Ana Sayfa / Saç / İlginizi Çekecek Katmanlı Orta Boy Saç Modelleri

İlginizi Çekecek Katmanlı Orta Boy Saç Modelleri

Bakımlı ve hoş görünmek tabi ki her kadının hayalidir. Ancak yoğun iş ve yaşam temposu bu hayalin gerçekleşmesini zaman zaman zorlaştırabilir. Bu yüzden de kadınlar özellikle saçlarında her daim şık görünecek ve fazla bakım getirmeyen kolay çözümler tercih etmeli. Son zamanların en popüler saç modelleri arasında bulunan katmanlı orta boy saçlar size bu konuda yardımcı olabilir. Haraketli ve hacimli görünen bu model, fazla zaman harcamadan sizi günün her anına rahatça hazırlar. Siz de ayna karşısında saçlarınıza uzun saatler ayırmak istemiyorsanız, ilginizi çekecek katmanlı orta boy saç modellerini incelemenizi tavsiye ederiz.
Sonraki Geri
Katmanlı V Kesim Katmanlı V Kesim Saç Modeli V kesimle şekillendirilen saçlara eklenen katmanlar, modern ve havalı saçların oluşmasını sağlıyor. Özellikle arkadan bakıldığında hoş bir görüntüye sahip olan bu saçlar her yüz şekline de uyum sağlayabiliyor.
Omuz Hizasında Katmanlı Kesim Omuz Hizasında Katmanlı Kesim Saç Modeli Kalın saç türüne sahip olanlar orta boy saçlarla hayallerindeki görünüme kavuşabilirler. Omuz hizasında kesilen saçların özellikle uç kısımlarına bol kat atılarak her zaman yapılı ve şık görünümü garantileyebilirsiniz.
Dalgalı ve Katmanlı Lob Kesim Dalgalı ve Katmanlı Lob Kesim Saç Modeli Modern görünmek isteyen kadınlar saçlarında genellikle lob kesimi tercih ederler. Bu güzel modele bir de hacim ve hava katmak isterseniz yapmanız gereken şey katmanlar eklemek. Katmanlı lob kesimi ister doğal haliyle isterseniz de doğal dalgalarla renklendirerek kullanabilirsiniz.
Yan Katmanlı Orta Boy Saç Modeli Yan Katmanlı Saç Modeli Yan katmanlarla şekillendirilen orta boy kesim, uzun boyunlu ve oval yüz şekline sahip olan kadınlar için mükemmel bir model olacak.
Kalın Telli Saçlar İçin Tüy Katmanlar Kalın Telli Saçlar İçin Tüy Katmanlar Tüylü katmanlı kesim, katlı saç modelleri arasında en iddialı olanıdır. Kalın telli ve kabarık saçlara sahip olan kadınlar bu kesim sayesinde saçlarını daha ince ve seyrek bir görünüme kavuşturabilirler.
İki Katmanlı Bob Kesim İki Katmanlı Bob Saç Modeli Kalın telli saçlarını inceltmek isteyenler iki katlı bob kesimi tercih edebilirler. Saçların uç kısmındaki çift katmanları isteğinize göre içe ya da dışa doğru kıvırabilirsiniz.
Volümlü Katmanlar Volümlü Saç Saçlarında fazla hacim ve hareket isteyen kadınlar volümlü katmanlı orta boy saç kesimiyle hayallerindeki saçlara sahip olabilirler. Bu katmanlar sayesinde saçlarınızı fazla zaman harcamadan, fön makinesiyle dışa doğru şekillendirerek havalı bir modele dönüştürebilirsiniz.
Katmanlı Karamel Lob Katmanlı Karamel Rengi Lob Kesim Saç Modeli Hassas katmanlarla süslenen lob kesim, ince telli saçlara sahipseniz sizin için kurtarıcı olacaktır. Bu kesimdeki saçları karamel tonlarıyla renklendirdiğinizde hem havalı hem de ışıltılı saçlara sahip olacaksınız.
Simetrik Katmanlar Simetrik Katmanlı Saç Modeli Simetrik şekilde katların eklendiği bob kesim, mükemmel bir görselliğe sahip. Hepsi eşit boyda kesilen ince katlar saçlara modern ve şık bir stil kazandırıyor.
Kıvrımlı Katmanlar Kıvrımlı Katmanlı Saç Omuz hizasında kesilen katmanlı saçları her zaman hareketli ve havalı göstermek için yapmanız gereken şey saçlarınızın uçlarını kıvırmak. Saçlarınızı kuruturken yuvarlak fırçayla şekil vereceğiniz saçlarınız kıvrımlı görünüme kavuşacak ve bu sayede özel günlerde kullanabileceğiniz bir model elde etmiş olacaksınız.
Kahküllü ve Katmanlı Kesim Kahküllü ve Katmanlı Saç Kesimi Katmanlı orta boy saç kesimini kahkülle birleştirdiğinizde daha şirin ve sevimli bir görünüm kazanacaksınız. Bu saçları günlük ve özel zamanlarda kolaylıkla kullanabilirsiniz.
Vintage Katmanlar Vintage Katmanlı Saç Modeli Omuz hizasındaki saçlarınızın uçlarını sivri şekilde kestirerek vintage tarzda bir saç modeli elde edebilirsiniz. 70li yılların havasını taşıyan bu modeli modern dokunuşlarla yenileyebilirsiniz.
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

sonbahar saç model örnekleri

Sonbahar Saç Modelleri

Bu sezon da sonbahara özel birbirinden farklı saç modelleri kendini gösteriyor. Her kadının saç zevki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.