Ana Sayfa / Saç / Kısa Saç Stili / En Trend Kısa ve Sarı Saç Modelleri

En Trend Kısa ve Sarı Saç Modelleri

Kısa saç kesimini en güzel gösteren renklerden biri sarıdır. Modern ve şık bir görünümü arzulayanların, tarzına ve yüz şekline en uygun kısa saç modelini seçmeleri gerekiyor. Her tarza özel kısa saç kesimlerine kolayca ulaşmanız da artık mümkün. Sizin tercih konusundaki kararsızlığınızı sona erdirecek nitelikteki en trend kısa ve sarı saç modelleri karşınızda
Sonraki Geri
Katlı Kısa Sarı SaçlarEn trend kısa ve sarı saç modelleri Kısa saçlar her zaman uzun saçlara göre daha az bakım gerektiren ve daha az zaman harcamanızı sağlayan modellerdir. Kısa ve sarı saçlarınıza modern bir görünüm eklemek için yapmanız gereken şey de saçlarınıza katlar eklemek olacak.
Koyu Sarı Bob Kesim SaçlarKoyu sarı bob kesim sac nasıldır Düz ve ince telli saçlara sahip olan kadınlar, sarının koyu bir tonuyla renklendirecekleri saçlarını modern bir bob kesimle tamamlayarak şık görünümü garantileyebilirler.
Aydınlatıcı RenkAydınlatıcı renk sac nasıldır Sarının altın tonuyla boyayacağınız saçlarınız aydınlık bir görünüm kazanacak. Bu renkteki saçları da yuvarlak ve kısa bir kesimle tamamladığınız zaman şıklığı ve modern görünümü de garantilemiş olcaksınız.
Yumuşak Katmanlı Kısa Sarı SaçYumuşak katmanlı kısa sarı sac nasıldır Yumuşak katmanlı bir kesime sahip olan bu saç, ince telli saçların kısa kesilmemesi gerektiği konusundaki düşünceyi tersine çeviriyor. Uçlarındaki katlar sayesinde daha dolgun bir görünüm kazanan saçlar, rengi ve kesimiyle zarafeti simgeliyor.
Shaggy ModeliShaggy Modeli sac nasıldır Koyu renkli bir zemin üzerine saçlarınızın uçlarına açık sarı gölgeler attıktan sonra shaggy modeliyle şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.
Kısa PixieKısa pixie sac nasıldır Açık sarı saçlarınızı kısa pixie kesimiyle modern bir havaya sokabilirsiniz. Ensede daha koyu bir tonda bırakacağınız saçlarınız rengini ön plana çıkararak size her ortamda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir saç modeli sunuyor.
Marilyn Monroe Modeli Sarı ve iri bukleli saç denildiğinde akla ilk olarak Marilyn Monroe modeli geliyor. Siz de sarı ve dalgalı saçlarınızı bu şekilde kestirerek aynı görünümü elde edebilirsiniz.
Sonraki Geri
 

Bu habere de bakabilirisiniz

Dağınık Bukleli Erkek Kıvırcık Saç Model Örneği

Erkek Kıvırcık Saç Modelleri

Erkek Kıvırcık saç modelleri , ne yazık ki başa çıkması çok zor olan saçlardır. Şekil …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir