Ana Sayfa / Saç Bloğu / Patlıcan Moru Saç Modelleri
Patlıcan Moru Saç

Patlıcan Moru Saç Modelleri

Yeni nesil saç trendleri arasında şüphesiz ki renkli saç modelleri geliyor. Hem kırmızı, turuncu, mavi gibi çok keskin renkleri kullanmak istemeyenler için hem de yine de renklerin cazibesinden vazgeçemeyenler için harika bir renk tonu karşımıza çıkıyor. Patlıcan Moru rengiyle saçlarınız hem göz alıcı bir kızıllık alacak hem de renkli saç trendini tarzınıza yansıtmış olacaksınız.

Farklı Olmayı Sevenlerin Rengi Patlıcan Moru

Hem orijinal hem marjinal bir görüntüye sahip olmanızı sağlayan patlıcan Moru büyüleyici görüntüsüyle kullananların vazgeçilmezi haline geliyor. İçinde koyu kahve, kızıl ve morumsu renk cümbüşü bulunan ve bu şekilde patlıcan moru ismini alan bu renk bu senenin en popüler rengi. Uzun sürede modası geçmeyecek gibi gözüküyor.

Açık Tenliler İçin Patlıcan Moru

Açık bir ten rengine sahipseniz koyu kahve saçınızın üstüne kızıl yansımalar bırakacak bu renk size çok yakışacaktır. Ayrıca solgun bir görünümden sizi çıkarıp enerjik ve canlı bir görünüm katacaktır. Ayrıca patlıcan moru rengi saç modellerinizi de oldukça hoş gösterecektir. Parlak ve bakımlı bir görüntü verecektir. İlgili Haberler : Kısa Siyah Saç Modelleri

Koyu Tenliler İçin Patlıcan Moru

Koyu tenliler ve koyu renk saçlara sahip olanların da çekinmeden kullanabilecekleri bir renk. Çünkü patlıcan moru koyu renk saçlar üzesinde bile etkisini gösteriyor. Parlak ve kızılımsı bir ışıltı veriyor. Kısacası patlıcan Moru her ten rengi ve saç rengine uyum sağlar.

Patlıcan Moru Saçların Bakımı Nasıl Olmalı?

Patlıcan moru diğer renkli saçlar gibi bakım isteyen bir renktir. Köpüksüz ve boyalı saçlara Özel şampuanlar kullanarak boyanın daha az akmasını ve uzun süre kullanma imkânı sağlar. Bu rengi sevdiyseniz ve bir süre daha kullanmak istiyorsanız fazla akmasını beklemeden tekrar boyamanız kalıcılık açısından önemlidir.

Bu habere de bakabilirisiniz

Röfle Nedir? Hakkında Detaylar

Röfle Nedir?

Röfle Nedir, Saç telleri arasından güzel topuzlar seçilerek saç renginin 1 tondan 6 tona kadar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir