Ana Sayfa / Ürün Tanıtımları / Kolay Taranan Saçlar İçin Ashley Joy Saç Bakım Spreyi
Saç Bakımı Nasıl Yapılır

Kolay Taranan Saçlar İçin Ashley Joy Saç Bakım Spreyi

Banyo sonrasında kolay taranan saçlar kadınların en büyük isteği. Kolay taranmayan ve çok karışan saçlara paraben içermeyen son derece doğal bir formülle çözüm bulabilirsiniz. Ashley Joy Saç Bakım Spreyi, saçların kolay taranmasını sağlıyor. Hem ıslak hem de kuru saçlara uygulama imkanı sunan sprey, durulama da gerektirmiyor. Badem yağı ve buğday proteini içeren özel formülüyle Ashley Joy Saç Bakım Spreyi, duştan önce ve sonra saçların sorunsuz bir şekilde kolayca taranmasına yardımcı oluyor. Aynı zamanda içerdiği yağlar sayesinde saç uçlarının yenilenmesinde de büyük rol oynuyor. Yoğun nemlendirme özelliği de de bulunan sprey, elektriklenmeyi önleyerek saçların daha canlı ve parlak bir görünüm kazanmasını sağlıyor. Saçlarının kolay taranmamasının yanı sıra kolay şekil almamasından da şikayetçi olanlar, bu sprey fönün daha kalıcı olması ve ısı ile yapılan mekanik işlemlerin saça verdiği zararın engellemesi konusunda da son derece etkili bir formül.

Badem Yağı ve Buğday Proteini Ne İşe Yarar?

E vitamini, fosfor, kalsiyum, demir, magnezyum, bakır, selenyum ve çinko açısından oldukça zengin bir ürün olan badem yağı, saç bakımında en çok arananlardan biri. İçinde barındırdığı mineraller ve vitaminler sayesinde badem yağı; saçın daha parlak ve canlı görünmesine, cansız saçların onarılmasına, saçların daha hızlı uzamasına ve kepek sorununun ortadan kalkmasına yardımcı olur. Buğday proteini ise kuruyan saçlara nem kazandırırken aynı zamanda kabarma problemini de ortadan kaldırıyor. Bu iki mucizevi yağ içerdikleri vitaminler sayesinde saç bakımı ürünlerinde fazlaca kullanılıyor. Ashley Joy Saç Bakım Spreyi de bunlardan bir tanesi.

Ashley Joy Hakkında

Aslı Şen’in kendi saçları için girdiği bakım ürünü arayışları sonucunda ortaya çıkmıştır. Aslı Şen’in farklı yağları karıştırarak elde ettiği ürünleri başkalarına sunduğu zaman aldığı olumlu yorumlar, Ashley Joy’un doğuşunda etkili oldu. Kimyager ve bitki bilim uzmanlarının da yardımıyla hazırlanan formüller, 2016 yılından bu yana hayatımızda. Kadınların saçlarıyla yaşadığı tüm sorunlara çözüm olabilecek formülleri içeren Ashley Joy ürünlerini, kozmetik mağazalarında bulabilirsiniz.

Bu habere de bakabilirisiniz

Genel Yaşlanma Önleyici Yoğunlaştırıcı Serum nedir

Yaşlanma Önleyici Ürünler Nuxe’den

Yaşlanma önleyici ürünler konusunda kozmetik sektörünün güvenilir ismi Nuxe ile tüm kadınların en büyük korkularından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir