Ana Sayfa / Makyaj / Anew Reversalist
Anew Reversalist Krem

Anew Reversalist

Anew Reversalist bir çeşit gece kremidir. Gün içinde yoğun bir tempoda koştururken, çarşıya çıkarken, işe giderken ya da evde malum ev işleri ile uğraşırken cildimizin ne kadar da yorulduğunun ve bakıma ihtiyacı olduğunun farkına varmıyoruz. Ama cilt bize bazı sinyalleri göndererek bakıma ihtiyaç duyduğunun haberini veriyor. Siyah noktalar, sivilceler, yağlanmalar ya da tam tersi olarak cildin kuruması ve kırışmaya başlaması cildin sağlam bir bakıma ihtiyacı olduğunun habercisi.
  Anew Reversalist gece kremi sabah kalktıktan sonra akşam yatana kadar geçen sürede cilde bir koruma kalkanı oluşturuyor. Bu sayede toz, kir, çevreden gelen kirli hava hatta stres bile cilde hiçbir şekilde zarar veremiyor. Bu gibi etkenler karşısında cilt bir zaman sonra yıpranmaya başlıyor. Ancak bu krem cilde koruma kalkanı oluşturduğu gibi aynı zamanda da nemlendiriyor, daha canlı ve pürüzsüz görünmesine yardımcı oluyor.
 

Anew Reversalist Gece Kremi Ne İşe Yarar ? 

 
Anew Reversalist gece kremi düzenli kullanıldığında 1 yıla yakın bir sürede tamamen tazelenmiş ve yeni bir cilt görünümüne kavuşmanızı sağlar. Avon markasına ait olan ürün dönüşümlü olarak 2 farklı kremden oluşur ve cildin tazelenmek için ihtiyacı olan kolajen üretimini gözle görülür düzeyde artırır.
  Reversalist Gece Kremi aynı zamanda yüzünüzde oluşmuş ince çizgi, kırışıklık ve cilt tonu düzensizliklerini iyileştirmeye yardımcı olur. Anew teknolojisi ile geliştirilmiş Anew Reversalist Infinite Effects, Gece Kremi 2 farklı kremden oluşuyor. Bunlardan ilki phyto + kompleks adı verilen ürün cildin taze bir görünüme kavuşmasını sağlarken, SuperRetinol olarak adlandırılan ikinci krem yaşlanmayla beraber gelen cilteki kötü görünümlerin etkisini azaltıyor. Anew Reversalist Gece Kremi

Anew Reversalist Gece Kremi Nasıl Kullanılır? 

 
Adından da anlaşılacağı üzere Anew Reversalist kremi gece saatlerinde cildi korumak amacı ile kullanılır. Gece yatmadan önce yüz yıkandıktan sonra alın, yanaklar, çene ve burun gibi ana hatlara bu kremden sürerek cilt kremi emene kadar yani ortalama 2-3 dakika boyunca masaj yaparak cildi kreme yedirmeniz gerek. Sonrasında kurumaya bırakarak cilde fayda etmesini beklemek gerekir. Bu kremi kullanmak için herhangi bir yaş sınırı yoktur her yaştan insan kullanabilir.
 

Anew Reversalist Gece Kremi Kullananlar Ne Diyor ? 

 
Avon markasının tüketici araştırması sonuçlarına göre, Anew Reversalist Infinite Effects’i bir ay boyunca düzenli kullanan ve bu alandaki deneyimini paylaşan kadınlardan her 10 tanesinden 9 tanesi ürünün yüzde oluşmuş ince çizgi görünümünü hafiflettiğini söylüyor. Düzenli kullanımda kaz ayağı görünümlerinin de iyileştirilmesini sağlayan krem, 6 ay içinde cilt tonu eşitsizliklerinde gözle görülür farklar yaratıyor. Bir senenin sonunda ise, daha taze ve genç bir cilt görünümü sağlıyor.
 

Anew Reversalist Krem Fiyatları

 
Anew Reversalist krem fiyatları sıradan kremlere oranla bir nebze pahalıdır. Ancak göstermiş olduğu etkiye göre verilen ücret gayet makul seviyededir. Piyasada pek çok firma üzerinden bu kremin farklı türlerini görebilir ve fiyatlarını araştırarak bütçenize en uygun olan ürünü satın alabilirsiniz. Üründen memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz. Ürünün şu andaki güncel fiyatı 69,99 TL ‘dir.

Bu habere de bakabilirisiniz

Doğru Makyajla 5 Yaş Genç Görünmenin Sırrı

Kadınların yaşları ilerledikçe kapatmak istedikleri kusurları da ne yazık ki fazlalaşıyor. Kadınların her yaşta ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir