Ana Sayfa / Ürün Tanıtımları / Çok Kuru Saçlara Phyto’dan Yeni Güzellik Deneyimi: Phytoelixir
Phytoelixir Maske Nedir

Çok Kuru Saçlara Phyto’dan Yeni Güzellik Deneyimi: Phytoelixir

Phytosolba Laboratuvarları, çok kuru saçlar için hazırladığı mükemmel besleyici içerikli ürünleriyle yepyeni bir güzellik deneyimi sunuyor. Kuru saçların “lipid” ihtiyacının karşılanması konusunda devreye giren Phyto, Phytoelixir serisinde özel besleyici içerikleri bir araya getiriyor. Ürünlerde kullanılan nergis çiçeği mumu saç liflerine etki ederek saçı besliyor, yumuşatıyor ve anında yenilenme sağlıyor. Makadamya yağı ise saçları besliyor ve temel lipidlerin yenilenmesini sağlayarak uzun süreli koruma sunuyor. Özel içerikler sayesinde kalıcı ve doğal sonuçlar sunan Phytoelixir serisi, şampuan öncesi bakım sunan yoğun besleyici yağ, temizleyici bakım kremi, şampuan ve maskeden oluşuyor.

Şampuan Öncesi Bakım Sağlayan Yoğun Besleyici Yağ

Bu yağ, saçlar için benzersiz bir iksir. Güçlü ve güzelleştirici yağların mükemmel karışımı sonucunda ortaya çıkan bu ürün saça kaybettiği parlaklığını ve yumuşaklığını tekrar kazandırıyor.

Şampuan

İçerisinde sülfat bulunmayan yoğun besleyici şampuan, saç tellerini özel formülüyle sararak ağırlaştırmadan canlandırıyor. Şampuan ayrıca saçlara yumuşak ve ışıltılı bir görünüm de kazandırıyor.

Temizleyici Bakım Kremi

Şampuanla dönüşümlü şekilde kullanılan krem, saça ekstra bakım sunarak temizleme sağlıyor. Durulanarak uygulanan bu bakım kremi, saç derisini nazikçe temizleyerek anında yenilenme ile kalıcı ve güzel sonuçlar veriyor.

Maske

Serinin en önemli ürünlerinden biri olan maske, kremsi yapısıyla yoğun besleyici özelliğe sahip. Saç tellerinin etrafını sararak lipid yenilenmesine olanak sağlayan maske, saç yapısında üstün değişim, mükemmel yumuşaklık ve parlaklık kazandırıyor.

Bu habere de bakabilirisiniz

Phytologist Maske Nasıldır

Saç Dökülmesine Çözüm

Saç dökülmesine çözüm bitkisel  ürünlerden geldi. Saç dökülmesi, kadın erkek herkesin yaşadığı en büyük problemlerden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir