Ana Sayfa / Saç / Erkek Kıvırcık Saç Modelleri

Erkek Kıvırcık Saç Modelleri

Erkek Kıvırcık saç modelleri , ne yazık ki başa çıkması çok zor olan saçlardır. Şekil alması ve o şeklin gün boyunca korunması için yoğun çaba gerektirir. Ancak kıvırcık saçlar özellikle yüz tipine uygun bir model olacak şekilde kesildiğinde ve düzenli bakımları yapıldığında tüm bu sorunlar ortadan kalkacaktır. Bu sayede ise hayalinizdeki kıvırcık saç modeline kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

Kıvırcık saçları erkekler birçok farklı model olacak şekilde kullanabilmektedir. En sık kullanılan model ise geriye tarama modelidir. Bu modelde saçlar şekillendirici köpük ya da jöle yardımı ile geriye doğru taranır. Ancak bu tarama bir tarak vasıtası ile değil de parmaklar yardımı ile olduğunda çok daha doğal bir görünüm ortaya çıkmaktadır.

Sıklıkla kullanılan diğer modeller ise yana ayırma ve kaküllü modellerdir. Özellikle genç erkekler daha çok bu iki modeli kullanmayı tercih etmektedirler. Bunun sebebi ise modelin hem yaşları ile daha fazla uyum sağlaması hem de daha modern bir duruş kazandırmasıdır. Ancak yana ayırma modelini tercih edecek erkeklerin dikkat etmesi gereken bir nokta var!  Bu model kalın telli saçlara sahip olan erkekler için doğru tercih olacaktır. İnce telli saçlarda yandan ayırma modelinde saçların tamamı tek tarafa yapışacak ve dolgun- hacimli bir görünüm elde edilemeyeceği için ne yazık ki pek de güzel olmayacaktır.

Kahküllü kesimde ise önde kısa perçemler ile köpük ile şekillendirme yoluyla oldukça modern ve havalı bir görünüm elde edebilir, karşınızdaki insanları kendinize hayran bırakabilirsiniz.
Sonraki Geri
Kısa Erkek Kıvırcık Saç Modeli Kısa Erkek Kıvırcık Saç Modeli Örneği Erkek saç modelleri 2018 stilleri arasında en popüler seçimlerden biri olan bu saç kesimi , doğal görünümlü kıvrımlar elde etmek isteyen erkekler için şekillendirmesi son derece kolay bir saç modelidir.
Dağınık Görünümlü Erkek Kıvırcık Saç Modeli Dağınık Görünümlü Erkek Kıvırcık Saç Modeli Nedir Standart bir kesim yolu izlemeyen bir saç modeli arıyorsanız, bu kombinasyon aradığınız tarz olabilir. Ön kısımda kısa gözüken saç modeli, arka kısımda daha dağınık bir görünüm sergiler.
Profesyonel Görünümlü Erkek Kıvırcık Saç Modeli Profesyonel Görünümlü Erkek Kıvırcık Saç Modeli Nasıldır Buklelerinizle hem doğal görünmek hem de düzenli bir görünüm sergilemek istiyorsanız, bu saç modelini deneyin.  Bukleleriniz sayesinde saçınız olduğundan daha hacimli gösterecektir.
Kısa Görünümlü Erkek Kıvırcık Saç Modeli Kısa Görünümlü Erkek Kıvırcık Saç Modeli Nasıldır Saçlarını düzenli bir görünümde sabitlemekte zorluk çekiyor isen, en iyisi kısa görünümlü günlük kullanımda seni yormayacak modern bir saç stilini tercih etmek.
Stil Görünümlü Erkek Kıvırcık Saç Modeli Stil Görünümlü Erkek Kıvırcık Saç Modeli Nelerdir Kıvırcık saçlarınızı stil sahibi bir görünümde kullanmak isterseniz, yanlarda uzun bırakılan bu saç modeli aynı zamanda saçlarınıza varlık ve hacim kazandıracaktır.
Bukleleri Belirgin Erkek Kıvırcık Saç Modeli Bukleleri Belirgin Erkek Kıvırcık Saç Modeli Örneği Kıvırcık saç modelleri erkek 2018 modasında sıkça gördüğümüz bu saç modeli kenar kesimlerdeki kısa ve temiz görünümü ve vurguyu saçın üst kısmında vurgulu görünümü ile 2019 sezonunda da sıkça göreceğiz.
Dağınık Bukleli Erkek Kıvırcık Saç Modeli Dağınık Bukleli Erkek Kıvırcık Saç Model Örneği Saçınızda böyle bir görünüm elde etmek istiyorsanız, buklelerinizin doğal yolla uzamasına izin verin.
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

Saç Dökülmesinin Psikolojik Sebepleri

Saç Dökülmesinin Psikolojik Nedenleri

Saç dökülmesinin psikolojik nedenleri son zamanlarda yoğun bir şekilde araştırmalara neden olmaktadır. Cilt hastalıkları ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.