Ana Sayfa / Genel / Düğün Hazırlıklarında İlk Sırada Bembeyaz Dişler Var
Düğün Hazırlıklarında İlk Sırada Bembeyaz Dişler
Düğün Hazırlıklarında İlk Sırada Bembeyaz Dişler Var

Düğün Hazırlıklarında İlk Sırada Bembeyaz Dişler Var

Düğünler, her şeyiyle baştan aşağı büyüleyici güzelliğe sahip anlardır. Küslerin barıştığı, dargınların arasını düzelttiği, kilometrelerce uzakta bulunan insanların bir araya geldiği samimi bir ortamdır. Düğünlerde her şeyin en iyisi ve en kalitelisi olmalıdır. Düğün sahipleri her detayı teker teker düşünmelidir ki bu süreçte herhangi bir aksaklık yaşanmasın. Düğünlerde gelinler, gelinliğine saç ve makyajına son derece büyük önem verir. Damatlar ise damatlığına, traşına ve saçına oldukça büyük önem verir. Çiftler bir bütünlük oluşturmak için kişisel bakımına da aynı oranda önem verirler.

Gelinlik Kadar Beyaz Dişlere Sahip Olun

Dişler denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan, Ağız Diş Çene Cerrahisi Uzmanı Dr. Dt. Cenker Selçuk şu detayları belirtiyor; bir diş ne kadar güzel ve beyaz olursa insanlar o kadar rahat gülümser. İnsan kendini o kadar özgür ve mutlu hisseder. Doktor Cenker Selçuk, insanların bu hayattaki en özel anlarının en özel şekilde başlayıp en özel şekilde bitmesini öneriyor. Düğün denildiğinde akıllara bol bol fotoğraf çekilmek gelir. Bol kahkahalı, bol gülümseme ile mutluluğunuzun saçılacağı bu düğünlerdeki fotoğraflarda dişleriniz de baş sırada yerini alacaktır. Bu büyülü anın fotoğraflara yansıdığı zaman muhteşem oluşu ve adeta bir inci gibi parlayan dişleri görmek çiftlere büyük mutluluk vermektedir.

Bembeyaz Dişlerden Asla Vazgeçemeyeceksiniz

Düğünlerde her şey baştan aşağı özenle ve titizlikle nasıl yapılıyorsa aynı şekilde kişisel bakım da çok önemlidir. Herkesin bildiği üzere Kişisel bakım denildiği zaman akıllara ilk olarak diş bakımı gelmektedir. Dr. Cenker Selçuk; sigara, alkol, fazla kahve tüketimi ve daha birçok farklı nedenlerden dolayı sararan dişlerin ne düğünlerde ne de günlük hayatlarda istenen bir durum olmadığını birçok röportajında ve sohbeti sırasında söylemiştir. İnsanlar karşısındaki kişi ile iletişime geçerken ilk dikkat ettikleri yerlerden bir tanesi dişlerdir. Sırf bu yüzden bile dış bakımına ekstra özen gösterilmelidir. Beyaz dişler görüntü açısından oldukça tatmin edici olduğu gibi kişisel bakım alanında da yeterlidir. Ağız bakımı ekstra dikkat edilmesi gereken bakımlardan bir tanesidir. Bursa Çene Cerrahisi Uzmanı Cenker Selçuk, sağlıklı ve beyaz dişlere sahip olmanın en önemli adımlarından bir tanesinin düzenli fırçalamak akabinde düzenli olarak muayeneye gitmekten geçtiğini söylemiştir.  Günde en az 3 kere diş fırçalamak ve 6 aya bir (bazı zorunlu şartlar harici) mutlaka muayenelere gelmek de fayda vardır. İnsanlar bu büyülü anlarında ne kadar her şeye önem veriyorlarsa dişlere de ağız bakımına da o kadar önem vermelidir. Seneler sonra düğün fotoğraflarına baktıklarında bile muhteşem dişlere sahip olduğunu görmek kişiler için oldukça tatmin edici bir görsel olacaktır. Ağız ve diş bakımı her geçen gün değeri artmakla birlikte daha da artmasına yönelik kalıcı çalışmalar yapılmaktadır.

Bu habere de bakabilirisiniz

Diş Estetiği

Diş Estetiği ile Gülümsemeniz Güzelleşsin

Dişlerin ve ağzın yapısı yüzün estetik görünümünü etkileyen önemli faktörlerden biridir. Gülümsemeniz de buna dahil …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.