Ana Sayfa / Makyaj / Sinoz Yüz Bakım Maskesi
Sinoz Yüz Maskesi Nedir

Sinoz Yüz Bakım Maskesi

Sinoz yüz bakım maskesi, içeriğinde yer alan kil özleri sayesinde yüzü dış etkenlere karşı koruma altına alır. İnsan cildi kırışmaya, yaşlanmaya ve kuruma ya da yağlanmaya elverişli bir yapıya sahiptir. Ancak bu etkenleri en aza indirmek yine kendi elimizdedir.
Özellikle bayanlar için oldukça kullanışlı olan bu maske ciltte bulunan serum seviyesini kontrol altına alarak cilde gerektiği zaman doğru kullanılması durumunda müdahale eder. Sinoz yüz bakım maskesi içeriğinde yer alan salatalık ve papatya özleri sayesinde cilt üzerinde bulunan tabakayı ve ciltte bulunan nem oranını düzene sokar.
Bazı ciltler çok yağlı olabiliyorken bazıları çok kuru olabiliyor. Her ikisi de durumdan olumsuz etkilenerek kötü bir görünüm oluşturuyor. Kuru bir cilt insanı daha yaşlı gösterir ve bunun yanı sıra soğuk havalarda çatlama yapar. Kuru ciltler daha hızlı yaşlanmaya ve kırışmaya meyillidir.
Yağlı cilt ise sürekli sivilce ve akne oluşumuna sebebiyet verir ve temizliği yapılmadığı sürece pürüzsüz görünmez. Sinoz yüz bakım maskesi de cildin ne çok kuru ne de çok yağlı olmasına izin vermiyor ve bu dengeyi koruyor.

Sinoz Yüz Bakım Maskesi Faydaları 


Sinöz Yüz Bakım Kremi gün içerisinde cildimizin maruz kaldığı hava kirliliği, güneşten gelen zararlı ışınlar ve beslenirken cildimizin doğasına bozacak tüm besinler cildi yıpratarak siyah nokta oluşumuna neden olur. Yağlı ciltlerin en sık karşılaştığı sorunlardan biri olan siyah nokta oluşumlarını doğru ürünü kullanarak yok edebilirsiniz. Sinoz Yüz Bakımı Maskesi

Sinoz Yüz Bakım Maskesi İçeriği 


Sinöz kozmetik tarafından geliştirilen Sinöz yüz bakım maskesi içerisinde bentonit kili, sarı papatya, spirulina yosunu, aynı sefa yağı, E ve B vitaminleri bulunur. İçerisinde bulunan maddeler dolayısı ile sinöz kremi sivilceler ve siyah nokta oluşumlarını yok eder.

   

Sinoz Yüz Bakım Maskesi Kullananlar ve Yorumları


Sinoz yüz bakım maskesini pek çok kişi kullanıyor. Kullanıcıların da 10 kişiden 9’u memnun kalıyor. Sinoz yüz bakım maskesini kullanan bazı kişilerin yorumları şu şekilde;
‘’Cildime çok iyi geldi, yıllardır yağlı olan cildim Sinoz sayesinde kendine geldi, herkese tavsiye ederim.’’
‘’Bugüne kadar pek çok yüz bakım maskesi kullandım ama hiçbiri Sinoz kadar etki göstermedi. Teşekkürler Sinoz’’
‘’Düzenli kullanılırsa gerçekten kısa zamanda etkisini gösteriyor. Ben kullandım memnun kaldım size de tavsiye ederim.’’

Sinoz Yüz Bakım Maskesi Nasıl Kullanılır?


Sinoz yüz bakım maskesi haftada 1 yada 2 kez kullanımı ile, ciltteki tıkalı gözenekleri açarak, cildin nem ve yağ dengesini sağlar böylece cilt nefes alır. İçeriğinde zararlı kimyasallar bulundurmayan bakım maskesi, haftalık düzenli kullanım ile cildinizi besleyecektir. Sinoz yüz maskesi dışı kırmızı bir kutuda içi beyaz renkte bir maskedir. Yüzünüzü su ile yıkadıktan sonra bu maskeyi gözler hariç tüm yüz bölgesine sürmeniz gerekiyor. Masaj yapan hareketler ile maskeyi cildinize yaymanız gerek. Sonrasında maske kuruyana kadar bekleyerek, kuruduktan sonra su ile durulamanız gerekiyor. Maskeyi duruladıktan sonra aradaki farkı görebilirsiniz.

Özellikle bayanlar için oldukça kullanışlı olan bu maske ciltte bulunan serum seviyesini kontrol altına alarak cilde gerektiği zaman doğru kullanılması durumunda müdahale eder.

Bu habere de bakabilirisiniz

Farmasi Baz Nedir

Farmasi Baz Ürün İncelemesi

Şüphesiz pek çok kadın için yapılan makyajın kusursuz görünmesi en önemli meseledir. Yapılan makyajın tene …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.