Ana Sayfa / Saç / Orta Boy Saç Modelleri

Orta Boy Saç Modelleri

Orta boy saç modelleri, genellikle kısa ve uzun saç  modellerine  göre daha az tercih edilir. Ancak son derece yaratıcı ve şık tasarımlar sayesinde orta boy saçlarınızı göz kamaştıran bir formda sergileyebilirsiniz. Birbirinden güzel tam 26 orta boy  saç  modelleri listesi  hazırladık  sizin için . Bu önerilere göz attıktan sonra saçlarınızı yenilemeye karar vereceksiniz.
Sonraki Geri

Keskin At Kuyruğu keskin-at-kuyrugu

Orta boy saçlarınızı bu tarz bir atkuyruğu ile toplatıp, elde edilen keskin hatlarla eğlenceli bir görünüm kazanabilirsiniz. Özel davetler için de son derece uygun olacak olan bu model, genç hanımların tercihi olacak.

Romantik Dalgalar Romantik-Dalgalar

Bu çarpıcı bir görselliğe sahip olan saç modeli, dalgalı ve dağınık formuyla şık bir forma sahip. Salaş tarzıyla sezonun trendlerine de çok uyum sağlayacak bir model.

Romantik Kıvırcık Topuz Romantik-Kıvırcık-Topuz

Romantik ve havalı bir tarza sahip olan bu model, büyüleyici görünmek isteyenler için ideal. Her yüz şekline de uyum sağlayabilecek olan bu saç modeli sizi hoş bir forma kavuşturacak.

Salas Daginik-Topuz Salas-Daginik-Topuz

Ne çok sıkı ne de çok dağınık. Bu model kullanım kolaylığı ve görselliğiyle sizin vazgeçilmeziniz olacak. Doğallığı ve sadeliği ön planda tutanların özel gün ve davetlerde rahatlıkla seçebileceği bir model.

Dalgalı Topuz dalgali-topuz

Uçları maşayla dalgalandırılan ve ensenin hafif üstünde toplanan saçlar, her yüz şekline uyum sağlayabilecek bir tarza sahip. Omuz hizasındaki saçları özel günlere hazırlamak adına son derece uygun bir model.

Orta Boy Küt Kesim Saç Orta-Boy-kut-kesim-Sac

Orta boy küt kesime sahip olan göz kamaştırıcı saçlar, her tarza ve yüz şekline uyum sağlayabilecek özelliklere sahip. Özellikle de ince telli saçlara sahipseniz bu kesim, sizin harika bir görüntü sergilemenize yardımcı olacak.

Doğal Örgü Dogal-Orgu

İki yandan burgu halinde getirilerek arkada toplanan saçlar son derece doğal bir görüntüye sahip. Spor ve klasik tarza da uyumlu olacak olan bu saç modeli, son derece enerjik bir profil çiziyor.

Çift Örgü Saç cift-orgu-sac

Doğal dalgalarla süslenmiş orta boy saçlarınıza çift örgüyle taç görünümü ilave edebilirsiniz. Hem doğal hem de şık bir görüntüye sahip olan bu model, küçük bir kızdan düğün hazırlığındaki gelinlere kadar her yaşa uyum sağlayabilir.

Yumuşak ve Romantik Topuz Yumusak-romantik-topuz

Romantik bir havaya sahip olan bu model, hem dalgalar hem de örgü sayesinde şık bir görünüme bürünüyor. Özellikle gelinler için son derece ideal bir seçenek olan bu model, kır düğünlerinde fark yaratır.

Sofistik Topuz Sofistik-Topuz

Bohem tarzı sembolize eden bu model, meraklılarının hemen dikkatini çekecek. Hem şık hem de modaya uygun bir görüntü sergileme hayali kuran gelinler için bu model son derece uygun olacak.

Yan Topuz yan-topuz

Yumuşak dokunuşlarla hazırlanmış bir yan topuz modeli. Birçok yüz şekline de uyum sağlayacak olan bu model, stil sahibi kadınların tercihleri arasında yer alacak.

Klasik Topuz klasik-topuz

Klasik ve resmi bir tarzı olan bu model, tüm saç tiplerine ve yüz şekillerine uyum sağlayabilir. Abartıdan uzak şekilde şık görünmeyi arzulayan hanımlar, bu model size göre.

Romantik Dağınık Topuz romantik-daginik-topuz

Salaş şekilde toplanmış romantik bir topuz modeli arıyorsanız, bu size ilham verebilir. İnce ve yıpranmış saçlara sahip olan hanımlar, özel günlerinde saçlarında bu modeli tercih edebilirler.

Modern Dağınık Topuz modern-daginik-topuz

Son derece modern bir topuz modeli. Resmi ve iş toplantıları için uygun olan bu modeli, saçlarınızı tamamen düzleştirdikten sonra yaptırmanızda fayda var.

Doğal Dalga Saç dogal-dalga-sac

Yumuşak ve doğal dalgalarla hareketlendirilen ve yarım şekilde toplanan saçlar, en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Çok fazla uğraş gerektirmeyen ve şık bir görünüme sahip olan bu modeli her mekan için tercih edebilirsiniz.

Dalgalı Saç dalgali-sac

Maşayla hazırlanan dalgalı ve hacimli saçlar, yandan toplandığı zaman sizin güzelliğinizi ortaya çıkaracak. Orta ve uzun saçlar için ideal olan bu model aynı zamanda sizin planlanmamış davetleriniz için de kurtarıcınız olacak.

Yandan Örgülü Topuz yandan-orgulu-topuz

Fransız tarzını yansıtan bu örgü detaylı topuz modeli, hem salaş hem de şık bir görüntü sergiliyor. Özellikle de genç kızlara fazlasıyla uyum sağlayacak olan bu  saç  modeli orta boy saç modelleri, omuz hizasındaki saçlara rahatlıkla uygulanabilir.

Romantik Topuz romantik-topuz

Rustik ve romantik bir düğün için ideal bir model. Klasik ve şık bir tarzı bulunan bu saç modelini, kır düğünleri için tercih edebilirsiniz.

Kolay Topuz kolay-topuz

Uygulaması son derece kolay ve zahmetsiz bir topuz modeli. Sizin her mekan ve her ortam için kurtarıcınız olabilir. İnce ve orta dokulu saçlar için son derece uyumlu bir model.

Örgü  Topuz Saç orgu-topuz-sac

Romantik bir görünüme sahip olan bu topuz, klasik tarzdaki gelinler için uygun bir model. Her saç tipi için uyumlu olan bu modeli, rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Valümlü Yarım Toplu Saç Valumlu-yarim-toplu-sac

Üst bölümü kabartılarak hazırlanan bu saç modeli, son derece hacimli ve havalı bir görünüme sahip. Günlük ve özel davetlerde rahatlıkla kullanılabilecek olan bu model, orta boydaki saçlarınızı daha şık bir forma sokacak.

Romantik Topuz romantik-topuz-sac

Bu saç modeli hem romntik hem de modern bir havaya sahip. Ön bölümden dökülen dalgalı saçlar şık bir görünümün de garantisini veriyor.

Modern Topuz Modern-topuz

Son derece zarif ve modern bir saç modeli. Şık ve sevimli bir görünüm kazanmak isteyenler, bu topuzu rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Zarif Topuz Zarif-topuz

Yaz aylarında yapılacak bir kır düğünü için ideal bir model. Ense topuz ve çiçek aksesuarlarıyle şık bir görünüm sergileyen bu model, her saç tipine de uyum sağlayabilir.

Salaş Topuz Salas-Topuz

Yandan toplanan salaş bir topuz. Şık ve zarif bir görüntü hayali kuranlar için son derece uygun olan bu model, her mekana da uyum sağlayabilir.

Dağınık Topuz daginik-topuz

Arkada dağınık şekilde toplanan dalgalı saçlari yandan dökülen bölümleriyle uyumlu bir görüntü sergiliyor. Bu dağınık topuz modelini gelinler de rahatlıkla orta boy saç modelleri listenize dahil edebilirsiniz.

 
Sonraki Geri

Bu habere de bakabilirisiniz

Saç Dökülmesinin Psikolojik Sebepleri

Saç Dökülmesinin Psikolojik Nedenleri

Saç dökülmesinin psikolojik nedenleri son zamanlarda yoğun bir şekilde araştırmalara neden olmaktadır. Cilt hastalıkları ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.