Ana Sayfa / Saç / Orta Saç Stili / Trend Olmuş 5 Orta Boy Saç Modeli

Trend Olmuş 5 Orta Boy Saç Modeli

Orta boy kesimli saçlar son yıllarda sıkça kullanılıyor. Hem kullanım rahatlığı hem de modern görünümü sebebiyle popülerlik kazanan bu kesim, birbirinden farklı dokunuşlarla kadınlara özel çözümler sunuyor. Siz de saçlarınızı orta boy kesimlerle süslemek istiyorsanız, trend haline gelen 5 orta boy saç modelini inceleyin.
Sonraki Geri
Kahküllü Uzun Bob Kahküllü Uzun Bob Saç Modeli Gelişi güzel şekilde kesilen kahküllerle süslenen uzun bob kesim, size klasik bir model sunuyor. Düz ve keskin hatlara sahip olan bu model, size kadınsı ve çekici bir hava da katacak.
Kıvırcık Lob Kıvırcık Saç Modeli Orta uzunluktaki saç kesimi, bukleler sayesinde hacimli bir görünüme sahip oluyor. Saçların kıvırcık olması sebebiyle oluşan yuvarlak görünümü keskinleştirmek için de uç kısımlara birkaç uzun kat eklenebilir.
Yumuşak Katmanlı Lob Yumuşak Katmanlı Lob Saç Tüm saç tipleri ve yüz şekilleri için uygun bir orta boy kesim arıyorsanız, yumuşak katmanlı lobu denemelisiniz. Çok yönlü olan bu kesim, saçlarına vurgu yapmak ya da hareket katmak isteyenler için mükemmel bir yöntem.
Dalgalı Lob Dalgalı Bob Saç Tüm saç tiplerine uyumlu olan dalgalı lob model, her tarza rahatlıkla uyarlanabiliyor. Omuz hizasının biraz altında kesilen saçlar, doğal buklelerle bir araya geldiğinde harikalar yaratabiliyor.
Dağınık Katmanlı Uzun Bob Dağınık Katmanlı Uzun Bob Dağınık ve salaş saç modellerinden hoşlananlar, saça bolca eklenen asimetrik katmanlarla istedikleri görünümü yakalayabilirler. Hafif şekilde dalgaların da eklenebileceği saçlar, özgür ve cesur bir tarza sahip olacak.
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

sonbahar saç model örnekleri

Sonbahar Saç Modelleri

Bu sezon da sonbahara özel birbirinden farklı saç modelleri kendini gösteriyor. Her kadının saç zevki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.