Ana Sayfa / Saç Bloğu / Trend Saç Modelleri
Trend Saç Modeli

Trend Saç Modelleri

Her sene olduğu gibi bu sene de trend saç modelleri konusu yeni yılın en çok konuşulan konularından birisi oldu. 2018 yılı her şeyde olduğu gibi saç modellerinde de farklılıklar kattı hayatımıza. Yıllar ilerledikçe geçmişe duyulan özlem ortaya çıkmakta ve bu özlem günlük hayata yansımaktadır. Örneğin, bu sene renkli ve retro havaya sahip saç modelleri beğeni toplamaya, şimdiden sokaklarda görülmeye başlandı bile. 2018’de de vazgeçilmez olan doğallık etkisi her tarz saç modelinde kendisine yer edinmeyi başaracak gibi gözüküyor. Saç örgüleri ve bob saç kesimi bu seneki trendler arasında yer alacak gibi görünüyor.

2018 Trend Saç Modelleri

Bob saç kesimi, uzun saçın kullanımından sıkılanların uğradığı bir kürkçü dükkanı gibidir adeta. Saçın çene hizasında kesilmesiyle bu tarz ortaya çıkar. Hemen hemen herkese hitap eder, uyum sağlar. Bob kesim modelinin 2018 yılının trend saç modelleri arasında yer almasını sağlayan en önemli özelliği bu uyum noktası olsa gerek. Bu model iş toplantınıza da eşlik eder, güneşli bir sabahta yürüyüş yaparken de sizinle birlikte yürür. Sıcaklardan kurtarır, banyodan sonraki kurulama seremonisini yok eder. Hacimli durur ve genelde düz saçlılar tarafından tercih edilmesine rağmen kıvırcık saçlara da uyum sağlar. Çoğu ünlü oyuncu bu saç modelini tercih eder, sebebi ise anahtar kelimemiz, uyum. 2018 Trend Saç Modelleri Nelerdir

Saç Örgüleri ve Trend Saç Modelleri

Saç örgülerinin çok fazla çeşidi olduğu gibi kendiniz ayna karşısında yeni bir çeşit daha yaratma şansına sahipsiniz. Saçın uzunluğu veya kısalığı fark etmeksizin küçük dokunuşlar yardımıyla saç örgüsü yaratmak mümkün. Aslında, saç örgüleri her zaman trend saç modelleri arasında yer alır, çünkü seçtiğiniz modele göre kendinizi daha bohem veya daha dışadönük olarak ifade edebilirsiniz. Örgünün sıkılığı veya gevşekliği sizin kişiliğinizi yansıtabilir. Kendinizi nasıl göstermek istiyorsanız o şekilde bir örgü tercih edebilirsiniz. İnce uzun bir at kuyruğu ile zarif, karışık bir balıksırtı ile sert kadın rolünü oynayabilirsiniz.Kendi tarzınızı gönlünüzce yaratıp kendinizi daha kolay ifade etmenizi sağlayabilirsiniz. Bu senenin kaçınılmaz trendi olan saç örgüleri ile farkınızı ortaya koymaktan çekinmeyin.
2018’de de vazgeçilmez olan doğallık etkisi her tarz saç modelinde kendisine yer edinmeyi başaracak gibi gözüküyor.

Bu habere de bakabilirisiniz

2019 Saç Modelleri

2019 Yılının Saç Trendleri

2019 yılı geldi gelecek derken seneyi yarıladık sayılır. Sene başında yılın moda akımlarından bahsetmiştik şimdide …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir