Ana Sayfa / Saç / En İyi Saç Ürünleri / Saç Düzleştiricisiyle Saçlar Kış Aylarına Hazır – Saç Düzleştirici

Saç Düzleştiricisiyle Saçlar Kış Aylarına Hazır – Saç Düzleştirici

Bosch’un yeni nesil saç düzleştiricisi Keratin Advance Protect PH S5947, kış aylarında da saçı koruyan ve sağlıklı kullanım imkanı sunan bir ürün. Kadınların korkulu rüyası kış aylarındaki rüzgar ve soğuk havayı etkisiz hale getiren mucizevi ürün, bütünleştirilmiş sıcaklık dengesiyle ortaya pürüzsüz ve ışıl ışıl saçlar çıkarıyor. Bu sayede kadınlar, kış aylarında sağlıksız saçlara veda ediyor ve Keratin Advance Protect saç düzleştiricisiyle saçlarında mükemmel bir görünümü elde ediyor. Yenilikçi DualZone teknolojisine sahip olan ürün, seramik elmas kaplama yüzeyiyle saçlarda ipeksi bir görünüm ve parlak bir etki bırakıyor. Keratin koruma alanı da bulunan düzleştirici, fazla ısınıma ve çok kurutma sebebiyle ortaya çıkan elektriklenmeyi de yok ediyor. Ürünün üzerinde renklendirilen uyarı veya yönlendirme düğmeleri kolay kullanım imkanı sunuyor. LED göstergeli 5 sıcaklık ayarı, doğru kullanım ve düzleştirme sonrası sağlıklı ve gösterişli saçlara kavuşulmasını sağlıyor. Keratin Advance Protect Saç Düzleştiricisinin Öne Çıkan Özellikleri
  • Otomatik kapanma fonksiyonu sayesinde, ayarlanmış belli bir sürenin ardından ürün kapatılmasa da kendini otomatik olarak kapatıyor.
  • Her saç tipi için uygun sıcaklık aralığı bulunan düzleştirici, nazik ve kişiselleştirilmiş tarzlar için uygun kullanıma sahip.
  • Kullanıcısını her seferinde ısı ayarı yapmaktan da kurtaran ürün, hafıza fonksiyonu sayesinde en son yapılan sıcaklık ayarını hatırlıyor.
  • EasyLock sayesinde güvenli bir biçimde kilitlenen ürün, daha hızlı ısınır ve güvenli bir biçimde saklanır.
  • Yenilikçi Keratin Advance Teknolojisi sayesinde sık kullanımda bile saçlar sağlıklı görünümünü korur ve hem rengini hem de parlaklığını kaybetmez.
  • Her pozisyonda ve saç plakalarının saça değdiği her yerde sürekli ve tek biçimli temas sağlayan yay monteli ısıtma plakaları mükemmel sonuçlar vererek zahmetsiz şekillendirme imkanı sunar.

Bu habere de bakabilirisiniz

Genel Yaşlanma Önleyici Yoğunlaştırıcı Serum nedir

Yaşlanma Önleyici Ürünler Nuxe’den

Yaşlanma önleyici ürünler konusunda kozmetik sektörünün güvenilir ismi Nuxe ile tüm kadınların en büyük korkularından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir