Ana Sayfa / Saç Bloğu / Erkek Uzun Saç Modelleri
Uzun Erkek Saçı Modeli Örneği

Erkek Uzun Saç Modelleri

Uzun saç, kadın ya da erkek fark kısa saçlara göre daha özenli ve titiz şekilde bakım istemektedir. Uzun saçların daha özenli bakıma ihtiyaç duyduğunu söyledikten sonra ise bu listemizde sizlere en popüler erkek uzun saç modellerini sıralayacağız;

Topuz (Man Bun); Birkaç önemli Televizyon yapımından sonra önemli bir ilgi görmeye başlayan topuz saç, özel bir gece ya da günlük kullanım için fark yaratmaksızın uygulanabilir. Her ortamda şık olmanızın garantisi olacaktır.

Yarım At Kuyruğu; Ülkemizde çok tercih edilmese de David Beckham’ın bir dönem yarım ve tam at kuyruğu modelini hatırlayanlar, bu stilin ne kadar özel olduğunu hemen anlayacaktır. Özellikle uzun saçın gösterişini ortaya koyan model orta Avrupa da en çok tercih edilen modellerden biridir.

Kıvırcık Saçlar; Eğer kıvırcık saça sahipseniz en doğru seçim onları uzatmak olacaktır. Çünkü kısa olduklarında saçınızın varlığı ile yokluğu arasında fark olmazken uzun olduklarında gösterişli bir arabaya sahip olmak gibi hissettirdiğini hemen anlayacaksınız.

Uzun Erkek Saçı Modelleri

Under Cut Uzun Saçlar; Yıla pek çok alanda olduğu gibi uzun saç modelleri alanında da damga vuran Under cut uzun saç stili belki de en ilginç yorumlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Çünkü sınıflandırmakta güçlük çekilen karakterleri yansıtması ile sizi hem bir aslan hem de bir beyefendi gibi gösterecek.

Düz Uzun Saç; Çağın değişmeyen modelleri arasında düz uzun saçlar en önemli özelliği taşıyor. Zira her dönem modeller arasında tercih edilmesi ile uzun düz saçlar yeni yılda deneyebileceğiniz modellerden biri olmalı.

Orta, Uzun Katlı Saçlar; Son dönemlerde erkek uzun saç modelleri arasında revaçta olan orta ve uzun katlı saçlar, özellikle saçlarınız çok fazla uzamıyorsa buna karşılık uzun görünen ve hacimli saçlarınız olsun istiyorsanız orta uzunluktaki saçlarınızı katlı kestirerek erkekler için de modern uzun saç modelleri elde edebilirsiniz.

Örgülü Saçlar; Kadınların yanı sıra son dönemlerde erkekler için de popüler hale gelen örgü modelleri, erkek uzun saç modelleri arasında hareketli ve tarz modeller oluyor. Balık sırtı örgü modellerinin farklı tasarımlarda erkek uzun saç modellerinde görülmesi son dönemlerde yaygın hale gelmiştir.

Bu habere de bakabilirisiniz

Röfle Nedir? Hakkında Detaylar

Röfle Nedir?

Röfle Nedir, Saç telleri arasından güzel topuzlar seçilerek saç renginin 1 tondan 6 tona kadar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir