Ana Sayfa / Saç / Kısa Kıvırcık Saçlar İçin Saç Modeli

Kısa Kıvırcık Saçlar İçin Saç Modeli

Hem kısa hem de kıvırcık saçlarınız var ise kısa süre içerisinde hazırlanıp yola çıkmanız neredeyse olanaksızdır. Kısa kıvırcık saçlar için saç modeli alternatifleri arasında en pratik olanlarını deneyerek sizlerde hem şık hem de daha farklı görünüme kavuşabilirsiniz. Aynı zamanda sürekli aynı saç modeli ile sıkıldıysanız yapımı kolay olan kısa kıvırcık saçlar için saç modeli bakarak yapabilirsiniz. Saç modelleri şu şekildedir;

Geriye Doğru Kıvırcık Saç Modeli

Hem kısa hem de kıvırcık saçlara sahipseniz saçlarınızı ortadan ayırıp kenarlara atmak yerine saçlarınızı geriye doğru taramadan fırça yardımı ile atın. Saçlarınızı sağa yatırarak kullanıyorsanız sağa yatırın. Saçlarınızı sabitledikten sonra aksesuarlar ile saçlarınızı süsleyebilirsiniz.

Toka Yardımı İle Saçlarınızı Yandan Tutturun

Kısa kıvırcık saçlar için saç modeli arasında en çok tercih edilen saç modelidir. Saçlarınızı sağa ya da sola yatırın saçlarınızın daha dolgun görünmesi için köpük yardımı ile buklelerinizi birleştirin. Kısa kalan saçlarınızı toka yardımı ile bükerek toka yardımı ile sabitleyin kısa süre içerisinde şık bir saç modeli yaratabilirsiniz.

Kıvırcık Saçlar İçin Örgü Modeli

Kıvırcık saçlarınız var ancak sürekli açık bırakmaktan sıkıldıysanız saçlarınızı ön kısımlardan örebilirsiniz. Örgü modeli olarak ister ters örgü isterseniz de balıksırtı şekilde örebilirsiniz. Örgüyü saçlarınızın tamamını değil bir kısmını yapmanız sizleri daha şık gösterecektir. İlgili Haber : At Kuyruğu Saç Modeli

Küt Kısa Kıvırcık Saç Modeli

Saçlarınızı kısa kullanmayı seviyorsanız saçlarınızı küt şekilde kestirebilirsiniz. Küt saçlar sizleri olduğunuzdan daha modern ve daha güzel gösterecektir. Dilerseniz saçlarınızın arka kısımlarını daha kısa şekilde keserek kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bu saç modelinde çeşitli saç tokaları ve taçlar kullanılabiliyor. Sizlerde farklı saç modelleri kullanmak isterseniz küt modeli kullanabilirsiniz.
Sonraki Geri

Ciddi Kıvırcık Saç Modelleri

Ciddi Kıvırcık Saç Modelleri Saç modeliniz ile gözlerinize dikkat çekmek istiyorsanız bu model tam size göre. Şık ve asi bir görünümü bu model ile yakalayabilirsiniz. Saçlarınız da yapacağınız patlamalar sizi daha dikkat çekici hale getirecektir.

Asansör Kıvırcık Saç Modelleri

Asansör Kıvırcık Saç Modelleri Sıkıcı kıvırcık saçlara sahip iseniz ve saçlarınızdan sıkıldıysanız merak etmeyin bu model tam size göre. Yapmanız gereken tek şey sadece saçlarınıza hafiflik katarak inişli çıkışlı gözükmesini sağlamak.

Saç Bandı Kıvırcık Saç Modelleri

Saç Bandı Kıvırcık Saç Modelleri Toka takmayı sevmiyor musunuz? Merak etmeyin saç bandı takarak kısa kıvırcık saçlarınızı tarz ve dolgun gösterebilirsiniz. Ayrıca bu sayede sofistike bir görünüm yakalarsınız.

Pratik Kıvırcık Saç Modelleri

Pratik Kıvırcık Saç Modelleri Yoğun iş hayatından dolayı saçlarınızla uğraşmak istemiyorsanız bu model tam size göre. Kıvırcık saçlarınızı kısa kestirin bu sayede hem kadınsı hem de sevimli bir görünüm yakalayın. Günlük hayatınızda ise bir toka ile saçlarınızı hareketlendirebilirsiniz.

Pürüzsüz Kıvırcık Saç Modelleri

Pürüzsüz Kıvırcık Saç Modelleri Kıvırcık saçlara sahip değilseniz. Kıvırcık saçı kendinize yakıştırıyorsanız yapmanız gereken tek şey bir maşa darbesiyle bunu halledebilirsiniz. Bu sayede hem kıvırcık hem de şık bir görünüm yakalarsınız.

Yumuşak Kıvırcık Saç Modelleri

Yumuşak Kıvırcık Saç Modelleri Ruhunuzun yumuşaklığını yansıtmak için tam size uygun bir modeldir. Yapmanız gereken şey yüzünüzün etrafında birkaç dal saçlarınız serbest bırakın. Böylelikle ruhunuzu ve rahatlığınızı yansıtabilirsiniz.

Çekici Kıvırcık Saç Modelleri

Çekici Kıvırcık Saç Modelleri Kısa saç modeline sahip iseniz yapmanız gereken şey saçlarınızı yukarı doğru kurutup ve maşa ile saçlarınızı kıvırmak. Böylelikle etkileyici ve dikkat çekici bir görünüm kazanırsınız.

Aktris Kıvırcık Saç Modelleri

Aktris Kıvırcık Saç Modelleri Sarı ve kıvırcık saçlara sahip iseniz eskiden moda ve günümüzde de moda olan bu saç modeli tam size göre. Birçok aktrisinde kullandığı bir modeldir. Bu saç modeli sayesinde sizi birçok aktrise benzetebilirler. Bunun yanı sıra size şık ve etkileyici bir görünüm sağlar.

Marul Kıvırcık Saç Modelleri

Marul Kıvırcık Saç Modelleri İki model arasında mı kaldınız? Bu saç modeli sayesinde istediğiniz iki saç modelini de kullanabilirsiniz. İki modelinin karışımı olan bu saç modeli size etkileyici ve dikkat çekici bir görünüm sağlar.

Karmaşık Kıvırcık Saç Modelleri

Karmaşık Kıvırcık Saç Modelleri Yoğun ve kıvırcık sahip iseniz ve etkileyici bir görünüm istiyorsanız bu model tam size göre. Yapmanız gereken şey saçlarınızı yukardan toka ile sabitlemek. Bu sayede muhteşem bir  görünüm elde edersiniz.

Cesur Kıvırcık Saç Modelleri

Cesur Kıvırcık Saç Modelleri Saç renginizden sıkıldınız ama modelinizden sıkılmadıysanız yapmanız gereken şey belli. Korkmayıp platin sarısı gibi renge boyatıp dikkat çekici bir görünüm yakalayacaksınız.

Eğlenceli Kıvırcık Saç Modelleri

Eğlenceli Kıvırcık Saç Modelleri Kısa saç kullanmak istiyorsanız ve bu saç modeli ile sofistike bir görüntü istiyorsanız bu model tam size göre. Zarif ve dikkat çekici bir görünümünüz ile etrafınıza neşe katabilirsiniz.

Tarz Kıvırcık Saç Modelleri

Tarz Kıvırcık Saç Modelleri Kıvırcık saçlara sahip olmayan kadınları kıskandırmak için birebir saç modelidir. Kendinden emin ve etkileyici bir görünüm yakalarsınız. Günlük kullanımda da çok rahat ve şık bir modeldir.

Sinirli Kıvırcık Saç Modelleri

Sinirli Kıvırcık Saç Modelleri Etrafınızdaki insanları şok etme istiyorsanız. Yapmanız gereken şakak tıraşı. Böylelikle yumuşak ve kadınsı görüntünüzü asi ve cesur bir görünüme dönüştürebilirsiniz.

Zıt Kıvırcık Saç Modelleri

Zıt Kıvırcık Saç Modelleri Dikkat çekici bir görünüm istiyorsanız bu saç modeli tam size göre. Yapmanız gereken şey saçlarınızın iki yanını da tıraş etmek ve üstleri dolgulu ve uzun bırakmak. Böylelikle soğuk ve etkileyici bir görünüm yakalarsınız.
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

sombre model

Doğal Yeni Akım Sombre

Saç trendleri günden güne değişiyor ve bizde bu akımda yerimizi almak istiyoruz. Değişim özellikle kadınların …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir