Ana Sayfa / Ürün Tanıtımları / Gençlik Maskesi; Serox Instant Result Mask
Gençlik Maskesi Nasıldır

Gençlik Maskesi; Serox Instant Result Mask

Gençlik Maskesi Serox Instant Result Mask kadınlara anında gençleşme imkanı sunuyor. Türkiye ve Avrupa’nın en büyük doğrudan satış şirketlerinden LR Health & Beauty, yeni ürünü Serox Instant Result Mask ile. Cildinizi pürüzsüzleştirip sıkılaştıran maske aynı zamanda cilt yapınızı düzenleyerek anında görülen etkisiyle şok etkisi yaratıyor.  3 fazlı teknoloji ile bir araya gelen Serox Instant Result Mask gençlik maskesi  kan dolaşımını harekete geçirerek cildinizin daha taze ve genç bir görünüm kazanmasını sağlıyor. 20 dakikalık uygulama süresi içinde Hyalüronik asit, Q10 ve değerli bitki özleri cildi derinlemesine besleyerek cildin 12 saate kadar pürüzsüz ve düzgün görünmesine yardımcı oluyor.  

Kullanım Önerisi

Ceviz büyüklüğündeki miktarı göz çevresine gelmeyecek şekilde önceden temizlenmiş cildinize eşit miktarda uygulayın. Etkisini gösterdikten yaklaşık 20 dakika sonra tamamen kuruyacak olan maskeyi ılık su ile durulayarak temizleyin. En iyi sonuçları elde edebilmeniz için maskeyi haftada iki kere uygulamanız gerekiyor.  

LR Health & Beauty Hakkında

LR Health & Beauty; 1985 yılından bu yana faaliyet gösteren sağlık, güzellik, özel bakım, cilt hastalıklarında etkili olan yüksek kaliteli birçok ürün üretimi yapan bir Alman firmasıdır. Birçok ödüllü ürünü de bulunan LR Health & Beauty, günlük kullanıma uygun cilt bakımı ürünlerinin yanısıra çeşitli cilt hastalıklarının tedavisinde de kullanılan destekleyici ürünler üretmektedir. Bunlar, saf Aloe Vera gibi doğal içerikleri sayesinde en sık görülen egzama, sedef, sivilce, varis, güneş lekeleri ve doğum lekeleri gibi rahatsızlıklara iyi gelmektedir.  

Cildi Genç Gösteren Yöntemler

Cildin seneler boyunca genç kalmasını sağlamak için, uzun soluklu bir koruma gerekir. İlk olarak alınması gereken önlem ise güneş ışınlarından korunmaktır. Kırışıklık ve yaşlılık belirtileri için henüz oluşmadan kozmetik ürünlerle önlem almanız gerekiyor. İlk gençlik yıllarında cilt tipine uygun kırışıklık karşıtı ürünler seçilmeli ve düzenli olarak kullanılmalı. 30’lu yaşların ortalarından itibaren ise cildin daha özel bir bakıma ihtiyacı olur. Bu nedenle, kişinin cilt tipine uygun onarıcı nitelikte gece ürünlerinin kullanımı da önem kazanır. Menopoz dönemine doğru özellikle 50’li yaşlarda çevresel ve genetik yaşlanma sürecine hormonal yaşlanma da eklenir. Bu süreci yavaşlatan ve onarım yapan ürünlerle cilt korunabilir.

Bu habere de bakabilirisiniz

Phytologist Maske Nasıldır

Saç Dökülmesine Çözüm

Saç dökülmesine çözüm bitkisel  ürünlerden geldi. Saç dökülmesi, kadın erkek herkesin yaşadığı en büyük problemlerden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir