Phyto
Phyto | Phyto Ürünleri

Phyto

Phyto, 40 yıllı aşkın marka deneyimiyle, sizlere saç bakım ürünlerinde alternatif ürünler öneren bir isimdir. Yunanca kelime anlamı olarak ‘bitki’ demektir.  Phyto, doğal ve bitkisel içeriğiyle birlikte, bilimsel ve teknolojik tüm gelişmelerin ışığında, saçlarınız için en iyisini tasarlamak için yola çıkmıştır. 500’e yakın bitkisel ürün içeriğiyle, saç sorunlarınız için doğal öneriler sunan Phyto, ürünlerinde hiçbir hayvansal katkı maddesi barındırmaz. Çevre dostu ürünler tasarlar.   Bu marka, içeriğindeki özel yağlarla ve bakım destekleriyle birlikte, saçlarınızı korumayı amaçlar. Parlaklık, canlılık, dökülmelerin ve kırıkların önlenmesi adına, sizin için zengin bir ürün seçeneği sunar. Bilhassa, saç dökülmelerine karşı, etkili destekleyici ürünler ortaya koyar. Yıpranmış saçların canlanması, boyalı saçların natürel görünmesi ve daha kalıcı kullanılması, keratin dengesinin sağlanması adına, sizlere büyük destekler sunar.  Özel klinik çalışmaların ışığında, her türlü saç problemi için ve her türlü saç türüne göre (ince, orta, kalın telli, gür, kıvırcık vd.) uyumlanan türlü içerikler üretir. Saç köklerini ve derilerini güçlendirmek amacıyla, Phyto ürünleri güvenle kullanılabilir.  

Igora Saç Boyası Hakkında Sık Sorulan Sorular

  Saç bakım ürünlerinde eski bir marka olan Scwarzkopf’un alt ürünlerinden biri olan Igora saç boyası hakkında kullanıcılardan gelen kimi tepkiler bulunmaktadır. Bunların bir bölümü olumlu karşılıklar içerirken, bir bölümü de olumsuz eleştiriler taşımaktadır. Fakat, sorun belirlenmeden önce, ürünün nasıl, hangi koşullarda, hangi saçlar için kullanılacağı iyi bilinmelidir. Çünkü, aceleyle alınan kararlar neticesinde, saç tipinize uygun olmayan malzemeleri kullanmanız neticesinde oluşan sorunlar, zaman zaman sizden de kaynaklanmaktadır. Igora saç boyası üstüne belirtilen yorumlar aşağıdaki şekilde toparlanmıştır:  
  • Kullanılan en kaliteli saç boyası olduğu ifade edilmiştir.
  • Hiçbir renk değişikliği olmadığını belirtenler bulunduğu gibi, kimi saçlarda renk değişikliği yaptığını da belirtenler olmuştur. Bu yüzden, boyayı seçerken, bir kuaförden veya güzellik uzmanından destek alınması tavsiye edilir. Uygun saç tellerine, uygun saç rengi uygulanarak, daha isabetli sonuçlar alınabilir.
 

Phyto Ürünleri

  Phyto ürünleri, saçlarınızı sağlıklı kılmak adına, çeşitliliğe giderek, her türlü ihtiyacı karşılamaktadır. Günlük bakım için, dökülme karşıtı, derinlemesine bakım, şekillendirici gibi ürün başlıkları bulunmaktadır. Ayrıca, Phyto şampuanları saçları yumuşacık kıldığı gibi, saç tellerini de güçlendirmektedir. Böylelikle, saçlarınız parlak ve hacimli görünmektedirler.
Phyto Saç Bakımı
Phyto Saç Bakımı | Phyto Ürünleri
Saç dökülmesine karşı Phyto serumları ve ampulleri önerilirken; derinlemesine bakım ve saç masajları için üretilmiş özel yağlar da bulunmaktadır. Uzun süre ekstreli seçenekleriyle, kalıcı renkler bırakmak adına, Phyto saç boyaları da güvenle kullanılabilir. Türlü renk seçenekleriyle, her türlü saç tipi için rahatlıkla önerilebilir. Saç dökülmesine karşı Phyto spreyleri de önerilebilir. İlgili Link: Doğallığın Yeni Adı: Brushlight Yağlı, ince telli, kalın saçlar için türlü seçenekler öneren Phyto ürünleri, tek tek tüketildikleri gibi, bakımdan yıkmaya, boyadan güçlendirmeye kadar saçların her hali için de set şeklinde kullanılabilirler.  

PHYTO Phytoprogenium Günlük Şampuan

  Bitki bilimi alanında ki 50 yıllık tecrübesini geliştirerek formülize eden PHYTO, günlük saç bakım rutinini kolay ve zahmetsiz hale getirmek isteyenler için saç ve saç derisini koruyucu etkisi olan PROGENIUM’u geliştirdi. Tüm saç tiplerine uygun olan PROGENIUM bitkisel yapısı ile sağlıklı görünen, hacimli ve yumuşak saçlar vaat ediyor. Günlük kullanım amaçlı üretilen Phyto Progenium saç derinizi derinlemesine ve nazikçe temizler.  

Eni Phytosquam Kepek Önleyici Serisi

  Fransız PHYTOSOLBA Laboratuvarları tarafından üretilen Phytosquam serisi, farklı saç tiplerinin kepek problemine çare oluyor.   Kepeğe karşı özel olarak geliştirilen tedavi şampuanı, iki hafta düzenli kullanıldığında kepek oranı yüzde 88 azalıyor. Sebum üretimini düzenleyen ürün, saçların daha yumuşak, esnek ve kolay şekil almasını sağlıyor. Ürün kuru saç derisine saç telleri tutam tutam ayrılarak uygulanıyor ve yaklaşık 7 dakika bekletiliyor. Durulama sırasında su ile temas eden ürün, kremsi yapısı sayesinde şampuana dönüşüyor. Ürünü hafta 2-3 defa kullanmak gerekiyor.

Bu habere de bakabilirisiniz

Fuzzy Logic Ürünü

Saç Sağlığı İçin 3 mükemmel Ürün

Sağlıklı ve Bakımlı Saçlar her zaman kişinin kendine olan güvenini arttırır. 2004 yılında Pat Parsi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.