Ana Sayfa / Saç / Aline Saç Kesimi
Aline Saç Kesimi
Aline Saç Kesimi | Bursa Kuaförler

Aline Saç Kesimi

Aline bob muhtemelen bugünlerde en popüler kesim ve asla modası geçmeyecek. Ters bob saç modeli olarak da bilinen yığılmış saç modelini giderek daha fazla kadın tercih ediyor. Ayrıca Aline bob  ile harika bir zıplama efekti elde edebilir, dokular ve katmanlarla oynayabilir ve vurgulu ombre bitişlerle deneyler yapabilirsiniz. Her gün üst üste yığılmış saç kesimleri ve katmanlı boblar görüyoruz, ancak  kendimiz için bir şeye karar vermek söz konusu olduğunda biraz bunaltıcı olabilir.

Bob Aline  Saç Modelinin Sonsuz Fırsatları

Yığılmış gibi görünen bir saç kesimi,  başınızın arkasında daha dolgun bir görünüm sağlamak için tasarlanmıştır. Saçınız doğal olarak kalınsa, ters çevrilmiş bir bob, istenmeyen ağırlığı kaldırarak yeterli hareket sağlayacaktır. Daha derinlikli bir görünüm elde edecek saçlardır. Aynı Aline bob saç kesimi fikrini arkada katmanlar ve önde uzun bukleler yaparak da kullanabilir. Kat sayısı, saçın kalınlığına ve istenen etkiye bağlı olarak değişecektir. Aline bob’un stil seçenekleri de oldukça etkileyici. Düzgün, pürüzsüz ve parlak bir görünüm seçebilir veya daha hafif renkler deneyebilirsiniz. Çok gevşek buklelerden sıkı, kabarık spirallere kadar herhangi bir yoğunluktaki bukleler, yığılmış bir bobun çekiciliğini etkilemeyecektir. Son olarak, en sevdiğiniz kesimin uzunluğunu değiştirmekte özgürsünüz.

Her Zaman Şık ve Çekici Olan Kısa Boy Kesimi veya Uzun Aline Saç Kesimi

Hafif veya yoğun yığılmış, dalgalı veya tamamen düz, ipeksi veya dokulu, ekstra kısa veya ekstra uzun, Aline bob saç kesimi birçok stil ve çözümde benzersizdir. Heyecan verici değişim konusunda size ilham verecek tüm fırsatları bu modelde bulabilirsiniz. Son dönemlerde en çok tercih edilen A Kine Saç kesimi tarzlarından bazıları şunlardır;

Güzel Saçlar İçin Aline

Dalgalı az bakım gerektiren bir Aline saç modeli arıyorsanız orta uzunlukta bob tam size göre. Küçük katmanlar ve açılı  kesim saçın düz düşmesini engellerken yüzdeki vurgular ve boyalı uçlar daha fazla derinlik yanılsaması  yaratır. Neredeyse  sizin için çalışıyor.

Saçın Arka Kısmında Üst Üste Katların Bulunduğu Aline Tarzı

Aline bob saç modeli aynı derecede klasik. Önde daha uzun, arkada yığılmış, burada gösterilen versiyon tam katmanlı. Saçlarınız gür ve bolsa, kısa bir palto en iyi arkadaşınızdır. Hafif uzun patlatmalar daha fazla çekicilik katar.

Asimetrik Aline Saç Kesimi

Asimetrik dalgalanmaları söz konusu olduğunda sorun değil. Aslında, son derece ilgi çekici. Strok uzunluğu bobun ilk hareketiyse, bağlantısız katmanlama  daha da dramatiktir.

Kalın Saçlar İçin Çok Katmanlı Bob

Gerçekten kalın telli bir saça sahipseniz, daha yumuşak bir görünüm  için katmanları olan daha uzun bir bob seçin. Daha yumuşak Aline stilleri, benzerlerinden daha az belirgindir, ancak adlarına uygun olarak, kaplama katmanları kesimin arkasına doğru kesilir.

Açılı A-Line Saç Kesimi

Çok yönlü bir saç modelidir. Patlamalarla eşleştiğinde muhteşem bir görünüm ortaya çıkar. Saçlarınızın geri kalanını açılı kestirdiğiniz de patlamalar muhteşem gözükecektir. Bu sayede saçlarınız daha dokulu ve havalı duracak.

Perde A-Line Saç Kesimi

Uzun saç kullanmak ve zarif bir görünüm yakalamak istiyorsanız bu model tam size göre. Bu modelle yüzünüz hem ince hem de uzun gözükecektir. Profesyonel bir görüntü için şık ve düz modeller deneyin.

Hacimli A-Line Saç Kesimi

İnce saçlara sahipseniz ve bu durumdan şikayetçiyseniz artık bu saç modeliyle şikayetlere son. Saçlarınızın hacimli görünmesini sağlar. Böylelikle hem sade hem de seksi bir görünüm yakalarsınız.

Eğlenceli A-Line Saç Kesimi

Yaşlandığınızı mı düşünüyorsunuz? Artık bu saç modeli ile bu düşüncenize son. Genç ve havalı bir görünüm yakalarsınız bu modelle. Yapmanız gereken saçlarınızın ön tarafını uzun arka tarafını kısa bırakmanız böylelikle bu kontrastlı geçiş ekstra sevimli gözükmenizi sağlar.

Zarif A-Line-Bob-Saç-Kesimi

Bu saç modeli için  ustalık gerektiren bir kesim gerekli. Çünkü klasik bir model olduğu için hassasiyet çok önemlidir. Saçlarınızı çerçeveleme parçaları ve katmanlarla birleştirir. Genellikle yaşlı kadınların ve sofistike tarza sahip olan kadınların tercih ettiği bir saç modelidir.

Keskin A-Line Saç Kesimi

Rock ya da metal müzik dinleyen kadınların tercih ettiği saç modelidir. Kısa ve uzun saçların keskin geçişlere sahip olduğu modeldir. Saçlarınızı bu modeli kullanırken genellikle dikkat çekici renklere boyatırlar.

Cesur A-Line Bob Saç Kesimi

Günümüzde hala modern hissettiren klasik bir saç modelidir. Kalabalık bir ortamda dikkat çekici, güçlü ve gösterişiyle aralarından sıyrılan kadınlar için muhteşem bir seçenektir. Şık ve iddialı bir görüntü istiyorsanız bu model tam size göre.

Klasik A-Line Saç Kesimi

En çok bilinen A-Line saç modelidir. Feminen kesiminden dolayı Retro tarzını seven kadınların tercihidir. Bu saç modelinde ön taraflar uzun olduğundan çenenizin altına gelecektir. Bu yüzden çoğu yüz şekline uygun bir modeldir.

Basit A-Line Lob Saç Kesimi

Parlak bir stile sahip olan kadınlar için sofistike bir görünümdür. Şık ve etkili olan bu model bunun yanı sıra kesimi de bir o kadar kolaydır. Uzun olan ön tarafından dolayı çoğu kadına yakışan modeldir. Yüz şeklinize bağlı olarak keskin yan kısım ya da orta kısımla daha güzel bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Romantik A-Line Bob Saç Kesimi

Yumuşak ve kısa katmanlı saçlarınızı A-Line bob modeli birleştirdiğiniz de ortaya bu romantik a-line bob modeli çıkıyor. Sizin daha kadınsı gözükmenizi sağlar. Günlük veya özel günlerde çoğu kadının tercih ettiği bir modeldir.

Dikkat Çeken A-line Saç Kesimi

Tüm gözlerin üzerinde olmasını istiyorsanız bu model tam size göre. A-Line kesimler tamamen şekiller ve açılarla ilgilidir. Saçlarınızı jilet kadar keskin kestirmelisiniz bu saç modeli için. Kırmızı gibi renkleri yani cesur renkler seçerseniz saçınıza ekstra dram katabilirsiniz.

Trend A-Line Lob Saç Kesimi

En popüler olan A-Line saç kesimlerinden bir tanesidir. Saçlarınız çene hizasını geçeceği için bu sayede çoğu kadına yakışan bir modeldir. Zaten bu sayede en popüler modellerdendir. Saçlarınızı ister pembe gibi cesur renklere isterseniz sarı tonlarını tercih edip görüntünüzü istediğiniz gibi yapabilirsiniz.

Çarpıcı A-Line Bob Saç Kesimi

Saçlarınızdan çok sık sıkılıyorsanız bu model tam size göre. Her türlü modele uyarlayabileceğiniz saç modelidir. Katmanlı yapısı yoktur. Keskin hatları olduğu için sinirli bir görünüme sahip olabilirsiniz. Sofistike bir kesime sahiptir. İyi şekillendirildiğinde en iyi görünüme sahip olursunuz. Daha çok düz renklerle tercih edilen bir modeldir.

Bukle A-Line Saç  Kesimi

A-Line saç kesimleri sadece düz saçlar için değildir. Kıvırcık saçlarınızı şekillendirememekten şikayetçi iseniz bu saç kesimi tam size. Bu model sayesinde saçlarınızda ki ağırlığı alacak ve kolay şekillendireceksiniz. Saçlarınız bu kesimle kıvırcıklığını da kaybetmeyecek.

Yüz Şeklinizi Düzleştirmek İçin A-Line Saç Kesimi

Modern ve dokulu bir görünüm için aradığınız saç modelidir. Farklı saç uzunlukları sayesinde saçlarınıza hareketlilik katar. Yanaklarınız büyükse ya da gıdınızdan şikayetçi iseniz bu model sayesinde yüzünüz daha düz gözükecek. Böylelikle yanaklarınız büyüklüğünü ve gıdınızı saklayabilirsiniz. Ve aynı zamanda havalı bir görünüm yakalarsınız.
Sonraki Geri
Slayt 1 |
Saç Kesimi
Zarif A Line bob Saç Kesimi
Slayt 2 |
Saç Kesimi
Yüz Şeklinizi Düzleştirmek İçin A line Saç Kesimi
Slayt 3|
Saç Kesimi
Trend A Line Lob Saç Kesimi
Slayt 4 |
Saç Kesimi
Romantik A Line Saç Kesimi
Slayt 5 |
Saç Kesimi
Perde A Line Saç Kesimi
Slayt 6 |
Saç Kesimi
Klasik A Line Saç Kesimi
Slayt 7 |
Saç Kesimi
Keskin A Line Saç Kesimi
Slayt 8 |
Saç Kesimi
Hacimli A Line Saç Kesimi
Slayt 9 |
Saç Kesimi
Eğlenceli A Line Saç Kesimi
Slayt 10 |
Saç Kesimi
Dikkat Çeken A Line Saç Kesimi
Slayt 11 |
Bob Saç Kesimi
Cesur A Line Bob Saç Kesimi
Slayt 12 |
Bob Saç Kesimi
Çarpıcı A Line Bob Saç Kesimi
Slayt 13 |
Sac Kesimi
Acili A Line Sac Kesimi
Slayt 14 |
Saç Kesimi
Basit A Line Lob Saç Kesimi
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

sac-pudrasi Nedir

Saç Pudrası

Saç pudrası, saçınıza hacim ve doku kazandırmak için saçınızın köklerine uyguladığınız toz bir üründür. Genellikle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.