Ana Sayfa / Saç / At Kuyruğu Saç Modeli
at Kuyruğu Saç Modelleri

At Kuyruğu Saç Modeli

Kadınlar için pek çok farklı çeşit saç modeli bulunur. Bunlardan en klasiklerinden biri at kuyruğu saç modeli olmaktadır. Bu modeldeki saçlar hemen hemen her kadına yakışan ve her kadını şık bir görünüme sokan bir saç modelidir. Atkuyruğunun pek çok farklı tarzı ve modeli yer alır. Bunlardan hangisinin kişiye daha çok yakışacağı hakkında seçim yapmak yüz hatlarına bağlıdır. Yüzü çok uzun olan kişilere atkuyruğu saç modeli pek yakışmaz. Çünkü yüzün daha uzun görünmesine sebep olur. Özellikle uzun saçlı kızlar için at kuyruğu saç modeli çok ideal bir saç modeli olacaktır.

Geriye Doğru Sıkı At Kuyruğu

At kuyruğu saç modelleri arasında en çok tercih edileni geriye doğru sıkı atkuyruğu saç modelleri olmaktadır. Bu saç modeli gece ya da özel günlerde çok şık durabilen bir saç modeli olduğu gibi gündelik hayatta da çok hoş durabilecek bir modeldir. Alaturkalıktan uzak bir saç arayan kişiler için geriye doğru atkuyruğu saç modeli en ideali olacaktır. Bu saç modelini yapabilmek için bir adet saç spreyi gerekir. Tüm saçı yapıştırmak için sprey çok ideal olur. Son yıllarda pek çok kadında özel günlerde atkuyruğu saç modelini görmek mümkündür. İlgili Haber :  11 Şık Katmanlı Saç Modeli

Dağınık At Kuyruğu 

Daha salaş bir saç modeli arayan kişiler için dağınık atkuyruğu saç modeli çok ideal bir tercih olacaktır. Spor tarzda giyilen kişiler için dağınık atkuyruğu saç modelleri çok daha ideal olabilir. Dağınık atkuyruğu saç modelini yapmak için ilk olarak saça hafif bir maşa yapmak daha iyi olabilir. Maşa yaptıktan sonra ince bir lastik toka ile yukarıdan bir atkuyruğu yapılır. Daha sonra kulak önlerinden, yanlardan ve ense kısmından bir kaç tutam saç çıkarılır. Böylece daha dağınık ve daha spor bir hava yakalamak mümkün olur.
Sonraki Geri

Klasik At Kuyruğu Saç Modelleri 

Klasik At Kuyruğu Saç Modelleri  Hiçbir zaman modası geçmeyen bu saç modeli genellikle kalın saçlı kadınların tercihidir. Ama ince ve seyrek saçlara sahipseniz üzülmeyin. Klipsli uzantılarla klasik at kuyruğu modelini rahatlıkla benzetebilirsiniz. Her ortama uyan bu model kadınların bu yüzden çok tercih ettiği bir saç modelidir.

Eğlenceli At Kuyruğu Saç Modelleri 

Eğlenceli At Kuyruğu Saç Modelleri  Bu saç modeli şımarık ve tatlı halinizi ortaya koymak için birebir. Renkli tokalar, kurdeleler, parlak fular gibi şeylerle saçınızı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Favori At Kuyruğu Saç Modelleri 

Favori At Kuyruğu Saç Modelleri  90’ların havasını taşıyan bu saç modeli size şık bir görünüm sağlar. İşe giderken veya toplantıya giderken profesyonel bir görüntü istiyorsanız bu model birebir. Oval bir yüze sahip kadınlara ekstra yakışan bir modeldir.

Romantik At Kuyruğu Saç Modelleri 

Romantik At Kuyruğu Saç Modelleri  Genellikle yazları tercih edilen bir modeldir. Biraz zaman ayırarak at  kuyruğunuza örgüyle birleştirin. Bu saç modeli saç renginizi ya da renk geçişlerini ön plana çıkarır. Öğle yemeği veya gece randevunuza rahatlıkla bu saç modeliyle gidebilirsiniz. At kuyruğunuzla örgüyü birleştirmek istiyorsanız klipsli uzantılar iyi bir seçenektir. Bunun nedeni örgü için kalın uzun saçlara ihtiyaç vardır.

Resmi At Kuyruğu Saç Modelleri

Resmi At Kuyruğu Saç Modelleri At kuyruğu, günlük bir model olarak bilinir. Ama evlilik gibi resmi etkinliklerde de kullanabilirsiniz. Bu modeli yaparken saç köklerinizi aşağıya çekin, böylelikle üst kısmı daha dolgun ve zarif görünecektir. Kesintisiz bir görüntü istiyorsanız lastiğin etrafına bir kısım saçlarınızı bükün. Bu görünüm için kalın ve uzun saçlara ihtiyacınız var.

Kız Öğrenci At Kuyruğu Saç Modelleri

Kız Öğrenci At Kuyruğu Saç Modelleri Sevimli görünmek mi istiyorsunuz? O zaman bir değil iki at kuyruğu ile sevimli görünümü yakalayabilirsiniz. Bu modeli gece saç modeli olarak da kullanabilirsiniz. Bunu saçınıza hacim uygulayarak ve hareketlilik katarak sağlayabilirsiniz. Yüzünüze uyguladığınız dumanlı bir makyajla bu saç modeliyle seksi ve eğlenceli gözükürsünüz.

DNA At Kuyruğu Saç Modelleri

DNA At Kuyruğu Saç Modelleri At kuyruğunuza farklılık ve dikkat çekici bir şeyler mi katmak istiyorsunuz? O zaman sarmal örgüyle at kuyruğunuzu örün. Böylelikle saçın yapısından dolayı saçlarınız daha hareketli ve dikkat çekici bir hal alır. Tarzınıza farklılık katmış olursunuz.

Tığ Örgülü At Kuyruğu Saç Modelleri

Tığ Örgülü At Kuyruğu Saç Modelleri Artık saatlerce kuaförde vakit geçirmenize gerek yok bu model için. Yapımı kolaylaştığı için günümüzde popüler hale geldi. Saçlarınız başlangıçta normal sıkılığında olsa da saç uzatmaları kroşe kancasıyla dikilmeden önce. Tığ örgüler tercih ettiğiniz için istediğiniz dokuya sahip olabilirsiniz. Böylelikle istediğiniz at kuyruğu modelini kullanabilirsiniz.

Perdeli At Kuyruğu Saç Modelleri

Perdeli At Kuyruğu Saç Modelleri Kakül ve at kuyruğu muhteşem bir eşleşmedir. Bu az bakım gerektiren ama bir o kadar da çekici ve romantik havası olan saç modelidir. Saçınızı aşağıdan at kuyruğu yaparsanız kaküller yüzünüzü çevreler. İddialı bir göz farı ile daha da dikkat çekici bir görünüm yakalarsınız.

Bukleli At Kuyruğu Saç Modelleri 

Bukleli At Kuyruğu Saç Modelleri  Şık ve sofistike bir görünüm istiyorsanız aradığınız model budur. Dikkat etmeniz gereken şey saçlarınızı topladığınızda dolgun gözükmesi. Bu dolgun görüntü saç spreyleriyle sağlayabilirsiniz. Saçlarınız karışık gözükebilir ama bu saçlarınızın birbirine doladığı anlamına gelmez. Bu model kulaklarınızı kapatmayacağı için küpeleriniz de ön plana çıkar.

Düğün At Kuyruğu Saç Modelleri

Düğün At Kuyruğu Saç Modelleri Sade ve zarif bir görünüm istiyorsanız tam size göre. Saçlarınızı biraz gevşek ve önlerde birkaç tel bırakın. Bu zarif görüntünün son dokunuşu olarak inci toka ya da kadife kurdele kullanın.

Toka At Kuyruğu Saç Modelleri

Toka At Kuyruğu Saç Modelleri 80’lerde tokanın moda olmasıyla birlikte moda olan bir saç modelidir. Günümüzde hala kullanılan bir modeldir. Bu modeli kullanan kişilerinin seksenlere özlem duyduğunu ya da o dönemin modasını sevdiğini anlayabiliriz. Neon renkler yerine nötr renkler tercih edin.

Yarı At Kuyruğu Saç Modelleri

Yarı At Kuyruğu Saç Modelleri Tam at kuyruğundan farkı sadece yukardan küçük at kuyruğu gibi olması. Tekrardan modaya dönen bir saç modelidir. Çok kullanışlı bir modeldir. Bu modelde  toplamadığınız kısımlar yüzünüzü çevreler. Yuvarlak olan yüzünüzü bu saç modeli sivri gözükmesini sağlar.

Yana Doğru At Kuyruğu Saç Modelleri

Kolay ve etkileyici bir modeldir. Yapmanız gereken şey saçlarınızı çok üstten olmamak kaydıyla toplayın. Görünüm açısından saç spreyi kulanın ki daha gösterişli dursun. Yana Doğru At Kuyruğu Saç Modelleri

Spor Siyahi At Kuyruğu Saç Modelleri

Spor Siyahi At Kuyruğu Saç Modelleri Basit bir saç modeli olarak gözüküyor olabilir ama bir o kadar da etkileyici bir modeldir. İster gece ister gündüz kullanabileceğiniz modeldir. Yüksekten toplamanız lazım saçlarınızı. Topladığınız saçlarınızın hacmi, zıplaması, akan buklelerin ihtişamı için saç kremi ve sprey kullanmalısınız.
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

Platin Sarısı Saç Modelleri Nelerdir

Platin Sarısı Saç Modelleri

Saç renginizi değiştirmek istiyorsanız ve bu konuda henüz bir kara veremediyseniz mutlaka Platin Sarısı Saç Modelleri hakkında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir