Ana Sayfa / Saç / V Kesim Saç Modelleri

V Kesim Saç Modelleri

V kesim saç modelleri, eski popülerliğini yeniden kazanmaya başladı. Eskiden neredeyse her kadının ilk tercihi olan bu model, şimdilerde de sezon trendleri arasında yer yer ortaya çıkıyor. U saç kesimiyle aynı şekilde kesilen V saç modelinin tek farkı daha keskin hatlara sahip olmasıdır. Peki V kesim saç modelleri, kadınların ilgisini neden çekiyor diye soracak olursanız bunun cevabı, şekil verme açısından taşıdığı avantajdır. Kullanımı da kolay olan bu saç modeline istediğiniz şekli rahatlıkla verebilirsiniz.

V Saç Kesimleri

V saç kesimleri, az önce de söylediğimiz gibi popülerliğini kaybetmeyen en modern kesimlerden biri olarak her sene karşımıza çıkıyor. Günümüz trendleriyle harmanlanan V kesim saç modelleri, her kadın için farklı bir tarz da yaratabiliyor. Farklı saç tipleri ve formları için hazırlanan birbirinden şık ve göz kamaştıran V saç kesimleri örneklerini sizin için bir araya getirdik. Size ilham verecek nitelikteki modelleri hemen inceleyin!

V Saç Kesimi Kimlere Yakışır?Genellikle uzun saçların dolgunluğunu ön plana çıkaran V saç kesimi çoğunlukla ünlünler tarafından sıkça tercih edilmektedir. V saç kesimi sayesinde birçok kişi şikâyet ettiği sönük sönük ve cansız saçlardan kurutmayı başarmıştır. Genellikle yuvarlak ve oval yüz hatlarına sahip kişilerde çok şık görüntü sunmaktadır. V saç kesiminin katları çene hizasından başlar. Bu şekilde köşeli yüz hatlarının önl planda olmasını sağlar. Dikdörtgen ve kare yüz şekline sahip olanlar bu tip saçlardan uzak durmaları gerekir.

V Saç Kesimini Tercih Edilen ÜnlülerSaçlarını havalı ve dikkat çekici olmasını sağlayan ünlüler v tipi saç kesimini tercih etmektedir. Hazal kaya Beren saat gibi birçok ünlü V tipi saç kesimini tercih etmektedir. Katlardan meydana g elen bu saç modelleri ile yüzünüze ve tarzınıza farklı bir karakteristik hava katacaksınız. Ayrıca uzun v saç kesimine saçlarınızı topladığınız zaman kısa katları açıkta bırakın ve daha havalı bir tarz oluşturabilirsiniz.

Sonraki Geri
İnce Telli Saçlar V kesimi Adını saçın arkadan bakıldığındaki görüntüsünün V şeklini almasından alan bu saç modeli ayrıca ince telli  saçları olduğundan daha hacimli gösterir.
Uzun Saçlar Saç Modeli Örneği V saç modelleri uzun saç kesimlerinde daha başarılı ve daha havalı sonuçlar verir.
Doğal Dalgalar V Kesim Renkli Model V saç kesiminizi doğal dalgalarla hacimli ve dolgun gösterebilirsiniz.
Katlı Model V Keim Klasik Tarz V saç modellerinde saçın katı önden arkaya doğru geldiği için açık kullanmanız saçın modelini gösterebilmek açısından daha doğrudur.
Klasik V Saç Modeli V Kesim Modern Saç V saç modelleri daha çok uzun saç modelleri için tercih edilse de her saç boyu için rahatlıkla kullanabileceğiniz modellerdir.
Modern V Kesim V Kesim Model Örneği Modasını kolay kolay yitirmeyecek V saç Modelleri günlük saç bakım rutinini ufak hareketler ile çözmek isteyen kadınların tercihidir.
V Saç Kesimi V Kesim Saç Modelleri   V saç kesimine sahip saçlarınızı fön yardımıyla kolayca şekillendirebilirsiniz.
Modern V Kesim Modeli  V Kesim Saç Modeli Uzun saç modeli kullanmayı tercih ediyor aynı zamanda saçlarınız modern görünsün istiyorsanız bu kesim tam size göre.
Hafif Dalgalı V kesim V Kesim Saç V kesilmiş saçlarınızı hafif dalgalar ve renk geçişleri ile daha şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.
Düz V Kesim Modeli V Saç Kesim Modeli Saç yapınız nasıl olursa olsun V saç modelleri her saç tipinde şık sonuçlar verir.
Sonraki Geri
 

Bu habere de bakabilirisiniz

Saç Dökülmesinin Psikolojik Sebepleri

Saç Dökülmesinin Psikolojik Nedenleri

Saç dökülmesinin psikolojik nedenleri son zamanlarda yoğun bir şekilde araştırmalara neden olmaktadır. Cilt hastalıkları ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.