Ana Sayfa / Ürün Tanıtımları / Kuruyan Ciltler İçin Çözüm Loccitane
Shower Oil Nedir

Kuruyan Ciltler İçin Çözüm Loccitane

Kuruyan Ciltler İçin Çözüm Loccitane’den geldi.Kış mevsiminin ciltte yarattığı kuruluklara  karşı etkili ve dayanıklı çözümlerle önlemler almak gerekiyor. L’Occitane de soğuk havalardan Kuruyan Ciltler İçin Çözüm sunan   organik Shea Yağı ile size özel çözümler sunuyor. Markanın Shea Yağı içeren bakım koleksiyonu cildinizi sadece soğuk havaya karşı değil, suların kireçli yapısına karşı da koruyor. Cilt güzelliği ve sağlığı için uzun yıllardır etkili çözümler üreten L’Occitane, yeni ürünleriyle Shea’nın mucizevi faydalarını da gün yüzüne çıkarıyor.

Pure Shea Butter

Besleyici organik krem Pure Shea Butter, shea meyvesinin ısıltıması sonucu ortaya çıkan özüyle ciltte yumuşaklığın garantisini veriyor. Ciltteki lipitleri besleyen, yenileyen ve hasar gideren yağ sayesinde saç, dudak, ayak ve dirsek bölgelerinde kusursuz görünüme ulaşılıyor. Mükemmel nemlendiriciliğiyle dikkat çeken Pure Shea Butter, hızlıca emilen ve yapışkan bir his bırakmayan özellikleriyle de kadınların ilgisini çekiyor.

Almond Shower Oil

Almond Shower Oil, içeriği ve duş sonrası vücutta bıraktığı yumuşaklık ve benzersiz kokusuyla, kış cilt bakımının vazgeçilmezlerinden olacak. Suyla temas ettiği zaman içindeki fındık özleriyle altın rengine dönüşen duş jeli, cildi hem temizliyor hem de nemlendiriyor. Kuru ve hassas ciltler için uygun olan bademli duş yağı, cildinizin gün boyu yumuşak kalmasını sağlıyor.

L’Occitane Hakkında

Fransız kökenli bir bakım markası olan L’Occitane, ürettiği doğal içerikli bakım ürünleriyle kusursuz çözümler sunuyor. Akdeniz kökenli yağlar ve geleneksel yöntemlerle üretilen ürünlerin tamamı doğal ve otantik. L’OccitaneW’ın geniş ürün yelpazesinde cilt ve vücut bakım ürünleri, parfümler, banyo ürünleri, mum ve sabunlar bulunuyor. Marka, kullanıcılarına her zaman kaliteli ve etkili ürünler sunuyor.

Bu habere de bakabilirisiniz

Genel Yaşlanma Önleyici Yoğunlaştırıcı Serum nedir

Yaşlanma Önleyici Ürünler Nuxe’den

Yaşlanma önleyici ürünler konusunda kozmetik sektörünün güvenilir ismi Nuxe ile tüm kadınların en büyük korkularından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir