Ana Sayfa / Ürün Tanıtımları / Saç Dökülmesine Çözüm
Phytologist Maske Nasıldır

Saç Dökülmesine Çözüm

Saç dökülmesine çözüm bitkisel  ürünlerden geldi. Saç dökülmesi, kadın erkek herkesin yaşadığı en büyük problemlerden biridir. Yıkama ve taramaya bağlı olarak günde ortalama 100-150 saç telinin dökülmesi normal olarak kabul edilirken, bu sayı arttıkça sorun da ortaya çıkmaya başlar. Saç dökülmesi genellikle hormonal ve besinsel faktörler, kimyasal maddelere maruz kalmak, genetik yatkınlık, kıl gelişimi bozukluğu, ilaçlar, stres ve saç derisi hastalıklarına bağlı olarak ortaya çıkar. Bitkisel ürünleriyle tanınan Phyto da saç dökülmesine çözüm üretti. Çağımızın en büyük sorunlarından olan saç dökülmesine karşı bakım seti çıkaran Phyto, 3 ayrı çözümle karşımıza çıkıyor.  

PHYTOLIUM 4 – Kronik Saç Dökülmesine Karşı Etkili Serum

4 Patent tarafından desteklenen, erkek tipi saç dökülmesinde ve yoğun, genetik seyrelmede etkili olan serum, saçın yoğunluğunun geri kazanılmasına yardımcı oluyor. Aynı zamanda konsantre saç büyümesini de teşvik eden Phytolium 4 sayesinde saçlar eski gücüne kavuşuyor. Bitkisel özel içerikli serum, saçın yaşam döngüsünü uzatıcı, saç seyrelmesini geciktirici ve saç büyümesini hızlandırıcı etkilere sahip.

PHYTOCYANE – Tepkisel Saç Dökülmesine Karşı Etkili Ampul

Mevsim geçişleri, stres, yorgunluk ve hamilelik gibi durumlar karşısında meydana çıkan saç dökülmelerinde kullanılan bu özel ampul, saçı hem güçlendiriyor hem de büyümesini destekliyor. Saçı yoğunlaştırarak hacim ve parlaklık katan Phytocyane, içeriğindeki bitkisel malzemeler sayesinde size doğadan gelen çözümleri sunuyor.

PHYTOLOGIST 15 – Yoğun Saç Dökülmesine Karşı Etkili Serum

Phytologist 15; erkeklerde kronik olarak görülen, kadınlarda ise hamilelik, kilo kaybı, stres ve dış etknler gibi nedenler sebebiyle artan saç dökülmesi ve saç teli incelmesine karşı doğal ve bitkisel bir çözüm sunuyor. Özel formülü sayesinde bakım ve onarım yapan serum, saç dökülmesinde yavaşlama da sağlıyor. Phytologist aynı zamanda daha dolgun ve kalın saç tellerinin oluşmasına da destek oluyor.

Bu habere de bakabilirisiniz

Genel Yaşlanma Önleyici Yoğunlaştırıcı Serum nedir

Yaşlanma Önleyici Ürünler Nuxe’den

Yaşlanma önleyici ürünler konusunda kozmetik sektörünün güvenilir ismi Nuxe ile tüm kadınların en büyük korkularından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir