Ana Sayfa / Saç / Büyüleyici Sarı Saç Modelleri

Büyüleyici Sarı Saç Modelleri

Sarı saç rengi her cilt tonuna uygun modellerden biridir. Toplumda açık tenlilere yakışan bir algı olsa da sarı saçlar hemen her kadında oldukça şık görüntüler meydana getirir. Yine de ten rengine uygun tonlarda sarı saçlara sahip olmak daha etkileyici saçlara kavuşmak adına önemlidir. Büyüleyici sarı saç modelleri ile harika görüntüler yaratmak için öncelikle göz önünde bulundurulması gereken ten rengi olmalıdır. Ten rengine yakışan sarı rengi bulduktan sonra geri kalan sadece etkileyici bir stil oluşturmaktan ibarettir.

Sarı Saç Modelleri Renkleri

Sarı saçlar denince birbirinden farklı tonlarda modellere rastlamak mümkün. Ancak her sarı saç renginin tüm cilt tonlarına uygun olduğunu söylemek zor. Bu nedenle en uygun stili bulmak için tercih edilecek saç renginin ten rengiyle de uyum sağlaması önemli. Sarı saç modelleri renkleri ve hangi cilt tonları için uygun? daha yakından bakalım.
Altın sarısı – Açık tenliler
Bronde – Buğday tenliler
Küllü Sarı – Açık Tenliler
Platin Sarısı – Açık ve Buğday tenliler
Karamel Sarısı – Esmerler
Bal Sarısı – Açık tenliler
Ombre Stili – Buğday Tenliler ve Esmerler
Koyu Sarı – Buğday tenliler
Açık Sarı – Açık Tenliler
Fındık Kabuğu – Buğday Tenliler ve Esmerler
Gümüş Sarı – Açık Tenliler
Açık Doğal Sarı – Açık Tenliler
Doğal Açık Kumral – Esmerler
Sonraki Geri
Balyajlı Sarı Saç Modeli   Balyajlı Sarı Saç Modeli Görünümü şık, hazırlanması kolay bir saç modeli arıyorsanız bu kesim tam size göre. Bakımını kolaylıkla yapabileceğiniz bu saç modeli katmanlı kesimi ile size modern bir hava katacaktır.
Lob Kesim Sarı Saç Modeli Lob Kesim Sarı Saç Modeli Nedir Bal sarısı olarak adlandırılan bu saç modelinde saçın arkasın ön kısmından biraz daha kısa bir görünüm sergiler. Salık kullanıldığında ön kısımda bırakılan uzun saçlar hareketli bir görünüm yaratırken, saçınızı at kuyruğu topladığınızda çok şık bir görünüm elde edeceksiniz.
Düz Katmanlı Sarı Saç Modeli Düz Katmanlı Sarı Saç Modeli Örneği Katmanlar ve yan kesimden oluşan bu saç modeli ince telli saçlara sahip olanlar için harika bir seçenektir.
Bob Kesim Sarı Saç Modeli Bob Kesim Sarı Saç Modeli Nedir

Kaynak: https://www.instagram.com/

Platin sarı tonları olarak adlandırılan bu bob saç kesim modeli, buğday ten rengine sahip kadınlar için harika bir seçimdir. Saçta kullanılan asimetrik kesimler aynı zamanda saça dolgun bir görünüm kazandırılmasını sağlar.
Uzun Sarı Saç Modeli Uzun Sarı Saç Modeli Örneği

Kaynak: https://www.instagram.com/

Omuz uzunluğunda gevşek bukleler bırakılarak oluşturulan bu saç modeli araya atılan pembe tonları ile saçlarında renk arayan kadınların ilgisini çekecektir.
Undercut Kesim Sarı Saç Modeli Undercut Kesim Sarı Saç Modelleri Ruhunuzda punk-rock köklerini taşıyorsanız, alttan ve yandan vurgulu bu kesim ile istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz.  Daha kişisel bir kesim istiyorsanız, saçın arka kısmındaki kazık görünümün üzerine istediğiniz görseli kuaförünüze işletebilirsiniz.
Küt Bob Kesim Sarı Saç Modeli Küt Bob Kesim Sarı Saç Modeli Nelerdir Klasik bob görünümündeki bu kesim saçı boyutlu göstermek istediğiniz durumlarda ideal bir çözüm olabilir.
Dalgalı Sarı Saç Modeli

Kaynak: gurlrandomizer.tumblr.com

Bu sarı saç modeli biraz daha zahmetli ve bakımı zor renkler arasında olmasına rağmen edilen sonuç göz önüne alınırsa buna değer.
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

Dağınık Bukleli Erkek Kıvırcık Saç Model Örneği

Erkek Kıvırcık Saç Modelleri

Erkek Kıvırcık saç modelleri , ne yazık ki başa çıkması çok zor olan saçlardır. Şekil …

8 Yorumlar

  1. BALYAJLI SARI İSTEDİĞİM SAÇ MODELİ YA..

  2. Derya Candar

    Gerçekten çok hoşlar özellikle Lob Kesim Sarı Saç Modeli’ne bayıldım. Müthiş bir aurası var.

  3. Büyüleyici sarı saç modelleri yazınızı ve modelleri çok sevdim.
    14 yıldır sarı saç kullanıyorum ve vazgeçebileceğimi sanmıyorum.
    Benimkiler küllü platin tonda. Araya pembe ışıltı atılmış renge bayıldım.

  4. Bir ay öncesine kadar platin sarı kullanıyordum yeni kahverengi yaptım ama her an tekrar dönebilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir