Ana Sayfa / Makyaj / İddaalı Makyaj / Üniversiteli Kızlar İçin İddialı ve Çekici Makyaj Önerileri

Üniversiteli Kızlar İçin İddialı ve Çekici Makyaj Önerileri

Üniversite, herkese bir özgüven ve büyüme hissi yaşatır, bunu deneyimleyen herkes de bilir. Üniversiteli kızlar ve erkekler giyim kuşamlarına ve bakımlarına eskiye göre daha fazla dikkat etmeye başlar. Özellikle kızlar, dersleri sabah erken saatte bile olsa erkenden kalkıp makyaj, saç hazırlıklarını aksatmazlar. Hepsinin de istediği şey aynıdır; dikkat çekmek ve iddialı olmak. Biz de üniversiteli kızlar için birbirinden iddialı makyaj önerileri hazırladık. Mutlaka bu tüyolara dikkat ederek hazırlanmalarını tavsiye ediyoruz. Canlı Görünüm Üniversite hayatını doludizgin yaşayan kızlar, yüzünüzdeki yorgunluğu gizlemek için fazlasıyla vakit harcayabilirsiniz. Sizi tüm gün boyunca canlı gösterecek ve teninize mükemmel bir uyum sağlayacak fondöteni bulmakla işe başlayın. Cildinizle uyum yakalayan ve doğal kapatıcılık sağlayan bi fondöten, sizin üniversite hayatınız boyunca kurtarıcınız olacak.  
Sonraki Geri
Enerji Dolu Etkileyici Bakışlar Kirpikleriniz ne kadar dolgun ve kıvrık olursa bakışlarınız da o kadar etkileyici ve enerjik olur. Tek tek ayrılmış, dolgun kirpiklere sahip olmak için rimelinizi iyi seçmelisiniz. Kirpiklerinize katacağınız hacim sayesinde gözleriniz daha büyük ve etkileyici görünecek.
Aydınlatıcıyla Işıldama Zamanı Aydınlatıcılar, neredeyse tüm makyajlarda kullanılıyor. Stres dolu yoğun bir günün ardından ihtiyacınız olan canlı görüntüyü size aydınlatıcınız kazandıracak. Elmacık kemiklerinizin üzerine, burnunuzun ucuna ve kaşlarınızın altına uygulayacağınız aydınlatıcı sizi hem canlı hem de ışıltı dolu bir görünüme bürüyecek.
Doğal Kaşlar 2019 Kaş Modası doğal görünümlü kaşlardan yana. Siz de makyajınızda uzun uzun kaş boyamaya çalışmaktan kurtulacaksınız. Kaşlarınızı incecik almak yerine doğal haline bıraktığınız takdirde, toz bir kaş farıyla doğal ve belirgin görünümü çok pratik şekilde elde edeceksiniz.
Doğal ve Sade Allık Tüm gününü okulda geçirecek kızlar için allık tavsiyemiz kesinlikle doğal ve hafif tonlarda yana olacak. Bronz tonlardaki allıklar sizi her zaman daha kadınsı bir görünüme sokar, bu da okul için çok uygun bir profil değil tabi. O yüzden makyajınızda kullanacağınız allığın pembe ve şeftali tonlarında olması gerekiyor. Yüz şeklinize en uygun şekilde allığınızı uyguladığınızda hoş bir görüntüye sahip olacaksınız.
Nude Tonlarda Mat Görünümlü Dudaklar Okul makyajında dudaklarınızda parlak bir görünüm sizi elde etmek istediğiniz profilin dışına itecektir. O yüzden parlak rujlar yerine mat görünümlü nude tonlarını tercih etmelisiniz. Abartıdan uzak ama albenisi olan nude tonları okul için harika bir seçim olacak. Bu tonlarla dengeleyeceğiniz makyajınız sizin iddialı ve hoş bir görünüme bürünmenize yardımcı olacak.
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

2018 Gelin Makyajı Trendleri

2018 gelin makyajları dinamik ve renkli bir trendle çıkıyor karşımıza. Bildiğiniz gibi makyaj modası her …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir