Ana Sayfa / Saç / Uzun ve İnce Telli Saçlar İçin Saç Modelleri

Uzun ve İnce Telli Saçlar İçin Saç Modelleri

Uzun ve ince telli saçlar için saç modelleri arasında karar vermek genel kanının aksine aslında son derece kolaydır. İnce telli saçlar genellikle hacimsiz ve sönük duruşlarıyla dikkat çeker ve hep olumsuz yönleriyle bilinirler. Ancak kalın telli saçlara oranla ince telli saçlar daha kolay şekil alır ve uygun bir saç kesimi bulmak da daha kolaydır. Bu yüzden de uzun ve ince telli saçlar için birbirinden dikkat çeken ve gösterişli saç stiline ulaşabilirsiniz. Hacimsiz görünümü uzun saçlarınıza yapacağınız etkili ve doğru dokunuşlar sayesinde tam tersine çevirebilirsiniz. Bu konuda siz ilham verebilecek saç modellerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz.
Sonraki Geri
Örgülü At KuyruğuÖrgülü at kuyruğu saç modelleri nelerdir Düz bir at kuyruğu, ince telli saçlar için pek uygun değildir. Bu yüzden de bu modele hacim ve hareket katmak için örgü detaylarını ve doğal dalgaları kullanabilirsiniz. Bu sayede saçlarınız at kuyruğu ile hacimli ve dolgun görünecektir.
Doğal Dalgalı Uzun SaçlarDoğal dalgalı uzun saç modelleri nelerdir Uzun ve ince telli saçların sönük görüntüsünü ortadan kaldırmak için doğal dalgalarla süslemek iyi bir yöntemdir. Buklelerle saçlarınıza daha dolgun bir görünüm katabilirsiniz.
Dağınık TopuzDağınık topuz saç modelleri nelerdir Uzun ve ince telli saçlar için saç modelleri  arasında en şık modellerden biri dağınık topuzdur. Salaş ve dağınık şekilde toplanan saçlar sayesinde hayalinizdeki havalı görünüme kavuşabilirsiniz. Saçlarınızın o sönük görüntüsü de bu modelle ortadan kalkacaktır.
Örgülü TopuzÖrgülü topu saç modelleri nelerdir Örgüler, uzun ve ince telli saçlar için güzel bir çözümdür. Saçlarınızı kıvırdıktan sonra ördüğünüz zaman daha hacimli bir görünümü elde edeceksiniz. Bu şekilde ördüğünüz saçlarınızla hazırlayacağınız topuz ise her ortama uyum sağlayacaktır.
Balerin TopuzuBalerin topuzu saç modelleri nelerdir Saçlarını daha dolgun göstermek isteyenler için son derece şirin bir model. Krepeyle kabartılan ve tepede toplanan saçlarla hazırlanacak olan balerin topuzu bir de eklenecek şirin bir aksesuarla harika bir görünüme kavuşacak.
Kalın BuklelerKalın bukleli saç modelleri nelerdir Her saç rengine uyum sağlayabilecek bir model. Sık dalgalarla süslenen saçlar size şık görünüm sunarken aynı zamanda ince telli saçlarınızın dolgun görünmesini de sağlayacak.
Dalgalı Tepe TopuzuDalgalı tepe topuzu saç modelleri nelerdir Maşayla dalgalı forma sokacağınız saçlarınızı gevşek şekilde tepede bir topuz haline getirdiğiniz zaman dolgun ve hacimli görünümü de garantilemiş olacaksınız.
Yarım ÖrgüYarım örgü saç modelleri nelerdir Uzun ve ince telli saçlar için saç modelleri  arayışı içinde olan  kadınlara hem şık hem de modern bir saç modeli örneği. Tepeden yarım toplanan at kuyruğunu aşağıya doğru kalın ve salaş şekilde ördüğünüz zaman güzel bir görünüm elde etmiş olacaksınız.
Dağınık Ense TopuzuDağınık ense topuzu saç modelleri nelerdir Uzun ve ince telli saçlarınıza hacim katmak ve dağınık formda bir model yaratmak istiyorsanız, bu örneği güzel inceleyin. Krepelenen saçların karmaşık şekilde ensede topuz haline getirilmesiyle hazırlanan bu saç modeli, sönük saçlarınız için ideal bir seçenek.
  Katmanlı ve Dalgalı SaçlarKatmanlı ve dalgalı saç modelleri nelerdir Cansız ve sönük görünen ince telli saçlarınıza hacim katmak istiyorsanız, hemen katmanlı bir kesim deneyimleminizi tavsiye ederiz. Özellikle uç kısımlara atılacak katlar ve dalgalar saçlarınıza yenilik ve hacim getirecek.
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

Dağınık Bukleli Erkek Kıvırcık Saç Model Örneği

Erkek Kıvırcık Saç Modelleri

Erkek Kıvırcık saç modelleri , ne yazık ki başa çıkması çok zor olan saçlardır. Şekil …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir