Ana Sayfa / Ürün Tanıtımları / El Bakımı İçin Mucizevi Çözümler
Loccitane El Bakım Ürünleri

El Bakımı İçin Mucizevi Çözümler

Vücudumuzun en çok bakıma ihtiyaç duyduğu bölümlerden biri ellerimizdir. Günlük hayatımızda fazlaca kullandığımız ellerimiz zamanla kuruyarak ya da temas halinde olduğu dış etkenler nedeniyle sorunlar yaşanmasına neden olabiliyor. İşte o sorunların yaşanmaması için de el bakımında çok özenli olunması gerekiyor. Dünyaca ünlü marka L’Occitane, güzel ve bakımlı ellere sahip olunmasını sağlayacak mucizevi çözümler üretiyor. Shea el bakım serisi, ellerin daha fazla beslenmesi için el kreminden yağ ve peelinglere kadar pek çok farklı ürün sunuyor.

Nail And Cuticle Oil:

%30 oranında Shea yağı içeren ürün, tırnakları kuvvetlendirirken aynı zamanda etlerin de yumuşamasını sağlıyor. Fırça başlığı sayesinde kolayca uygulama imkanı da sunan ürün, ellere muhteşem bir görünüm sunuyor. El Bakımı Ürünü

One Minute Hand Scrub:

İçerisinde %10 Shea yağı içeren scrub, fındık kabukları ile hassas cilde sahip elleri ölü derilerde arındırarak yumuşaklık katıyor.

Intensive Hand Balm:

Çok kuru ve hassas eller için geliştirilen krem, %25 oranında Shea yağı içeriyor. Dış etkenlerden ve nemsiz kalmaktan dolayı zarar gören kuru eller bu krem sayesinde yoğun şekilde besleniyor. Loccitane El Bakım Ürünü

Hand Cream:

Normal eller için hazırlanan krem, %20 oranında Shea yağını içerisinde barındırıyor. Markanın klasik el kremi olan bu ürün, uygulandığı anda emilme ve elleri yağlandırmadan besleme özelliklerine sahip. Ellere bakım yapan bu krem aynı zamanda tırnak ve tırnak etlerini de besliyor. Bakım Ürünleri

El Bakımı Nasıl Yapılmalı?

Ellerimiz, bakıma ve ilgiye en çok ihtiyacı olan organlarımız. Kendi sağlığımızın yanında birde insanlarla olan ilişkilerimiz için de el bakımına dikkat etmeliyiz. El bakımı için kullanılabilecek çok sayıda krem ve ürün bulunuyor. Bunlar arasından kendi cildinize en uygun olanı seçerek kullanabilirsiniz. Ancak kremlerden önce yapılması gereken daha önemli bir şey daha var ki o da elleri gün içerisinde sık sık yıkamak ve kullanılan temizlik ürünlerinin kimyasal içerikli olmamasına dikkat etmek. Bu konuda dikkatli olduğunuz taktirde kullanacağınız el bakım ürünleri de istenilen sonuçları daha düzgün şekilde verecektir. Bunların yanı sıra elleriniz için bitkisel kürler de hazırlayarak bakım yapabilirsiniz. El bakımında dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur da tırnak bakımı. Daha güzel görünen ellere sahip olmak için mutlaka manikür de yapmalısınız.

Günlük hayatımızda fazlaca kullandığımız ellerimiz zamanla kuruyarak ya da temas halinde olduğu dış etkenler nedeniyle sorunlar yaşanmasına neden olabiliyor. İşte o sorunların yaşanmaması için de el bakımında çok özenli olunması gerekiyor.

El Bakımı İçin Bitkisel Kürler

El bakımında kullanacağınız kremlerin yanında kendiniz bitkisel kürler d hazırlayabilirsiniz. Kremlerle yakalayacağınız bakımlı görünümü bu sayede desteklemiş olacaksınız. Daha yumuşak ellere sahip olmak için lavanta, bergamot, badem yağı ve gliserin ile hazırlayacağınız karışımla el banyosu yapabilirsiniz. Kuru elleri nemlendirmek için de haşlanmış patates, vazelin ve kuru papatya karışımı sizin en büyük yardımcınız olacak. Ellerdeki derin çatlaklara çözüm olarak da zeytinyağı ile limonu kullanabilirsiniz. Bu bitkisel kürleri mutlaka el kremlerinizle de desteklemeyi unutmayın.

Bu habere de bakabilirisiniz

Lierac Serum Nedir

Lierac Serum

Kişinin cildi güzel görünmesini etkileyen unsurlardan birisidir. Özellikle evli kişiler için bunun bir hayli önemi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir