld Hailee Steinfeld Uzun Saç Stili Uzun saçlarını kullanışlı bir modelle süslemek isteyenler, Hailee Steinfeld’in tercihini yapabilirler. Katmanlı ve hafif dalgalı saçlar sizi uzun süren hazırlıklardan kurtaracak.
Sonraki Geri
 

Bu habere de bakabilirisiniz

Dağınık Bukleli Erkek Kıvırcık Saç Model Örneği

Erkek Kıvırcık Saç Modelleri

Erkek Kıvırcık saç modelleri , ne yazık ki başa çıkması çok zor olan saçlardır. Şekil …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir