Ana Sayfa / Saç / Uzun Saçlar İçin Ombre Fikirleri

Uzun Saçlar İçin Ombre Fikirleri

Son zamanların en moda saç trendlerinden olan ombreli saçlar daha uzun yıllar etkisini sürdürecek gibi duruyor. Köklerden koyu tonlarda başlayan ve uçlara doğru orantılı bir şekilde açılan tonlarla yapılan boyama tekniğinin adı olan ombre, her renk için tercih edilebiliyor. Ombre, özellikle tüm saçını boyamak istemeyen uzun saçlı kadınlar için de güzel bir çözüm. Diplerde kendi doğal saçınızı bırakarak sadece uçlardan renk verebilirsiniz saçlarınıza. Son yılların en trend modellerinden olan ombrenin saçınızda nasıl duracağına dair tereddütleriniz var ise Uzun Saçlar için Ombre Fikirleri galerimizi inceleyebilirsiniz.
Sonraki Geri
Doğal Ombre Doğal Ombre Nedir Kahverengi uzun saçlarınıza en doğal ombreyi yaptırabilirsiniz. Diplerde doğal renginizi bırakarak birkaç ton açık boyayla uzun saçlarınıza farklı görünüm katabilirsiniz.
Kahverengi Ombre Kahverengi Ombre Modelleri Uzun saçlarınıza koyu kahveden açığa doğru gelen, göz kamaştıran bir görünüm eklemek ister misiniz? O zaman en doğalından bir kahverengi ombre sizin işinizi çözecektir.
Sıcak Tonlar Sıcak Tonlaarda Ombre Uzun saçlar için ombre, ideal bir renklendirme tekniği. Bu örnekte olduğu gibi kahverengi ve uzun saçlara sahip olan kadınlar, sıcak tonlarla yapılacak bir ombreyle harika görünebilirler.
Kumral Tonları İçin Ombre Kumral Tonları Kumral kadınlar için doğal bir ombre örneği. Açık kahveden sarıya doğru açılan saçlarla fazla yapılı ve dikkat çeken görünümden kaçabilirsiniz.
Uçlarda Sarı Ombre Sarı Ombre Modeli Sıcak tonlarla ombre yaptırmak isteyenler, uçlarda altın sarılarını tercih edebilirler. Bu modelle son derece dikkat çeken bir görünüm kazanabilirler.
Karanlık Ombre Karanlık Ombre Saç Saçlarınızda karanlık bir görünüm elde etmek istiyorsanız, diplerde koyu rengi bırakarak uçlarda açık sarıyı kullanabilirsiniz.
Kızıl Ombre Kızıl Ombre Modeli Kızıl tonların çekici ve etki yaratan görünümünü saçlarında taşımak isteyen iddialı hanımlar, kızıl ombre tam da size göre.
İnce Dokulu Ombre İnce Dokulu Ombre Modeli Saçlarınızla yumuşak geçişli ve ince dokulu bir ombre görmek isterseniz bu örnekteki tonları tercih edebilirsiniz.
Modern Ombre Modern Ombre Modeli En çok tercih edilen ombre modelini seçmek istiyorsanız, kahve ve sarı tonlarını bir arada kullanarak modern görünümü elde edebilirsiniz.
Renkli Ombre Renkli Ombre Modeli Renkli kişiliğe sahip çılgın tarzları sevenler, saçlarınızda kırmızı, turuncu ve sarı tonlarıyla bir ombre tercih edebilirsiniz. Bu saçlarla her ortamda dikkat çekeceksiniz.
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

sonbahar saç model örnekleri

Sonbahar Saç Modelleri

Bu sezon da sonbahara özel birbirinden farklı saç modelleri kendini gösteriyor. Her kadının saç zevki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.