Ana Sayfa / Genel / Çocuk Kısa Saç Modelleri

Çocuk Kısa Saç Modelleri

Çocuklar dünyanın en tatlı varlıklarıdır. Hem güzellikleriyle hem de şirinlikleriyle insanları kendilerine çekme konusunda oldukça başarılıdırlar. Özellikle giydikleri kıyafetler, saç modeli ile harika bir çocuk ortaya çıkabiliyor. Kız veya erkek çocuklarda kısa saç oldukça hoş ve bakımlı görünmelerini sağlıyor. Çocuk kısa saç modelleri arasında kâkülü küt kesilen kısa saçlar oldukça popülerdir. Hemen hemen her kız çocuğun yüzüne gidebilen bir model olmasıyla sıklıkla tercih edilir. Sadece kızlarda değil erkek çocuklarda da kısa saç modeli beğenen ailelerde tercih edebiliyor.

Kısa Saç Modelinde Örgü Yöntemleri

Kız çocukları bazen saçlarını taratmaktan ve bağlatmaktan pek hoşlanmaz. Bu yüzdendir ki çoğu aile çocuklarının saçlarını kısa modelde kestirerek daha kolay ve şık kullanım özelliği ortaya çıkarmak isterler. Kısa saçların bağlanabilecek durumda olduğu zamanlarda ufak örgülerle kız çocukların daha şık bir tarzda olması sağlanabilir. Önden tek veya iki taraftan başlayarak kısa örgüler yapıldığında hem çocuğun yüzünün kapanmaması hem de güzel görüntü için pratik bir modeldir.

Çocuk Kısa Saç Modellerinde Kolay Örnek Seçimi

Çocuk kısa saç modelleri seçerken yapımı basit ve çocukların sıkılacağı bir tarz olmamasına dikkat edilmelidir. Çocuklar çok hareketli bir yaşta oldukları zaman saçları uzun olarak kullanmak ebeveynleri biraz sıkıntıya soktukları olabiliyor. Bu neden kısa saç modeli kullanarak hem anne hem de çocuk rahat edebilir. Hatta bağlama örme gibi konularda oldukça şikâyetçi olan çocuklara kâküllü küt kısa saç modeli, perçemli kısa saç modeli, bob hair kısa saç modeli ve Pixie saç modelini kullanmak en iyi seçenek olacaktır.

Kız Çoçuklarda Kısa Saç Modeli

Genellikle kız çocuklarının uzun saçlı olması gerektiğine dair toplumda bir algı vardır. Ama aslında kız çocuklarında kısa saç kesimleri pek çok kez uzun saçlardan daha iyi görünürler. Ayrıca kısa saçları şekillendirmek ve temizlemek kolaydır. Kısa saç modellerinin çoğunu ufak bir aksesuar ve tatlı bir elbise ile çok daha şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Erkek Çocuklarda Kısa Saç Modeli

Kız çocukların birden fazla saç kesim örnekleri mevcut olması ile ailelere daha kolay seçenekler sunuluyor. Erkek çocuk kısa saç modelleri kızlara oranla daha kolay ve daha kullanışlıdır. Bir modele karar verildikten sonra erkek çocuklar saçları tekrar uzayana kadar kullanabilirler. Uzun model isteyen çocuklarda biraz saçlarını uzatmaları gerektiği için o konuda sabretmeleri zahmetli olabiliyor. Erkek çocuğa yakışacak saç modeline karar verilemiyorsa kuaför ona en iyi uyan modeli yaparak daha karizmatik görünmesini sağlayabilir.
Sonraki Geri

Kısa ve Tatlı Saç Modeli

Kısa ve Tatlı Saç Modeli Kızlar için kısa saç modelleri arasında seçim yaparken havalı ve modaya uygun bir seçim yapmaya özen gösterir. Resimdeki örnekteki gibi bir model seçimi yürümeye başlamış ve 9 yaşına kadar her kız çocuğuna rahatlıkla uygulanabilinir.

Bob Kesim Çoçuk Saç Modeli

Bob Kesim Çoçuk Saç Modeli Gençlik yıllarımızda mantar kesim adıyla hayatımıza giren bu saç modeli, bugün tekrar moda. Genç kızlar içinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu model attaki katmanlı yapısıyla dinamik bit görünüm kazandıracaktır.

Yaratıcı Kabarık Saç Modeli

Yaratıcı Kabarık Saç Modeli Kızınız için eğlenceli ve yaratıcı bir saç modeli arıyorsanız, saç lastikleri ve kurdeleler ile  çok daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Erkek Çoçuk Kısa Saç Modeli

Erkek Çoçuk Kısa Saç Modeli Bu saç modeli temiz ve resmi bir görünüm isteyen ebeveylerin ilgisini çekebilecek kadar mükemmel. Ayrıca evde rahatlıkla kendiniz de şekillendirebilirsiniz.

Buzz Cut Erkek Çoçuk Saç Modeli

Buzz Cut Erkek Çoçuk Saç Modeli Basit ve kullanımı kolay olan bu saç modeli özellikle hareketli be hiperaktif erkek çocukları için idealdir. Yanlara doğru devam eden incelmeler hoş bir görünüm verecektir.

Katmanlı Erkek Çoçuk Saç Modeli

Katmanlı Erkek Çoçuk Saç Modeli Ortaokul çağına gelmiş erkek çocukları için dikkat çekici olan bu saç modeli  son derece dikkat çekici ve kullanımı kolay bir model olarak seçimleriniz arasında yer alabilir.

Üstü Fırçalanmış Saç Modeli

Üstü Fırçalanmış Saç Modeli Gerçekten tatlı ve cool bir görünüm için bu saç modelini düşünebilirsiniz. Yanlara doğru incelen ve kazıma görünümü ise sizin yakışıklıya ayrı bir hava katacaktır.

Ustu İnce Traşlı Saç Modeli

Ustu İnce Traşlı Saç Modeli Gündelik hayatta rahatlıkla kullanabileceği aynı zamanda modaya uygun bu saç kesimi asimetrik gelen ön vurguları ile kullanımı kolay ve rahat bir saç modeli

Yanları İnce Fırça Görünümlü Saç Modeli

Yanları İnce Fırça Görünümlü Saç Modeli Yan kısım stilleri genç erkekler için çok yönlü olabilir. Ön kısmı düz bırakılabileceği gibi burada görüldüğü gibi fırça yardımı ile şekillendirilerek kullanılabilinir.
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

Sünnet Düğünü Organizasyon Hazırlıkları

Sünnet Düğünü Organizasyon Hazırlıkları Nasıl Yapılır?

Sünnet düğünü organizasyonu, mutlaka profesyonel firmalardan alınması gereken organizasyon hizmetlerindendir. Sünnet düğünü öncesinde de birtakım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.