Ana Sayfa / Ürün Tanıtımları / Igora Saç Boyası
İgora Saç Boyası

Igora Saç Boyası

Saça uygulanan işlemler arasında en sık kullanılan saç boyama olmaktadır. Günümüzün gelişen teknolojisi ile beraber saç boyalarından saçın rengini değiştirmenin yanında; uzun süre kalıcı olması, yoğun renkler sunması ve saça zarar vermeyen bir yapıya sahip olması beklenmektedir. Bu açıdan; %100’e varan beyaz kapama gücü, kaliteli içerik ve geniş renk çeşitliliği ile dikkat çeken Igora saç boyaları, saçını boyamak isteyenlerin beklentisinden öte bir performans sunar. Renk uzmanları tarafından özel olarak üretilen Igora saç boyası, renk eşitliği sağlamanın ve beyaz kapamada büyük başarı sağlamanın yanında saç derisine zarar vermeyen bir yapıya sahiptir. Böylelikle istenilen renklere kavuşurken sağlıklı saçlara sahip olmak da mümkün hale gelir.

Igora Saç Boyası Kullanımı

Tüm saç boyalarında dikkat edilmesi gerektiği gibi Igora saç boyası seçiminde de saç tipine uygun boyanın tercih edilmesi gerekir. Daha önce işlem görmemiş saçlara sahip kişiler ile birkaç defa işlem görmüş ve yıpranmış saçlara sahip kişilerin ayrı ürünler kullanması gerekir. Böylece en iyi sonuçları almak mümkün olur. Ayrıca boyanın kullanım amacına göre de kullanılan miktar ve uygulama tekniği değişeceğinden; renk değiştirme işlemine uygun talimatların izlenmesi gerekir. Buna göre oksidan oranını, yapılacak işleme göre ayarlamak önemlidir. Genel itibariyle; kullanım talimatında belirtilen oranlara göre beyaz kapama ya da renk değiştirmeye uygun olacak şekilde, metal olmayan bir kaba boya ve oksidan eklenir. 3 dakika boyunca karıştırılır. Daha sonra hazırlanan bu karışım kuru saça uygulanır. Uygulanılacak bölümlere dikkat edilmesi ve herhangi bir kısmın atlanmamış olması, en iyi sonucu almak açısından önem taşır. Hazırlanan boya, saçta 35-45 dakika bekledikten ılık su ile yıkanır. İlgili Haber : Yüzdeki Saç Boyasını Ne Çıkarır

Igora Saç Boyası Kullananlar ve Yorumları

Igora Saç Boyaları, birçok farklı amaca uygun olarak kullanılabildiğinden geniş bir kitleye hitap etmektedir. Beyaz kapama konusunda çok iyi sonuçlar alınmasını sağlaması açısından Igora Saç Boyası, ilerleyen yaştakiler ya da herhangi bir nedenle saç beyazlaması problemi yaşayanlar için uygundur. Bunun yanında gerçekçi ve canlı renk seçenekleri ile genç kesimler için de oldukça iyi bir tercihtir. Zengin içeriği ile ortaya çıkan göz kamaştırıcı renklerin uzun süre kalıcı olmasının yanında; UV ışınlarından koruması, saça parlaklık sağlaması gibi sebepler ile Igora saç boyası kullananlar, son derece memnun olduklarını ifade etmektedir. Dolayısıyla birçok kişi tarafından Igora saç boyasının sevilerek kullanıldığı görülmektedir. Ürünün beğenilme sebepleri arasından en çok öne çıkan neden ise renklerin uzun süre ilk günkü gibi kalması olmaktadır.

Igora Saç Boyası Renk Kataloğu

Igora saç boyası, geniş renk seçeneği ile son derece dikkat çekmektedir. Ürün, kullanılan miktara ve uygulama şekline göre de birçok farklı sonuç alınmasını sağlar. 120’den fazla renk seçeneğine sahip olan bu boya ile akla gelen her türlü renk elde edilebilir. Igora saç boyaları ile göz alıcı kızılların ve çarpıcı viyole tonlarının elde edilmesi mümkün olur. Işıl ışıl parlayarak dikkat çekecek olan bu renkler, boyanın zengin içeriği sayesinde uzun süre kalıcılığını korur. Altın ve kahve renklerinin en güzel tonları ile Igora saç boyaları, doğal güzelliğinin saçlara yansımasını sağlar. Doğallıktan yana olanlar için bu kahve tonları sıkça tercih edilir. Her ten rengine yakışan bir tonu bulunan Igora saç boyalarının bakır renkleri ile saçlar, canlılığı ve parlaklığı ile dikkat çeker. İddialı fakat abartı olmayan bu bakır renkleri ile saçlar ilgi çekici bir güzelliğe sahip olur. Sarı saç her zaman popülerliğini korur. Igora Royal sarı tonlarda saç boyaları, saçların güneş gibi ihtişamıyla ışıldamasını sağlar. Herkese yakışan daha onlarca rengi bulunan Igora Saç boyaları ile saçlarda hayal edilen her rengi gerçeğe taşımak mümkün olmaktadır.

Bu habere de bakabilirisiniz

Lierac Serum Nedir

Lierac Serum

Kişinin cildi güzel görünmesini etkileyen unsurlardan birisidir. Özellikle evli kişiler için bunun bir hayli önemi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.