Ana Sayfa / Saç / Düz Saçlar İçin Kısa Kesim Fikirleri

Düz Saçlar İçin Kısa Kesim Fikirleri

Düz saçlı kadınlar her zaman dalgalı ve kıvırcık saçlı olanlara göre daha şanslı olarak gösterilir. Her şekli alabilmesi ve daha rahat kullanım imkanına sahip olan düz saçlar, kısa kesimlerde de şık görünüm sağlar. Düz ve kısa saçların bakımı diğer stillere göre en kolayıdır diyebiliriz. Siz de uzun süren bakımlardan sıkıldıysanız saçlarınızda bir değişiklik yapabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız düz saçlar için kısa kesim fikirlerini okumadan karar vermeyin tabi.
Sonraki Geri
Kısa Düz Bob Kısa Düz Bob Saç Modeli Düz saçlara sahip olan kadınlar değişiklik arıyorlarsa kesinlikle bu tarz bir bob kesimi deneyebilirler. Pürüzsüz ve modern görünümüyle dikkat çeken bu model, her yüz şekline de uyum sağlayabilir.
Düz Pixie Kesim Düz Pixie Kesim Saç Modeli Kısa düz saçlarınızı yeni bir şekle mi kavuşturmak istiyorsunuz? O zaman size tavsiyemiz kesinlikle pixie kesim olacak. Kullanım kolaylığı ve cool bir görünüm sunan bu model daha çok genç kızların tercihi oluyor.
A Kesim A Kesim Cansız ve sönük saçlarınıza hareket katmak isterseniz, a kesim modelini deneyebilirsiniz. Son derece keskin katlara sahip olan bu kusursuz model, saçlarınıza canlılık ve yenilik katacak.
Katmanlı Uçlar Katmanlı Uçlar Saç Modeli Düz saçlar için en kullanışlı olanı kısa kesimlerdir. Hele bir de uç kısımlarına katmanlar eklendiğinde kısa saçlarınızla havalı bir görünümü garantilemiş olursunuz.
Klasik Bob Kesim Klasik Bob Kesim İş hayatının yoğunluğundan saçlarına fazla zaman ayıramamaktan şikayetçi olan kadınlar, saçlarınızda bob modeli deneyebilirsiniz. Hem ciddi ve şık görünüm sunan hem de kolay kullanım imkanına sahip olan bu model sizin kurtarıcınız olacak.
Kalın Telli Saçlar İçin Kısa Kesim Kalın Telli Kısa Kesim Saç Modelleri Kalın telli saçlara sahipseniz saçlarınıza hacim katacak modeller aramanıza gerek yok. Kısa pixie kesimle düz ve kalın telli saçlarınızı forma sokabilir ve şık görünebilirsiniz.
Kahküllü Düz Kesim Kahküllü Düz Kesim Saç Modeli Düz ve ince telli saçlarınızı kahkül ve katmanların yardımıyla şık bir forma kavuşturabilirsiniz. Bu saç modeli kolay şekil alabilme özelliği ile de sizin ilginizi çekecek.
Geometrik Kesim Geometrik Kesim Saç Modelleri Düz saçlı kadınlar tüm geometrik kesimleri deneyebilirler. Kahküllü bob kesim de bunlardan biridir. Bu tarz geometrik kesimlerle saçlarınızda dramatik bir hava da yaratabilirsiniz.
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

sonbahar saç model örnekleri

Sonbahar Saç Modelleri

Bu sezon da sonbahara özel birbirinden farklı saç modelleri kendini gösteriyor. Her kadının saç zevki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.