Ana Sayfa / Saç / Uzun Saçlar İçin Gelin Saçı Modelleri

Uzun Saçlar İçin Gelin Saçı Modelleri

Uzun saçlı kadınlar normalde oldukları gibi düğün günlerinde de şanslı olurlar. O en heyecanlı ve anlamlı gün için birbirinden şık gelin saçı modelleri arasından istediklerini seçebilirler. Sonuçta kısa saça göre uzun saçlar için daha çok gelin saçı modelleri ile  karşı karşıya geleceksiniz. Hayal ettiğiniz gibi bir gelin olmak için gelinliğinize ve yüz şeklinize en uygun gelin saçı modelleri arasında seçim yapmanız  yeterli olacak. İster açık bırakın ister toplayın, karar sizin. Fikir alabileceğiniz en şık uzun gelin saçı modellerini aşağıda inceleyebilirsiniz.
Sonraki Geri
Dağınık ve Kabarık Topuz Gelin Saçı Modelleri Düğün akşamında saçlarınızda dağınık ve hacimli bir topuz görmek istiyorsanız, gelin saçı modelleri arasında bu model tam da size göre. Kabarık ve hacimli görünüm için mutlaka saçlarınızın uzun olması gerekiyor.
Dağınık Gelin Topuzu Uzun saçlarınızı dağınık şekilde tepede bir topuzla süsleyerek şık bir gelin saçı elde edebilirsiniz. Bu modeli bir de kraliyet tacı şeklindeki aksesuarla tamamlarsanız harika görünümü garantilersiniz.
Örgü Bantlı Model Düğününüzde uzun saçlarınızda abartılı ve gösterişli bir model taşımak istiyorsanız, bu örnek size ilham verebilir. Ön kısmı hafif kabartılan ve örgü bantlar eklenen saçlarınızı, maşayla iri dalgalar haline getirebilirsiniz. Bantlardan aşağıya doğru buklelerle süslediğiniz saçlarınızı dağınık şekilde toplayabilirsiniz.
Dalgalı ve Aksesuarlı Saçlar Kır düğünü yapacak olan gelin adayları, uzun saçlarınızı doğal dalgalarla süsleyerek ekleyeceğiniz çiçekli aksesuarlar sizi konsepte uygun şık bir görünüme kavuşturacak. Bukleli saçlarınızı yarım formda toplayabilirsiniz de.
Bukleli Uzun Saçlar Bukleli ve hareketli saçlardan hoşlanıyorsanız, bu modeli gelin saçı olarak da tercih edebilirsiniz. Uzun saçlarınızı sık buklelerle süsleyerek, küçük aksesuarlar da ekleyebilirsiniz. Açık bırakacağınız bukleli saçlarla düğününüzde dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.
Dalgalı Romantik Gelin Saçı Düğününde saçlarında romantik bir hava yakalamak isteyen kadınlar, bu modeli tercih edebilirler. Önden dökülen ve tepe bölümünde kabartılan saçlarla modern bir görünüm elde edilirken arka kısımdaki bukleler de romantik havayı simgeliyor.
Dalgalı Ense Topuzu Uzun saçlarınızı maşayla kıvırarak ense topuzuyla buluşturduğunuzda harika bir görünüm elde edeceksiniz.  Bu saç modelini mücevherli bir aksesuarla da tamamlayabilirsiniz.
Uzun Su Dalgaları Uzun saçlarınızı düğün gününüzde su dalgalarıyle süsleyerek açık bırakabilirsiniz. Taşlı aksesuarların da kullanılabileceği bu model sizi hem havalı hem de şık bir gelin haline getirecek.
Örgü Taçlı Ense Topuzu Uzun saçlarınızı harika bir topuzla mı süslemek istiyorsunuz? Bu model size hitap ediyor. Örgü tacıyla süslenen ense topuzu hem yaratıcı hem de zarif bir görüntü sergiliyor. Zevkine göre bu modelde saç aksesuarı da kullanabilirsiniz.
Salaş Örgü Düğününüzde uzun saçlarınızı son zamanların trendlerinden olan salaş ve gevşek bir örgüyle süsleyebilirsiniz. Hatta örgünün üzerine çiçekli saç aksesuarları ekleyerek daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz.
Hacimli Dalgalar Kır düğünü planınız varsa, bu saç modeli size ilham verecektir. İri buklelerle süslenen ve tepeden yarım şekilde toplanan saçlara eklenen büyük çiçekli aksesuarla bu model, kır düğünü için hazırlanmış.
Ense Topuzu Düğününde tercihi sadelik ve doğallıktan yana olanlar bu tarz zarif bir ense topuzunu tercih edebilirler. Uzun saçlı kadınların kolayca yaptırabilecekleri bu model, klasik bir görünüme sahip.
Doğal ve Sade Dalgalar Düğününde mükemmel görünüm garantisi arayanlar, uzun saçlarında doğal dalgaları tercih edebilirler. Ekleyecekleri saç aksesuarlarıyla da şık görünümü tamamlayacak olan gelin adayları, abartıdan uzak bir zarafet elde edecekler.
Retro Topuz Retro tarzda bir düğün organize eden gelin adayları saçlarında da bu tarz bir topuzu tercih edebilirler. Tüylü bir taçla tamamlayacağınız klasik topuz sizi konsepte uygun bir görünüme kavuşturacak.
Yarım Toplu Saç Uzun saçlarınız için doğal ve sade bir model arıyorsanız, uçları hafif dalgalarla süslenen yarım toplu bu modeli tercih edebilirsiniz. Bu saç modeliyle uzun duvaklar yerine şık bir kuş kafesi duvağı kullanabilirsiniz.
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

Dağınık Bukleli Erkek Kıvırcık Saç Model Örneği

Erkek Kıvırcık Saç Modelleri

Erkek Kıvırcık saç modelleri , ne yazık ki başa çıkması çok zor olan saçlardır. Şekil …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir