Ana Sayfa / Saç / Renk Fikirleri / Muhtesem Gri Saç Modelleri

Muhtesem Gri Saç Modelleri

Gri, eski zamanlarda kadınlarda gizlenmek istenen renk olarak ön plana çıkardı. Ancak son yıllarda popülerlik kazanan ve moda haline gelen gri saç modelleri  artık genç, yaşlı herkesin tercih ettiği renklerden biri haline geldi. Klasik saç renklerinden sıkılan ve farklı deneyimler arayanlar, birbirinden farklı tonlardaki muhteşem gri saç modelleri   deneyimleyebilirler. Her tonu ayrı bir hava yaratan gri saç modelleri her ten rengine de uyum sağlayabiliyor.
Sonraki Geri
Beyaz ve Gri Ombre Son yılların en çok tercih edilen renklendirme tekniği ombre, gri renk için de kullanıldığında ortaya güzel sonuçlar çıkıyor. İlerleyen yaşıyla birlikte saçları beyazlayan hanımlar, beyaz ve gri ile hazırlanan ombreyle şık ve modern bir görünüm elde edebilirler.
Gri ve Sarı Karışımı Saçlarınızı bir anda griye boyatmaktan çekiniyorsanız, kendinizi sarı ve griyi birlikte kullanarak değişime hazırlayabilirsiniz.
Bob Kesimde Gri Bob kesime en uygun renklerden biri de gridir. Her yaştaki kadının tercih edebileceği bu kesim ve renk şık bir görünümün elde edilmesine yardımcı olacak. Gümüş tonuyla boyanacak saçlar düz formda ve hacimli şekilde kullanıldığında da modern bir havaya bürünecek.
Gümüş Gölge Ten renginize grinin en çok hangi tonunun yakışacağından emin değilseniz, gümüş gölgeler sizin için iyi bir deneyim olacaktır. Bir anda griye sert bir geçiş yapmak istemeyenlerin de tercihi olabilecek olan gümüş gölge, şık görünüm garantisini de veriyor.
Romantik Gri Saçlar Gri saçlarda romantik bir görünüm isteniyorsa, aralara atılacak doğal dalgalar aranan görünümün kazanılmasına yardımcı olacak. Bu saç modeli romantik havanın yanında daha genç bir görünümün de kazanılmasını sağlayacak.
Gümüş ve Sarı Balyaj Griye boyatmak istediğiniz saçlarınızda yumuşak bir geçiş elde etmek istiyorsanız, gümüş ve sarı balyaj sizin yardımcınız olacak. Bu iki rengin birbiriyle uyumlu ve göz kamaştıran karışımı özellikle de kalın telli saçlara sahip kadınlara çok yakışacak.
Gri Balyaj Uçlarında iri dalgalar bulunan omuz hizasında kesilen saçlarınızı, grinin açık ve koyu tonlarıyla yapılacak balyaj sayesinde romantik ve şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz.
Gri Punk İlerleyen yaşına rağmen kendini hala genç hisseden kadınlar, kendilerine punk tarzı da uyarlayabilirler. Gerek kıyafet gerekse de saçlarıyla bu tarza uyum sağlayan kadınlar, yaratıcı bir kesimle saçlarınızı şekillendirdikten sonra beyaz ve gri renkleri bir arada kullanarak hoş bir görünüm elde edebilirler.
Gri ve Siyah Vintage tarzda bir saç modeli arayanlar, uçları katlı kesilen saçlarının alt kısmını siyah üst kısmını da griye boyatarak bu görünümü elde edebilirler. İçten dışa doğru açılan renk tonuyla şık bir görüntü de verecek olan bu saçlar eski dönem esintilerini de beraberinde getiriyor.
Doğal Formlu Gri Saçlarınızda grinin doğal görünmesi istiyorsanız, farklı birkaç tonu birlikte kullanarak bu görünümü elde edebilirsiniz. Kusursuz bir görüntü sergileyecek olan bu model, her yaştaki kadınların tercihi olacak.
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

Dağınık Bukleli Erkek Kıvırcık Saç Model Örneği

Erkek Kıvırcık Saç Modelleri

Erkek Kıvırcık saç modelleri , ne yazık ki başa çıkması çok zor olan saçlardır. Şekil …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir