Ana Sayfa / Saç / Erkek Saç Modelleri / Kıvırcık Saçları İle Gönlümüze Taht Kurmuş 8 Ünlü İsim

Kıvırcık Saçları İle Gönlümüze Taht Kurmuş 8 Ünlü İsim

Kıvırcık saç, zor taranma ve uzun süren bakım gibi olumsuz özelliklere sahip olsa da her zaman düz saça göre daha albenili bir görünüme sahiptir. Özellikle de erkeklerde masumiyeti ve cazibeyi simgeler. Kıvırcık saçlı erkekler çoğu kişiye daha çekici gelir bunu kabul edelim. Kıvırcık saç görünümünün yanı sıra erkeklere kullanım rahatlığı da sağlar. Kısa ve kıvırcık saçlarınız şekillendiriciyle yapacağınız birkaç dokunuşla hazır hale gelirken, uzun ve kıvırcık saçlarınızı da atkuyruğu yaparak mükemmel bir görünüme bürünebilirsiniz. Kıvırcık saçın erkeklere nasıl bir görünüm kazandırdığını örneklerle görmek isterseniz, işte sizin için seçtiğimiz 8 ünlü…
Sonraki Geri

Burayburay1- Birbirinden farklı birçok şekle kolayca sokulabilen kıvırcık saçlarınızı, bazen kısa bazen de uzun kullanarak kendinizi sürekli yenileyebilirsiniz.

Türk Pop Müziği’nin sevilen isimlerinden Burkay da kıvır kıvır saçlarıyla sizce de fazla sempatik değil mi?

Mert Fıratmert fırat2- Kıvırcık saç her zaman havalıdır. İster iri ister ince dalgalı olsun kıvırcık saçlı erkekler, kadınlar tarafından da çok çekici ve karizmatik bulunur

İşte bunun en güzel örneği, Mert Fırat. İri dalgalı saçlarıyla son derece karizmatik bir duruş sergiliyor. Ee genç kızların hayranlığını kazanmak kolay değil tabi karizma şart.

Halil Sezaihalil sezai3- Kıvırcık saç erkeklere çekicilik ve sempatiklik katar dedik ama bir de cool ve özgür bir duruş da sergiler aslında.

Cool ve özgür duruş demişken, Halil Sezai örneğini vermesek olmazdı. Adam, duruşuyla ve tarzıyla hem özgün hem de çok cool. Kıvırcık saçlarının da bunda payı var tabi.

Birkan Sokullubirkan sokullu4- Kıvırcık saç erkeklerin en büyük silahlarından biridir. O buklelerin yarattığı havaya kapılmamak mümkün mü? Hem şık hem de cazibeli görünümüyle kıvırcık saçlar erkeklerin tarzını tamamlar

Birkan Sokullu, son zamanlarda adından sıkça söz edilen ünlülerden.  Kıvırcık saçın cazibe kattığı isimlerden de biri aynı zamanda. Hangi uzunlukta olursa olsun o bukleler ona da çok yakışıyor.

Furkan Kızılayfurkan kızılay5- Kıvırcık saç öyle bişey ki, her saç renginde ayrı bir havalı görünüm sağlıyor. Aynı zamanda hem klasik hem de salaş bir tarza da bürüyebiliyor sizi.

Hem kıvırcık hem de kızıl saçlara sahip olan Furkan Kızılay da yeri geliyor bir atkuyruğuyla şık ve ciddi bir görünüme bürünüyor, yeri geliyor kısa kestirdiği ya da kendi haline bıraktığı saçlarıyla salaş bir tarza sahip oluyor. Bizde söylemesi, çok kullanışlı bu kıvırcık saçlar

Taner Güngörtaner güngör6- Kıvırcık saç, niyeyse böyle erkeklerin yüzünden sevimli ve sıcak bir ifade yaratıyor. Pofuduk saçlar böyle bir oyuncak hissi yaratmıyor mu sizce de?

Çeşitli televizyon kanallarında yaptığı programlarla kendini sevdiren Taner Güngör, tam da o sevimli ponçik tanıma uymuyor mu? Sürekli gülen yüzünün de bunda etkisi büyük tabi ama o kıvırcık saçları asla yok sayılamaz.

İskender Paydaşiskender paydaş7- Kıvırcık saç kimi erkeğe esrarengiz bir hava ile çekicilik kazandırıyor. Hele bide uzun saçlarda o bukleler ardında ne saklıyor çok merak ediyorsunuzdur sizde.

Kendine has bir tarzı olan İskender Paydaş da kıvırcık saçın cazibesini sonuna kadar yaşatanlardan. Genellikle uzun kullandığı saçlarıyla esrarengiz bir hava yaratarak merak uyandırıyor bazen de.

Seyit Alp Navruzseyit alp navruz8- Kıvırcık saçın avantajları arasında boyu daha uzun göstermesi de vardır. Bir de dolgun yapısı sayesinde yaşlanma karşıtı da diyebiliriz onlara

Yeni nesil oyunculardan biri olan Seyit Alp Navruz, kıvırcık saçlarıyla genç kızların gönlünü çoktan fethetti bile. Boylu poslu ve çekici bir delikanlı olan Navruz, bunu biraz da o buklelerine borçlu.

 
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

Dağınık Bukleli Erkek Kıvırcık Saç Model Örneği

Erkek Kıvırcık Saç Modelleri

Erkek Kıvırcık saç modelleri , ne yazık ki başa çıkması çok zor olan saçlardır. Şekil …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir