Ana Sayfa / Saç / İnce Telli Saçlar İçin Harika 7 Saç Fikri

İnce Telli Saçlar İçin Harika 7 Saç Fikri

İnce telli saçlara sahip olan kadınların kurtarıcısı katlı kesimlerdir. İnce Telli Saçlar saç   yapısının ince olması nedeniyle sönük görüntüsünü yok etmek isteyenler mutlaka katlı kesimlerle saçlarına hacim katmalıdırlar. Dökülmeye de daha meyilli olan ince telli saçlar  çok uzun kullanmaktan da kaçınmak gerek. Sağlıklı ve bakımlı görünüm için daha kısa kesimler kurtarıcı olacaktır. Çoğunluk tarafından sorunlu olarak da gösterilen ince telli saçlar için    model bulmak diğer saç tiplerine göre daha da zordur. Ancak olumsuzlukları avantaja çevirmek de sizin elinizde, ihtiyacınız olan sadece ince telli saçlarınız için en uygun modeli ve kesimi seçmek.
Sonraki Geri
Kabarık ve Dağınık Topuz İnce telli saçların hacimli görünmesi için krepe en büyük yardımcılarınızdan biri olacak. Üst bölümünü ölçülü şekilde kabartacağınız saçlarınızı dağınık bir topuzla şekillendirdiğiniz zaman dolgun bir görünüm elde edebilirsiniz.
Dalgalı Saçlarla Dağınık Topuz Saçlarınızı maşa yardımıyla dalgalı forma kavuşturduğunuz zaman daha dolgun ve hacimli bir görünümü de elde etmiş olacaksınız. Dalgalı saçlarınızı dağınık bir topuzla şekle soktuğunuzda ise ince telli saçlarınızın sönük görünümünden kurtulmuş olacaksınız.
Balo Topuzu İnce telli saçlarınıza hacim kazandırmak istiyorsanız, şık bir davete giderken bu tarz bir topuzu tercih edebilirsiniz. Saçların bükülerek şık bir şekilde toplandığı ve dekoratif aksesuarlarla da süslendiği bu model, saçlarınızın zayıf görüntüsünü ortadan kaldıracak.
Çift Örgülü Topuz Hacimli görünen bir topuz için, saçların ilk olarak dalgalı bir forma kavuşturulmasının ardından örgülerle desteklenmesi sizin için yeterli olacaktır.
Geniş Örgülü Topuz İnce telli saçların kurtarıcılarından biri de kalın ve dağınık örgülerdir. Tüm saçınızı bu formdaki bir örgüyle şekle sokarak topuz haline getirdiğiniz zaman istediğiniz hacimli duruşu da kazanacaksınız.
Tepe Topuzu İnce telli saçlarınıza hacim va şık bir görünüm kazandırmak istiyorsanız, bu tepe topuzu sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak. İlk olarak atkuyruğu yapacağınız saçlarınızı etrafında dolayarak oluşturacağınız halka topuz saçlarınızı olduğundan daha kabarık ve dolgun gösterecek.
Kıvırcık Atkuyruğu Kıvırcık saçlarla hazırlanacak şık atkuyruğu ince telli saçların hacim kazanmasına yardımcı olacak. Dağınık şekilde formlanan bu saçlar hem şık hem de zarif görünümü de beraberinde getirecek.
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

Dağınık Bukleli Erkek Kıvırcık Saç Model Örneği

Erkek Kıvırcık Saç Modelleri

Erkek Kıvırcık saç modelleri , ne yazık ki başa çıkması çok zor olan saçlardır. Şekil …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir