Ana Sayfa / Saç / Katmanlı Saç Modelleri ve Kesimi

Katmanlı Saç Modelleri ve Kesimi

Sürekli aynı model saç kullanmaktan sıkılan kadınların tercih ettiği saç modelleri arasında yer alıyor. Saçlara daha çok özgürlük sağlayan katmanlı saç modelleri, modern görünümü ve pratik kullanımıyla her geçen gün daha fazla kadın tarafından tercih ediliyor. Aradığı saç kesimini bir türlü bulamayan kadınların tercihiyle yükselen bir trend yakalayan katmanlı saç kesimi, kullanıcısını daha genç gösteren bir etkiye de sahip.

Lob kesim: Özellikle orta boy katlı saçlara farklı bir hava kazandıran lob kesim modeli, modern görünümden vazgeçmeyen kadınların ilk tercihleri arasında bulunuyor. Her yüz şekline yakışması sebebiyle genç kızların da en önde gelen favorileri arasında giren lob kesim, oldukça pratik bir kullanıma sahip.

Bob kesim: Oldukça modern bir görünüme sahip ve havalı bir saç kesim stili olan bob kesim, çok uzun saçlara sahip olmadan da uygulanabiliyor.  Katları ister ön isterse arka tarafa ekletme özgürlüğü sunan model, saçları ortadan ayırarak kullanıldığında farklı bir görünüm veriyor.

Perçem: Eski tarz saç modelleriyle yani stilin kombinasyonuyla olağan üstü bir görünüm sağlayan perçem modeli, saçlarının görünümünden sıkılan kadınların ön kısımlarına katlar ekleterek kullanabileceği modern bir saç stili olarak dikkat çekiyor. Oldukça pratik bir kullanıma sahip olan model, kullanıcısına oldukça gizemli bir masumiyet katıyor.

Katmanlı Saç KesimiBütün kadınların modern ve kadınsı bir görünüme sahip olma isteği, farkı saç modellerinin uygulanmasıyla gerçekleşebiliyor. Katmanlı saç modelleri, pratik kullanıma uygun olmanın yanı sıra bakım ve şekillendirme anlamında da oldukça önemli avantajlar sağlar. Farklı bir stile geçmeye karar verildiğinde saç tipi ile ilgili profesyonel yorum olmak gerekir. Aksi takdirde saçlarda istenilen esnekliği ve fark yaratan görünümü elde etmek mümkün olmayabilir.
Sonraki Geri
Uzun Katmanlı Saç Modelleri Uzun Katmanlı Saç Modelleri Nelerdir Uzun Katmanlı Bir saç kesimi saçlarınıza olduğundan daha hacimli bir görünüm ve doku kazandıracaktır. Uzun bir yüz hattına sahip iseniz, katmanlarınızı uzun tutarak yumuşak bir görünüm elde edebilirsiniz.
Orta Katmanlı Saç Modeli Orta Katmanlı Saç Modeli Nedir Kalın telli bir saç yapısına ve doğal dalgalara sahip iseniz, bu saç modeli sizin için mükemmel bir sonuç verecektir.  Bu saç modelinde katmanların en önemli görevi, saçınıza doğal hareketli bir görünüm kazandırmasıdır.
Omuz Uzunluğu Katmanlı Saç Modeli Omuz Uzunluğu Katmanlı Saç Modeli Omuz uzunluğundaki saç modelleri şekillendirmekte en çok zorluk çekilen modellerdendir.  Eğer saçlarınızı bu uzunlukta  kullanmakta kararlı iseniz, saçlarınıza çene çizgisinden başlayan katmanlar eklemek doğru bir çözüm olacaktır.
Kısa Katmanlı Saç Modeli Kısa Katmanlı Saç Modeli Günlük hayatınızda kolaylıkla kullanabileceğiniz bu zahmetsiz saç modeli, kısa katmanlar bırakılarak kullanıldığında yüzünüzün ifadesini daha ön plana çıkaran bir görünüm elde edeceksiniz.
Kalın Saçlar İçin Katmanlı Saç Modelleri Kalın Saçlar İçin Katmanlı Saç Modelleri   Kalın telli saçlara sahip kadınlar için katmanlı kesimler idealdir. Kuaförünüzün oluşturacağı katmanlar gövdeli bir görünüm oluşturup saçınıza hacim kazandıracaktır.  Bu tarz bir saç  modelini şekillendirmek için büyük ve yuvarlak bir fırça kullanmayı tercih edin.
Düz Saçlar İçin Katmanlı Saç Modelleri Düz Saçlar İçin Katmanlı Saç Modelleri Nelerdir Uzun saçın her zaman kendine has bir çekiciliği var birde bunu katmanlarla birleştirirseniz ortaya şahane bir sonuç çıkar.
Salaş Görünümlü Katmanlı Saç Modeli Salaş Görünümlü Katmanlı Saç Modeli Nedir Saçlarını orta uzunlukta kullanmaya meyilli kadınlar için katmanlı saç modelleri saça dokulu bir görünüm kazandıracağından şık bir sonuç elde etmenizi sağlar.  Bu model bir saçı günlük hayatınızda da ufak bir sprey yardımı ile kolaylıkla şekillendirebilirsiniz.
Yana Ayrılmış Katmanlı Saç Modelleri Yana Ayrılmış Katmanlı Saç Modelleri 2000’li yıların başlangıcında hayatımıza giren yana doğru ayrılmış saç modellerini seviyorsanız kuaförünüzden saçın ön kısmında bırakacağı  tutamlarda  ince katmanlar oluşturmasını isteyin.
Kıvırcık Saçlar İçin Katmanlı Saç Modelleri Kıvırcık Saçlar İçin Katmanlı Saç Modelleri Nasıldır Kıvırcık saçları şekillendirmenin zor olduğu herkesçe bilinir. Katmanlı saç modelleri saçınızda oluşan bukleleri kontrol altında tuttukları için ideal saç modelleridir. Saçlarınızın olduğundan daha parlak ve sağlıklı görünmesini sağlamak için orta uzunluktaki saç modellerini denemenizi öneririz.
Düz Katmanlı Saç Modelleri Düz Katmanlı Saç Modelleri Nelerdir Düz saçlara şekil vermek bazen zorlayıcı olabilir. Düz saçlarınıza katman ekletmek saçlarınıza derinlik ve hareket katacaktır.  Saçınızı inceltmeden orta uzunlukta bir saç modeli  tercih etmenizi öneririz.
Katmanlı Dalgalı Saç Modeli Katmanlı Dalgalı Saç Modeli Nasıldır Dalgalı saçlarınızda katman kullanmak size havalı bir görünüm katacağı kesin.  Bu tarz bir kesim ile hem dalgalarınız daha vurgulu bir görünüme kavuşacaktır.
Kahkül Kesim Katmanlı Saç Modeli Kahkül Kesim Katmanlı Saç Modeli Kahkül bırakmak görünümünüzde farkedilir bir değişiklik yaratabilir. Kahkül kesimlerde saçınızı daha rahat şekillendirmek için katmanlarınızı uzun tercih edin.
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

kısa siyah saç modelleri

Kısa Siyah Saç Modelleri

Saç kadınların en hassas konularından bir tanesi olduğu tartışılmaz bir gerçek. Genelde geçmiş tarihlerden beri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir