Ana Sayfa / Ürün Tanıtımları / Yüz Bakım Yağı İle Daha Genç Görünün
Anti Age Yağ Takviyesi Nasıldır

Yüz Bakım Yağı İle Daha Genç Görünün

Yüz Bakım Yağı ile kuru ve yıpranmış ciltler için mucizevi çözüm, LR Zeitgard Beauty Diamonds’dan geldi.  2018 yılının en dikkat çeken Anti-Age bakım ürünü olan LR ZEITGARD Beauty Diamonds Yüz Bakım Yağı, içerisinde tam 6 çeşit doğal yağ ve vitamin barındırıyor. A, E ve F vitaminleri sayesinde cildi besleyen ve yenilenmesini sağlayan ürün, diğer değerli yağlarla da nem kaybını önleyerek cilde parlaklık kazandırıyor. Mucizevi ürün Zeitgard Beauty Diamonds Yüz Bakım Yağı, üç ayrı kullanım şekli sunuyor.

Anti-Age Yüz Bakım Yağı nasıl kullanılırAnti-Age Yüz Bakım Yağı

Öncelikle ürün, temel bakım sağlamak için yüz bakım yağı olarak kullanılıyor. Cildinizi temizledikten sonra sabah ve akşam 3-5 damlayı yüzünüze yedirmeniz yeterli olacak. Bu uygulamanın ardından günlük bakımınızı da uygulayabilirsiniz. Bu sayede cildinize daha canlı ve parlak bir görünüm katmış olacaksınız.

Anti-Age Yağ Takviyesi nasıl kullanılırAnti-Age Yağ Takviyesi

Zeitgard Beauty Diamonds  bakım yağı, ipeksi ve yumuşak bir cilt için gerekli olan zengin içeriklere de sahip. Yağ takviyesi olarak kullanmak istediğinizde ürünü, gündüz ya da gece kreminizin üzerine damlatın. Sonrasında güzelce karıştıracağınız kremi yüzünüze uygulayın. Bu sayede cildinize yağ takviyesi yaparak ipeksi görünümü garantilemiş olacaksınız.

Anti-Age Yağ Maskesi nasıl kullanılırAnti-Age Yağ Maskesi

Ürünü, pürüzsüz ve sıkı bir cilt için yoğun ve zengin içerikli bakım sağlamak amacıyla yağ maskesi olarak da kullanabilirsiniz. Ortalama 10 damlayı yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulayın. 10 dakika bekleyin, sonrasında kalan yağı masaj yaparak yedirin ve temiz bir havlu yardımıyla temizleyin.

Bu habere de bakabilirisiniz

Genel Yaşlanma Önleyici Yoğunlaştırıcı Serum nedir

Yaşlanma Önleyici Ürünler Nuxe’den

Yaşlanma önleyici ürünler konusunda kozmetik sektörünün güvenilir ismi Nuxe ile tüm kadınların en büyük korkularından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir