Ana Sayfa / Ürün Tanıtımları / Houbigant’tan Birbirinden Etkileyici Parfümler

Houbigant’tan Birbirinden Etkileyici Parfümler

Houbigant piyasaya çıkardığı baş döndürücü parfümlerle fark yaratıyor. Houbigant Ailesi, kadınlara etkileyici deneyimler sunuyor. Birbirinden hoş kokulu parfüm seçeneklerini  kadınların beğenisine sunan Houbigant, yenilikleri keşfetmek isteyenler için ideal tercihler arasında yer alıyor.

Queleques Fleurs L’orjiinal

En iyi klasiklerden biri olan bu parfüm, Jean Francois Houbigant’ın ilk deneyimi. Çiçek kokusu anlayışını değiştiren bu parfüm, ilk multi-floral buket olarak da anılıyor. Gül, zambak, yasemin, misk, meşe ve balmumundan hazırlanan bu etkileyici parfüm, tüm çiçek dizileriyle mükemmel bir uyum yakalıyor.

Quelques Fleurs Royale

Bu mükemmel koku da fazla sayıda çiçeğin birleşiminden oluşuyor. Odunsu ve egzotik çiçeklerin karıştırılmasıyla elde edilen bu sıra dışı koku, markanın yenilikçi ürünlerinden biri. Turunçgil ferahlığıyla geliştirilen parfümde koku amber ile daha da keskin ve kalıcı hale getirilmiş. Gerçek gül, yasemin, sümbül ve balmumu içeriğine sahip olan bu parfüm başınızı döndürecek.

Orangers En Fleurs

Portakal ağacının temel alındığı bu koku, aşkın sembolü. Portakal yağı, portakal özü, damıtılmış buhar çiçekleri, yaprakları ve ağaçların dalları bu parfümün içeriği olarak karşımıza çıkıyor. Bu sofistike koku size çiçek notalarının mükemmel ahengini sunuyor.

Fougere Royale

Bu koku, bugüne kadar üretilen ilk “fougere” parfüm. Aromatik çiçek buketiyle size mükemmel bir kokteyl sunuyor. Akdeniz özleri, lavanta ve Fas çiçeklerinin baharatla buluşması sonucu ortaya çıkan bu parfüm çiçek özlerinin biraz daha kalıcı ve ağır olmasını sağlıyor.

Iris Des Champs

Irıs des Champs taze çiçeklerin birleşiminden ortaya çıkan bir koku. Bu parfüm sayesinde güne bergamot ve gül ile uyanacaksınız. Zambak, yasemin, ylang ylang, vadi otu, kadifemsi çiçekler, vanilya ve sandal ağacının baştan çıkarıcı etkisinin keyfini çıkaracaksınız.

Bu habere de bakabilirisiniz

Genel Yaşlanma Önleyici Yoğunlaştırıcı Serum nedir

Yaşlanma Önleyici Ürünler Nuxe’den

Yaşlanma önleyici ürünler konusunda kozmetik sektörünün güvenilir ismi Nuxe ile tüm kadınların en büyük korkularından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir