Ana Sayfa / Saç / İnce Telli Saçlar İçin Bob Saç Modelleri
Uzun Kahkül ile Desteklenmiş Bob Saç Modeli Nedir

İnce Telli Saçlar İçin Bob Saç Modelleri

Özellikle İnce telli saç yapısına sahip kadınlar için saçını şekillendirmek pek çok kez sorun olabilir. Bob kesim bir saç modeli saçlarınızı olduğundan daha hacimli göstermek ve bakım için daha az zaman harcamak adına en pratik ve şık çözümlerden biridir. Öyleyse ince telli saçlar için bob modellerine birlikte göz atalım.

Herkesin hayranlıkla ve imrenerek baktığı bu saç modelinin her şekli oldukça güzel ve trend. Uzun, kısa, orta boy, kahkullü, ışıltılı…  Her şekilde muhteşem bir görünüm kazandıran bu saç modeli çoğu kişi tarafından tercih edilmekle beraber saçını kestirmekten kaçınan kişilerin ise koşa koşa kuaföre gitmesini sağlayan bir model olmuştur.

Bu yazımızda ise sizler için uzun bob saç modellerini inceliyoruz. Hadi başlayalım..

Bob saç şekli aslında tam olarak ne uzun ne de kısa bir saç modeli. Boy olarak omuzlarda olan bu saçlar kişiye hem dinamik hem de hareketli bir görünüm katmaktadır. Haliyle oldukça enerjik de bir duruş sağlayan bu saç şekli birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Ancak bob saç modelinin en güzel yanından henüz bahsetmedik.

Bob saç modelinin en muhteşem tarafı ise hemen hemen her yüz şekline yakışıyor olması, bu sebeple de birçok kişi tarafından hangi yüz şekline sahip olursa olsun rahatlıkla tercih edilebilecek olmasıdır.

Ayrıca Bob saç modeli kahkül ile oldukça modern bir hava kazanmaktadır. Birçok kişi tarafından da bu şekilde kullanılmaktadır. Ayrıca Bob saç modelinin güzel yanlarından bir tanesi de saçınızı şekillendirmenizin oldukça kolay olmasıdır. Doğal dalgalar ile kazanacağınız modern görünüm sayesinde tüm gözlerin sizin üzerinizde olacağına emin olabilirsiniz. Bunun yanı sıra özellikle ışıltılı modellerde saçlarınızı düz bir şekilde de kullanabilirsiniz.

Uzun bob saç modeli her yüz şekline uyum sağlamakla beraber özellikle oval ve kalp biçimindeki yüz şekillerinde ayrıca muhteşem bir görünüm elde edeceğinizi söylemeden duramayacağız.

Size de trend olan bu saç modelini denemek için en kısa zamanda kuaförünüzden randevu almanızı öneririz.
Sonraki Geri
Uzun Kahkül ile Desteklenmiş Bob Saç Modeli Uzun Kahkül ile Desteklenmiş Bob Saç Modeli Nedir Düz ve ince telli saçlara sahip iseniz, saçınızın olduğundan daha kalın görünmesini sağlamak için her zaman yeni stillere ihtiyacınız olacak. İnce telli saçlarınızı daha hacimli göstermek için uzun bir yan kahkül saçınızda dokuya ve kenarlara dikkat çekecektir.
Katmanlı Bob Saç Modeli Katmanlı Bob Saç Modeli Nedir Katman kullanımı , ince telli saçlarda hacim yaratmanın en şık yollarından biridir.  Bu bob saç kesiminde kısa parçalar saçın görünümüne hareket katarken uzun parçalar doku ve denge sağlayacaktır.
Sarı Bob Saç Modelleri Sarı Bob Saç Modelleri Soğuk tonlarda kullanılan sarı tonları bu yılda trend saç renkleri  arasında . Sarı tonlarında şekillendirilmiş bu tarz bir bob saç kesimi size keskin ama sert olmayan bir görünüm kazandıracaktır.  Bu renk skalasında tercih edilen renkler çok açık tonlar olduğundan saçın arka kısmında daha koyu renklerde katman oluşturup , saça ayrıca bir hacim katabilirsiniz.
Küt Kesim Bob Saç Modeli Küt Kesim Bob Saç Modeli Nedir Küt saç modelleri ince telli saç yapıları için kullanımı en riski saç modelleri arasındadır çünkü, saçın ihtiyacı olan hacimi sağlamazlar. Çene hizasında Bırakılmış açılı bu bob saç modeli saçın arka kısmında yarattığı doygunluk görünümü ile ihtiyacınız olan görüntüyü size sağlar.
Katmanlı Omuz Uzunluğunda Bob Saç Modeli Katmanlı Omuz Uzunluğunda Bob Saç Modeli İnce saçlar için bob saç modellerinin ilk amacı saça olduğundan daha fazla hacim kazandırmaktır. Katmanlı ve orta uzunlukta kesimler, düz yada dalgalı olarak kolayca şekillenir. Bu tarz bir saç modeli neredeyse tüm yüz tipleri ile uyumludur.
Ters Açı Bob Saç Modeli Ters Açı Bob Saç Modeli Tarzınızdan sıkıldınız ve farklı bir tarz arayışında iseniz, ters açı bob saç modeli sizin için mükemmel bir seçenek olabilir. Saç renginizin bir ton açığında ekleyeceğiniz vurgularla modeli daha canlı gösterebilirsiniz.
A-Line Bob Saç Modeli A-Line Bob Saç Modeli Klasik bob saç kesimleri arasında yer alan A-line bob saç modeli saçınızı zarif ve temiz bir görünümde göstermek için iyi bir fikirdir. İnce yapılı saçlarınıza dolgun bir görünüm kazandırmak için kuaförünüzden saça açık bir renk tonu ile hareket katmasını istemeyi unutmayın.
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

Uzun Ters Bob Saç Modeli

Uzun Bob Saç Modelleri

Genç ve dinamik görünüme sahip saç modellerini seven kadınlar arasında bir hayli yaygın olan uzun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir